Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

Jadelith said:
obliviondan çok daha güzel bir oyun. yani birkaç kat daha eğlenceli.

gamespot kesin rüşvetle çalışan biyer zaten. obliviona 9 filan vermek için ya kör olmak lazım ya rüşvet.

bioshocka da öyle verdiler hayvan gibi.

ulan bilgisayar oyunu reviewcilerinde de şeref kalmadı.

ama öyle deme şimdi oblivion için kötü demek için asıl kör olmak lazım :)

oyunun eksikleri var tabiiki odunsal karakter animasyonları, anlamsız buglar (misal dün başıma geldi beni farkedip sonra kaybeden ama aramaya devam eden 2 insan kılıçları elinde etrafı kollarlarken aniden sohbet etmeye başlıyorlar falan)

ama bunları hariç tuttuğun vakit inanılmaz geniş bir oyun. ben çok nadiren bi oyunu baştan oynarım. oblivion tekrar oynadığım oyunlar arasında. morrowind'te öyle oldu. oyüzden obliviona laf ettirmem:D
Sosyal ağlarda paylaş

oblivion içi baya boş bir oyun. grafik test oyunu işte.

3 saatte assassin guildinin lideri olabilmek ftl

düşük bir levelde hem assassin hem warrior hem thief hem mage guildin başı olabilmek fail

belli bir levela gelince ortalıkta takılan banditlerin glass warhammer e sahip olabilmesi epic fail

bir rpg oyununda konuşma olmaması artık warglaive of azzinoth fail herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

jade oyunun başı evet kritik, spice'ın ucuz olduğu bir yer bulabilirsen (bir khergit şehri olması lazım) başlangıcı sağlayacak kadar iyi para elde edebilirsin. spice'dan önce ucuz şeyler gerekiyor ama. sonra o kadar iyi para yapıyorsun ki "bu kadar kolay mı yani" diyorsun kendi kendine heh.
Sosyal ağlarda paylaş

trade yalan, savaş açacağın ülkelere savaş açmadan önce vergi toplama questini alıp 5k yapıp sonra swadiaya merc olmak tamam :)

haha 5k ile başladım 2 tane questle. charger aldım heavy lance aldım lvl 12yim.

3 companion aldım.

yannız bunlar durmadan şikayet ediyo. persuasionu yüksek tutarsam şikayetlerini dinememe şansım olur mu? birbirlerini sevmiyolar filan. o kadar lvl atlattık bi de onla mı uraşçaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Ben anlamadim şimdi 2 sene önce oynamiştim bu oyunu hoş beleş bi oyundu. Şuanda bakiyorum her yerde mount&blade reklamlari fln var.. E anlamadim şimdi bu oyun 3 senedir yokmuydu zaten ?

Biz beta fln mi oynadik yada bu mount&blade 2 flnmi

3 senedir gelişmeye devam ediyordu (adı üstünde beta) kale kuşatması falan eklediler vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla companion alınca da vızıldanmaya başlıyolar yok osman kılıcımı çaldı, yok şu bana salak dedi, bu hırsızmış şu kendini bi halt sanıyo filan diye zırlıyolar, zaman içinde ayrılabiliyolar hep kazansan da. İdeal sayıyı tutturamadım bi türlü.

Bu companionların ilişkilerini yazılı döküman olarak bulabileceğimiz biryer var mı? Yani hangisi iyidir, hangisi kötüdür, hangisi hangisini sever, hangisinden nefret eder, birbirleriyle kapışmayacak ideal grup nasıl oluşturulur filan?
Sosyal ağlarda paylaş

Kral da 300 Garrisonlu şehirden hiç çıkmıyor ki , bu arada Khergit oldum ben sadece atli birimleri var meydan savaslarında falan direk eziyorlar ama kuşatmalarda yeteneklerinin coğunu riding ve horse archerya verdikleri için baya güçsüz oluyorlar şehre mehre zaten 50 adamla girmeye cürret edemiyorum ki bir kere kale aldım zaten 15 garrisonluydu komutanları dedi bizi öldürme kale sizin olsun tamam dedik ulkenin kağanı gitti kaleyi başka bir Lorda verdi..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ulaşabildiğim en iyi companion grubu; Alayen, Baheshtur, Bunduk, Deshavi, Firentis, Jeremus, Klethi ve Ymira.

Şimdi bunların hepsini alıyosunuz sonra party skillerini herbirine dağıtıyorsunuz sonra kafanız rahat ediyor. Ha bide bunların hepsi birbiriyle uyumlular. Yani 2 gün sonra gelip bu benim kılıcımı çaldı yok bu benim zırhımı boyamış felan demiyolar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...