Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege II

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Heh sonunda oyun bitti.Level 45 tüm charlar.Zaten Valdisin tepesine tırmanırken kafayı çiziyodum.Karşıma 10 yaratık çıkıyosa 3-4 tanesi Boss.Tamamlayamadığım Questlere gelince 1.si Level 3 questi Lelali Sorrow.2. si Hayalet bulma questi gerçi 1 tane kalmış ve onunda yerini biliyorum.Son olarak telgraf Questi.Onun yerini bir türlü bulamadım.Ha bide Act3 ten açılmamış 2 Quest.Bölüm sonu bosslarında bir Bug var galiba.Warriorlar Tank girince hiç bişey yapamıyorlar.Neredeyse Quest verilen bütün Boss ları Tank girerek kestim.Ha bide Arena var tabi.8. Kademede kalmıştım.

En son Valdisi kestim videoyu izledim gateden geçtim ve bilgisayar aniden restart attı.İnşallah save almıştır yoksa yazık olacak.Bakmak istemiyorum yarın ilgilenirim.

İyi Günler...[signature][hline]Yuuzhan Vong

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

biriki sorucum olacak.

oyunun başlarında (northern) ormanın içinde taş duvarlarla kapatılmış bir yol vardı yukarıya doğru çıkan. buraya nasıl çıkacam? vix'le veya benzeri bir adamla special quest ffelan mı yapmam gerek?

eastern ormanlardı sanırım, böyle bir daire gibi bir platform var, aşşağıya iniyor. aşşağıda turuncu yaratıklar bir de onların bossu (spearmen mi ne deniyordu) öldürüyoruz. zindan gibi birşey, hemen karşıda bir kapı var. burda "x ile belirtmiş anahtar lazım" gibi birşey diyor da x ile belirtmiş ne demektir onu anlamadım. bu da mı special quest gibi birşey?

oyundaki en ideal grup ne?
oyunun başları cidden çok zorladı beni. iki yaratıkta bir ölüyordum geri dirilmek zorunda kalıyordum.
çok yoruldum gına geldi.
ama act 1'in sonuna geldikçe daha kolaylaşıyor gibi gözüktü bana.
yine de ideal grup nedir acaba?
oyunun başında bir "barbarian" yarattım. şimdilik kalkansız, two handed weaponla gidiyoruz.
bir okçu hatun vardı, onu sadece bow kullanacak şekilde götürmeye çalışıyorum.
Bir de Taar vardı, o da healing ve summoning üzerinde gidiyor.

Ekstradan dire wolf aldım da hata mı ettim? Vixle değiştirsem iyi olur mu?
Armen mi ne varmış sanırım, o nasıl ki?
Bunun dışında diğer karakterler ne kadar efektif?[signature][hline]Beş Hececiler
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

pet almak mantıklı değil pek
npcler daha etkili, taar ve finala (act 2 chapter 3'ten sonra guruba dahil edilebiliyor) iyi bir ikili oluyor biri nature mage diğeri combat mage

duvarla kapatılmış yola guruba finala'yı dahil edince girilebiliyor, finala bir nevi engineer, bir mağarada bozuk bir asansör var onu da, o yolu kapayan duvardaki kapıyı da o hallediyor

special key gibi bişe isteyen yerler hep questlerin bir parçası, quest item'lar inventory yerine başka bir yerde saklandığı için takip etmeye pek gerek yok, questleri aldıkça, yaptıkça o tür açılmayan yerler açılıyor[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirdim ama o X yazan kapıyı açamadım.Rokhtar Rift Site ın içindeki kapıyı diyosun sen.Daha açamadığım bissürü kapı var.Ha oyun bitti ve Lelani Sorrow questini halen daha bitiremedim.Hakaret gibi.LvL 45 oldu charlar ve LvL 3 questi bitmedi.[signature][hline]Yuuzhan Vong

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

Lelani questi act 3'ün bayağı başlarında bitiyo aslında, level 3 questi olmasına rağmen baya güzel ödülleri var, işe yaramayanları da satıp iyi para kazanıyosunuz

oyun secondary questlerle güzel bu arada, sadece ana akışı takip ederseniz sıkılıyosunuz[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

benim olay biraz karışık oldu :)

başta human warrior açtım.okçu hatunu görünce dedim heal lazım alayım şunu nature gideyim.
baya ii nature cu oldu.ama taar gelince iş karıştı.bu kez tam tersini yaptım ranged gittim taarla.

