Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe yapanların son hali

zzzzzzzzz

Öne çıkan mesajlar

said:
tribula_, 24 Eylül 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
arkadaslar lıstede duck_ ısmı gecıor ancak charımızda ne ıtem kaybı nede np kaybı vardır halen olduğu gıbı duruor kı ztn charda 20k np yok 17k var efe geldığınde o gereklı acıklamayı yapar ama sabah ben kontrol ettımcharda herhangı bı sorun yok orada ısmımız bosuna duruor ıtem da np de duruor ne ban ne block var bilginize...

Yaaa Kanka beni tanıdınmı..?? ben suicidall hani snden hb +7 cleric earning felan aldım ya hatırlıyonmuuu ????
msn adresim:[email protected]
Ekle BEni..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KASIMOGLU, 24 Eylül 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
Evet ben de banlandım hem de hiç bir şekilde dupe yapmadıgım şekilde...Ama benim aptallıgım pazardan ucuz oalrak aldıgım itemler kullanmam oldu am ben bunu npeşini bırakmam ne gerekiyorsa yapicam tuketici mahkemesi vs... Ben bu oyuna toplamda 500 $ harcadıysam abzı seylere hakkım vardır ... yanlış anlamayın dupe yapmaya degil .ben carımla hiç dupe yapmadım gittim pazardan aldım ne var sa adamlar kendi oynlarının hatasını kapatmıyorlar gelip bizleri banlıyorlar benim anlamadıgım madem dupe pazara konan itemler bell icıksın bir gm doalssın pazrı neyin dupe oldugu acıkca bell silsin orada biz gb leri verip item alıyoruz . bide o gb leri power uptan scrol alarak satarak yaptıgımızıda iyi biliyorlar ama işte hiç bir sey soylemeden direkt ban ama ben bu olayı içime atama ve geregini yapicam 1 ayda surse bu işin peşini bırakmıyacagım her kes susar ise boyle bunlaradan daha fazlası basşınıza gelecek emin olun... META222 banned deleted nps vs... ALLAH' ım sen sabır ver bu TURK milletine

amin... benim 1 item silnidi eğer 2 olasydı bende banlanıyomuşum:(ucuz yırttım yani...
ve bişsey sorcam hiçmi kıllanmadın +3RE alırken_?çok ucuza aldıysan...[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...