Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

said:
Delirium, 12 Temmuz 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mount_&_Blade

Super ya demek wikipedia'da cıkmışlar hmm cok iyi olmuş onlar için wikipedia'da da fena şeyler yazmıyo hani.

Bu arada bahsi gecen iki kişinin kar ve koca olduğunu bilmiyordum oğrenmiş oldum cok sevindim mutlu oldum azimleri akrşısıda ezildim.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Wiki deki diğer linklerede baktı, millet tutkunu olmuş oyunn ya =)

Hemen cecik alıyorum 3 tane ve budur diyorum bizi bi yerlere taşıyacak oyun.

Taleworld cidden cok sağlam bi tercih yapmış oyunun yapımını tumuyle oyuncularla paylaşmak konusunda.

Heleki oyun bu kadar zevkli olunca baya bi isan bağlanmış oyuna.

Oyun hala betada olamsıan rağmen modları bile cıkmış oyun bitince dev programı koyucaklarmış icine zaten baya baya ceşitlilik yaratılacak yanı.

Tabı bide yurt dışıdan oyunun 11 dolar olmasıda ayrı bi soş sebebi anladığım kadarıyla, 35 mb olmasına yarattıkalrına ayrıca girmeme gerek yok sanırım =)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Aslıdna arttırıyor, ustunde taşıdığın yukkoşturuken falan penaltı veriyor, inv'e at koyarsan, ustundeki once o taşımış oluyor, ve bolece hızlanıyosun, en azıdan davaşlarda değil ama world mapte.

inv'in genise ve ağır şeyler taşıyorsan veya ticaret yapıyorsan bence yararlı oluyo baya.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Deserterlar da üç beş çapulcudur dedim açtım bi baktım atlarla üstüme 10 kişi koşuyor, yanda reinforcement has arrived yazdı dedim oh bu kadar adam tek kesemem. Bir baktım gelen reinforcement üstüme üsütme geliyor, şahadet getirip ruhumu teslim etmek zorunda kaldım :-P

Trainerda adam kesmekten daha hızlı level atlama yolları var mı ? Salt Mine dan kendi tuzumuzu cıkarabiliyor muyuz yoksa ordaki amcadan satın almak zorunda mıyız? oradaki amcanın tuzu bitti yeni getiriyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

36 swadian knight grubumu savasa gonderdim gitsinler 50 tane forest bandit tepelesinler diye,yarisindan cogu geberdi,5-6 turn sonra kendim gidip temizlemek zorunda kaldim kalanlari(15 tane mi ne kalmisti hatta)

classlar cok dengesiz.[signature][hline]Blissfully Ignorant.
Sosyal ağlarda paylaş

Soruma biri cevap verirse sevinirim :)

Bu arada ilginç birkaç bug buldum. Dövüşü izlerken arenaya atlayabiliyorsunuz ama zara veremiyorsunuz. Ama mesela parayı yatırdığınız takımın adamını kovalayan bir adamın önünü kesebiliyorsunuz :-p

Öteki bugsa dövüşü izlemeye başlayıp dövüş bitmeden oyundan çıkınca verdiğiniz parayla kalıyorsunuz. Gerçi bu bug değil oyunu açtıgınızda harita ekranında başlamanın bir getirisi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 12 Temmuz 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
Bana şey oldu ıvır zıvır sattığım vendorun inv'si doldu artık bişey satamıyorum =) sizede oldumu?

bir kaç saat sonra boşalıyor inv.leri...

şeker bir oyun, multi olması çok güzel olurdu.

bence;

para için tuz ticaretiyle uğraşmayın
river pirateları kesin(aynı yerde çıkıyolar, kuzeydeki ağacın yakınlarında)
yanınıza adam alın, adamlara verdiğiniz paraya acımayın
adamlarınız merchant seviyesine geldiklerinde hızla gidip düşmanın göbeğine girip telef oluyorlar, follow emri verin sizi takip etsinler..
6 lvllık demo için en uygun silahlardan biri heavy war axe(two handed); uygun bir atla beraber esir taşıyan 15+ kişilik bir swadian birliğini temizleyebilirsiniz, fıçıKk diye kesiyor hiç acımıyor valla :))

benim bir sorum var : class seçtikten sonra önceki menüye dönemiyor muyuz? classı yeniden seçemiyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

bende Arena savaşlarından level 3 oldum gerçekten çok zevkli.Bi ara 10 kişilik bi bandit ordusuna saldırdım dışarıda,1 kişimi ne öldürdüm yattım sonra. :D

Ölünce nası reslencez? şehirden cıkınca zombi görünümü alıyor benim karakter... :<[signature][hline]Kaptan Fistan Ve Tayfası
Sosyal ağlarda paylaş

ben battal gazicilik oynuom euhehu olduğum yerde duruyorum Gelenlere ok sıkıyorum (aimim öküz gibi gelişti ve crossbowla shot isabetleri baya yüksek yani baya düz atıyor) Yanıma gelesiye kadar ordunun yarısını yiyorum :D Paso head vuruom 70 100 dmg fln vuruom.[signature][hline]Kaptan Fistan Ve Tayfası
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler birkaç soru soracam:

1. oyunu kimler aldı? herhalde cd-key gibi bişeyi satın alıyoruz int'ten di mi?

2. oyunun bir başı sonu var mı? yoksa bi savaşçı olarak girdiğin meydanlarda sürekli kalıyor musun(mmorpg sistemi gibi mi?)

3. multi si var mı?

4. beta dmişsiniz. oyunu şimdi alsam ilerde para vermeden elimdeki beta gerçek olacak mı?

teşekkür ettim...[signature][hline]Star Wars Galaxies
Eclipse-Khas'bin Qebex
Long Live Emperor...

Bunu yazan tosun, Force sizinle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...