Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
oyunu daha yeni aldım (maşallah baya bi erken oldu hehe)
neyse işte oynuyorum oynuyorum oynuyorum, bıkmıyorum.
cidden çok güzel yapılmış. ve ayrıyeten oyuna diğer oyuncuların yaptığı çok güzel modlar var. örnek: last days modu (lotr hikayesini içeriyor)
ve cidden 90 kişilik bir orduyla orcların üzerine rohirrin horselarını sürmek çok heyecan verici.

mutlaka deneyin...
benim genel anlamda tavsiyem charisma statına abanın. ardından da leadership skilline. sonra da savaşlarda yüksek bir yere geçip şovalyelerinizin düşmanlarınızı silip süpürüşünü izleyin.
ayrıyeten surgery skilli de çok işe yarıyor. adamlarınız savaşlarda öldürücü bir darbe aldığında ölmüyor, bunun yerine sakatlanıyor. sakatlanan askerlerinizin de bir süre sonra iyileştiğini düşünecek olursak baya mantıklı bu skill üzerinde durmak da.
zira benim % 100' e yakın oldu. kendi halinizde ancak %50 yapabilirsiniz. ama partinize ekleyeceğiniz diğer herolar ile çok daha fazla geliştirebilirsiniz.
neyse çok uzadı zaten. burda noktayı koyuyorum.
sorusu olanlar bana sorabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

oraları kontrol altına alıp fazla adamlarını o kalelere yığabiliyorsun. ayy ağzımın suyu aktı anlatırken bile.
sonra şu birini yakala buraya getir felan fistan questleri için de nezarathane (yuh kelimeye bak) niyetine kullanabiliyorsun.

yeni gelecek modlarla da süper şeyler olabileceğini düşünüyorum.
düşünsene lotr haritasında isengard orklarıyla miğfer dibine saldırıp, hikayeyi tersine geçirip insan ırkını yok etmek.
ay ay ay
Sosyal ağlarda paylaş

tek başıma kule aldım :p
her savaşta 3 crossbowman geldi.. surlarda zaten vuramıyolar gittim biçtim.. gairp olmuş yada benim battlezise i küçük tutmamla alakalı anlamadım :). 2 peasant mı ne akybettim :p
ama lv7 oldum savaş sonunda gitti herşey bakamadım kaleme :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...