Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe yapanların son hali

zzzzzzzzz

Öne çıkan mesajlar

Birde server ole bir hale geldiki ben dupe yapmak istemedim server bana kendisi yaptırdı. Şu anda herkes yapıyor. Dupe anlamını bilmeyenler bile dupe ypıyor. Ben yöntemi bildiğim için yapanların hepsini biliyorum çünkü göruyorum. Size tavsiyem yeni patch gelene kadar yada dupe engellene kadar hiçbir itemi satın almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 23 Eylül 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
ok şu an üzerimdeki itemları söylüyorum...

2 parça shell +7
3 parça chitin +6
2 x +9 STR earring
1 tane glass belt
+7 Str pendant
+8 STr yüzük
+9 HP yüzük.

Hmm görünüşe bakılırsa pek sağlam itemlarım yok.
bu itemlarla ezilirim herhalde.?.?

Sen bu şekilde 2 kişi gelin beni kesmezsiniz. İmkani yok hatta cz de bana paraite ve malice atıyorlar gene kesemiyorlar. Ama beni teketek kesen admlar var diyorum town çektirmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 23 Eylül 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
İşin yanisi yok;

Bişeyi yapıp da sonra "abi millet yapıyo ben de yaparım" dersen elinde hiç bişe kalmaz...

murti ben yapmadim bi halt arada kaynadim resmen nolcak benmkiler.Uc aydir kullandiim shardlar silindi bitane yeni almishtim hadi o silinse bunlar kalsa neyse ama uc aydir sen anlayamadin da dupe olduunu satin aldiim shardlarin da sonradan mi bi yerlerden ampul yandi ve wipe :S[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 23 Eylül 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
pfff
+3 ROC better then +0 ROC that s it
pfff
BuRiAL,Sm00th,Aresmajere,soulslayer,Nychris more and more
zzzzzzzzzz

dupecusun sen dupecu kal giy dedi +9 armorları

Gülelim mi?[signature][hline]Aresde Clan Arıyorum
lvl 57 cleric
Full Heal/Duff
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sm00th, 23 Eylül 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
said:
Murtaza, 23 Eylül 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
ok şu an üzerimdeki itemları söylüyorum...

2 parça shell +7
3 parça chitin +6
2 x +9 STR earring
1 tane glass belt
+7 Str pendant
+8 STr yüzük
+9 HP yüzük.

Hmm görünüşe bakılırsa pek sağlam itemlarım yok.
bu itemlarla ezilirim herhalde.?.?

Sen bu şekilde 2 kişi gelin beni kesmezsiniz. İmkani yok hatta cz de bana paraite ve malice atıyorlar gene kesemiyorlar. Ama beni teketek kesen admlar var diyorum town çektirmiyorlar.

Zaten böyle bi kompleksim yok. Belki de o yüzden şu an kafam rahat. Oyundan zevk almaya bakıyorum. level 63 warriorla level 65 adamı 1v1 de öldürüyorum. gidiyorum level 62 warrior' a ölüyorum... dediğim gibi... ben bu oyunu artık zevk için oynuyorum...[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

Beni yanlış anladın ben bunu sana karşi sölemedim. Ben bu şekilde kesildiğimi sölemek istedim. Senin sölediğin sekilde oynadım ben hep. Şurda 1 haftadır böleyim. Yani ne kadar ezik olduğumu anladım. Bu şekilde bile ezik haledeyim. Siz karşınızdakilerin nasıl olduğunu anlmak itemiyorsunuz. Sadece bizi suçluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bu bir oyundu ilk başlarda ama bazı gençler iyicene kapırdı kendini oyun içine buraya gelip milleti kötüleyenler 10k madalyası alan diye götü kalkanlar,sonrada beni akıllılar anlar diyip salaklar dan bol ne var hepsi aynı zihniyet[signature][hline]Vatan Icin Kursun Atanda Kursun Yiyende Benim Icin Kahramandir,BU VATAN YA BIZIM'DIR YA KIMSENIN,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

[Bu mesaj Gothic tarafından 23 Eylül 2005 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 23 Eylül 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 23 Eylül 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
pfff
+3 ROC better then +0 ROC that s it
pfff
BuRiAL,Sm00th,Aresmajere,soulslayer,Nychris more and more
zzzzzzzzzz

dupecusun sen dupecu kal giy dedi +9 armorları

Gülelim mi?

gül yada gülme herkes kendi işine baksın söylemek istediğim buydu gerisi çokta fifi.[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 23 Eylül 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
+4 roc
+3 IN
+3 Warrior earrings...

bilmem suçlamamak lazım tabi ki...

Analadmığım suçlansa ne olur yada neden suçlanıyor ümit?Dupe yapan banlanır banlanacakta....Neden başlıklar açılıyor?Neden tartışılıyor şu dupe yaptı bu yapmadı o macro kullandı bu kullanmadı?[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mutluyum, çünkü ben Senin banlattığın "sm00th" eski ismiyle Murtaza__ da chitin +6 set, +7 str takılarla da cz de iş yapıyodum. O yüzden önemli değil. Ben girerim, muhabbetimi ederim. 1 saat PK yaparım, gülerim, bağırırım çağırırım çıkarım...[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 23 Eylül 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
said:
+4 roc
+3 IN
+3 Warrior earrings...

Analadmığım suçlansa ne olur yada neden suçlanıyor ümit?Dupe yapan banlanır banlanacakta....Neden başlıklar açılıyor?Neden tartışılıyor şu dupe yaptı bu yapmadı o macro kullandı bu kullanmadı?

Dimi ya kitle gitsin bakalım keyfimize
Sosyal ağlarda paylaş

Suçlanıyor çünkü;

Birileri diyor ki " HACIIIIIII, BENİM HAKKIM YENDİ!!!! BEN DE DUPE YAPACAM!!!! BEN DE ADAM KESECEM!"

hooooppppppp geçir...

Bu sefer başkası diyor ki, "aaaa bak olmadı, o yapıyosa ben de yapacam"

ondan sonra millet isyan ediyor, forumlarda topicler açılıyor, "DUPE YAPMAYIN, yapan bilmemnedir, şöyledir böyledir"

ondan sonra banlist de isimler, itemlar zartlar zurtlar.

ve akabinde
"NİYE BEN??" sorusu soruluyor...

bu topicler de de bu sorunun yanıtını buluyoruz...[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

Elbette dupe yapmak iyi bir şey değil haksız rekabet yaratıyor. Oyunun anlamını yitirmesini sağlıyor. Ben ban yemem norml bir şey ben neden ban yedim demiyorum ki . Dupe yaptim ve ban yedim bunu hakettim. Ama yaptığıma pişman değilim. Ban yediğimede üzülmüyorum. Ben buraya yazarken sizinle tartışmak değildi konuyu saptıryorsun arkdaşim. Benim sölemek istediğim sadece beni görun ve serverin ne şekilde olduğunu anlayın dmekti.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 23 Eylül 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
said:
+4 roc
+3 IN
+3 Warrior earrings...

Analadmığım suçlansa ne olur yada neden suçlanıyor ümit?Dupe yapan banlanır banlanacakta....Neden başlıklar açılıyor?Neden tartışılıyor şu dupe yaptı bu yapmadı o macro kullandı bu kullanmadı?

Feel free to begin playing at level 1 again, only this time dont cheat, and remember, if you cheat you will lose...[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

bizde oynuyoruz ve birçok konuda bilgimiz var senin yapıp yapmaman benim gözümde bir anlam ifade etmiyor. ben yazımı genel olarak yazdım senin yazdıklarına yada yaptıklarına paralel olarak ismini kullanarak yazmadım.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...