şu ara desertdeyim.valla ii de oturdular gruba.ama diorum eğer yetenekleri reslemenin yolu varmıdır?o zaman herkesi eski haline döndürebilirim

ayrıca combat mage lazım acil.3 kişi zor oluyor sık sık yatıyoruz.combat mage yada gruba dahil edebileceğim ii birini nerden bulabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

vix'i alsam mı sence gruba?
yoksa finalayı mı bekliyim?
vix'in questinde oyunu bıraktım çıktım devam ediyim diyorum da vix'siz onun questi yapılamıyor herhalde?
gruptan dire wolf'u atıp vix'i alayım. (bir de vicks vardı o aklıma geliyor hep)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ben onların questlerini yapıp bıraktım hep, mesela amren ve lothar da öyle, finala, deru ve taar var benim gurupta[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

benim main char combat mage. inanılmaz aoe leri var yahu birde tank warrior vardı köprünün orda aldıımız. taar priest deru da thrower. benim tanka full provoke gidiyorum. birde shield liler için özel bi set var şansıma 5 parça buldum onu giydirdim. hiç bir bossta zorlanmadım. combat mage healer ve provoke tank yapılmasını öneririm. archer da itemler boşa gitmesin die aldım ama oyunun başında iyi dmg veriyor. ikinci bölümde combat mage im döktürdü. archerim geride kaldı. yani heer bölümde birisi kesin etkili oluyor. ama combat mage in aoe si npc lere 2000 er vurunca (lvl 25) insanı dayanılmaz bi heyecan kaplıor :D ilk act ın secondlarının tamamını bitirdim. act 2 yi hızlı hızlı bitiririyorum. sonra başa dönüp secondları temizlicem. ama secondları yaptığımdanmıdır nedir. biraz kolay geldi oyun. sanırım levelleri biraz fazla odlu. ilk artifact parcasını aldığımız ağaç türü boss tanka vuramadı bile.[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sizce sorun çekermiyim?

main char warrior ama shield 2h birlikte gittim skilllerde :( yani usta deil.

aksilikler birbirini kovaladı.Deru yu nature Taar ı okçu yaptım :(
tamamen sıralama hatası :( bunları sıfırlamanın bi yolu var mı?

şu andaki kadrom şu

ben (2h weapon kullandırıyorum
satar :) warrior (kalkan gittim full)
deru nature
taar okçu

mage için yer lazım ama taarı atmak istemiorum :( (ısındım baya)

deruyu desen tek nature gerekli.

main char tam tank deil ilerde hemen yatar die korkuyorum.bu yüzden satarı da atamıyorum

bi fikir verin
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şu an , kendi açtığım karkater bir nevi tank görevi görmesi için şu fiziksel resistance ve kalkan usatalığı üstüne gittim şu an .Act 1 in sonlarına doğru yarı ogre olan elemanı aldım ondada çift silah deniyorum.Tabii bundan önce şu (isimleri hatırlamıyorum gerçi zaten gelicek npcler belli act1de) nature magic ustası olan elf teyze var ondada sırf healing mastery üzerine yoğunlartım onu hasar için kullanmıyorum zaten . Birde okçu olan kadın var şu şehirde kapının oradan almıştım galiba , ondada yaylardaki falan hasarımı arttırdım . Sizce bunların yanına ne alsam iyi gider yoksa bu grup idealmidir. Act2de şu an gayet iyi ilerliyorum diye düşünüyorum özellikle şu Half ogre gayet iyi geldi hasar konusunda .Combat mage düşünüyorum act3 chapt2 de varmış galiba oraya kadar götürürmüki bu grup? görüşlerinizi bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

cevap lazım:
en son silver mirror aldım
bir de bir harita var, böyle kıvrımlı felan garip bir çizgiler var, sanki belirli yönü tarif edermiş gibi.
çölün ortasında bir shrine'ın içinden çıktım
bir mağaraya girdim. bir iki yerde kartal sembolu gibi birşey var. "harmonic" felan bahsediyor ama çözemedim ordaki mağaranın olayı nedir.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun bir tuhaf.
bazı kısımlar çok zor bası kısımlar çok kolay.
neden böyle anormal oluyor onu anlamadım.
bazen bir bölgeyi geçebilmek için 10 kere ölüyorum, bazen de hiç dertsiz tasasız kesip biçip ilerliyorum (bosslar da buna dahil)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

başlarda öyle de act 2'nin ortalarından sonra falan artık öyle bir şey yaşamıyosun,çok rahat dağıtıyosun ortalığı hangi ekiple olursa olsun (tabi aralarında çok büyük level farkı yoksa ekiptekilerin)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar cok potion cıkıyorki transmute edip parasını alıorum artık. bide aynı set parçasından 5 kere düşüyor o çok gıcık...[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şöyle bişe var daha önce yazdık mı hatırlamıyorum da,

arada sırada level hanesinde ??? yazan bi eleman spawn olup sağa sola koşturuyor, bu çok rastlantısal olarak gerçekleşen bir şey yani ne zaman olacak bilemiyosunuz ama sürekli tetikte beklemeniz lazım, yapmanız gereken şey de ona olabildiğince fazla vurabilmek, böylece birkaç spawndan sonra onu öldürüyosunuz ve mystery bilmemne diye bir questi başlatan bir item düşürüyor eleman

eğer sağa sola koşturmasına müsade edip rahatsız etmezseniz (vurmazsanız) gelip yerde duran rare itemlardan çalıp kaçıyor lol[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...