Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eric and the gazebo - rpg humour

Bone

Öne çıkan mesajlar

said:
Borbag, 10 Haziran 2004 21:45 tarihinde demiş ki:
hard dm bir an Ardeth'i hatırlattı:)
6 ay süründükten sonra(her hafta 2 gün) büyücümüz(6 saniye içinde yediği 10 küsür oktan sonra) cinnet geçirip spell component pouchuna kibrit daldırdı; kurtulan olmadı:) bi daah da frp oynayamadık zaten

Haha yeni gördüm bunu :)
Call of Cthulhu sistemine ihtiyaç duymadan oyuncu delirtip, kendilerini öldürmelerini sağlayabildiğim doğrudur :p[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
said:
Ardeth, 19 Şubat 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
said:
Borbag, 10 Haziran 2004 21:45 tarihinde demiş ki:
hard dm bir an Ardeth'i hatırlattı:)
6 ay süründükten sonra(her hafta 2 gün) büyücümüz(6 saniye içinde yediği 10 küsür oktan sonra) cinnet geçirip spell component pouchuna kibrit daldırdı; kurtulan olmadı:) bi daah da frp oynayamadık zaten

Haha yeni gördüm bunu :)
Call of Cthulhu sistemine ihtiyaç duymadan oyuncu delirtip, kendilerini öldürmelerini sağlayabildiğim doğrudur :p

dar ve alcak bi koridor'da önümde 1 elf ranger 1 human paladin 1 human fighter 1 human cleric varken 20 kadar npc'nin beni görüp oklaması ayrı bi muammaydı zaten.

Bu arada bende spell component pounh sanıyodum onu böle geberirken otlar flan yansın güzel kokular koksun diye ne yazıkki şansa bakın siz sulfür'un bulunduğu pouch'mış.

Ayrıca cleric kurtulmuştu bi kerem.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
8-9 sene evvel. frp ye yeni başlamışız, dm ben.

grup aşmış, tam bir power-play sonucu lvl'lar 16-17. tanari fln vız geliyor grubumuza. ama ne yaptı ne etti bunlar, bir gün tüm şehri arkalarına taktılar, kalabalık gürüh genişçe bir caddede grubumuzu iki taraftan sıkıştırmış, üzerlerine gelmektedirler:

mage (ki kendisi şuan bir üni. de frp klübü başkanı?): yere fireball atıyorum, oluşan kriterin içine girip kendimizi savunuruz.
dm: tamam

zarlar atılır hızlıca,

dm: evet, bütün grup öldü...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
GITP forumlarından kanırtılmıştır:

Originally Posted by PhantomTrain
Lolth is a crazy teenage girl who really hates the funny feelings that boys give her so she beats them, devours them, and then cries about why no one wants to talk to her. Sometimes she want's to be nice, but she just can't give up that 'necro-goth' spasm-anger image she worked so hard to build. She wants to go to the prom, but everyone will make fun of her, so she'll just light their houses on fire and kill their babies instead

Originally Posted by Optimized_Commoner View Post
DMPC Paladin that killed a baby psionicist with a manouever from TOB, while the party fighter and wizard duelled in the background and the player playing the baby psionicist started optimizing their new evil druid character.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...