Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe yapanların son hali

zzzzzzzzz

Öne çıkan mesajlar

Artık ismi oyun yerine , reelde tanımadığın elini sıkıp muhabbet etmediğin insana bile hakaret ettiricek rezil dedirtip aynı zamanda hiç olanları başına çıkartıcak , kendi düşüncelerini oyundaki çıkarların için ayaklar altına aldırıcak bi illet oldu..
İnsanı önce bi tanı. gerçekten rezil vs. ise seni zaten umursamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 24 Eylül 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
said:
asdasdasda, 23 Eylül 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
Burial_TR bide utanmadan dupe yapan banlanır demişsin.Knightonline oynayan Türk oyuncuların neredeyse 90% ının buluştuğu bu sitede alan yetkilisiyim diye takıl, bide dupe yaptım banlandım ben de... rezil..

Kişisel sorunların varsa pmden halledelim arkadaşım.Ben kimseye nasıl dupe yapılıyor anlatmadım yada oyunda hileye özendircek bişi söylemedim hiç kimseye.Herkesin kendi seçimi dupe bilipte yapmayanlar eminim ki vardır.Dupe yapanda banlanır hepsi bu.Utanmakla ilgisi yok bunun vatan hayinliği değil bu.Bunun bir oyun olduğunu hatırlatırım.
Herkesin kendi seçimimi? Dupe yapmak bi seçim değildir -değerli alan yetkilisi , Hiledir-.Bu oyunu para ödeyerek oynayan insanlar var, premium servis vs.Ve sen DUPE yaparak bu oyunu düzgün oynayan insanların hakkına girmiş oluyorsun.Unutma ki birileri oyunda ki buff scrolları gerçek para ile almaz ise, sende kullanamassın..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadıgım şey şu niçin herkes birilerine saldırıyorki çok biliyorsanız madem öle gidin yabancı sitelere orada konusun fikirlerinizi soyleyin, bu oyunda sadece türkler dupe yapar, cheat kullanır, ks, hack yapar die bişey mi var... Şu anda Czde elini kolunu sallayarak dolaşan 8 kişilik bir partiyi tek başına kesebilecek yabancılar var, daha oncede dedim ve bence siz anlamıyorsunuz, bu oyuna para vererek kullanılıyorsunuz... Herşeyin eşit oldugu bir oyun deil bu bunu anlamak istemiyorsunuz, para ödüyorsunuz bu oyuna sizinle aynı parayı ödeyen bir başka kişi 54 tane roc droplamış bunda dual +3 roc çıkarmış (hiç yakmadan) bununla birlikte 54 tane we droplamıs ve bundan dual +3 we yapmış (gene hiç yakmadan), buna kendiniz inanıyorsunuz ve burda geçmiş eşitlikten para ödemekten bahsediyorsunuz... Söylediginize kendiniz inanıyormusunuz bunu merak ediyorum... Sizin oyunu nasıl oynamak istediginiz sizi ilgilendirir, kimse burda hakim, yargıç, savcı deil, ayrıca burası bir forum terbiye sınırlarını bilerek konusulması gereken bir yer, burda insanlar hakaret işitmek için gelip bişeyler yazmıyor... Ben bu oyun için para veriyorum premium alıyorum, cash puan alıyorum bununla speed pot, buff scroll, Ac scroll ve attack scroll alıyorum ve bunlarıda Czde kullanmak için alıyorum, 9 aydır bu oyunu oynuyorum ve 65 level oldum en iyi itemim 1 tane Rom ve 1 tane Elemantal Pendant bununla birlikte Serveren en iyi ilk beş klanından birindeyim... Ben bu oyunu zevk almak için oynuyorum herkesin eşit oldugunu bilmek için oynuyorum, Bobert kaç kere cheat ve dupeden banlandı geçmişte GM Noticeden özür dilerek banını actı, bu forumdaki eski herkesin bilmesi lazım bunu, bu mudur eşitlik ben bunlar At koştursun bizde onların avladıgı insanlar olalım die oynamıyorum bu oyunu, ben parası emilecek sagılacak damızlık inekte deilim belli başlı playerlara herşey serbest ama bize gelince BAN... Kimse eşitlikten bahsetmesin zevk almakta kişiye gore degişir herkes zevk aldıgı gibi oynamakta özgür çünkü herkes sonucunu biliyo ve katlanacaktır... Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok kimse burda MASAL anlatmasın özelliklede ben ezigim üzerimde bunlar var dien murtaza, senin ustunde zamanında nelerın oldugunuda biliyoruz... O yuzden kimse sutten çıkmış ak kaşıkmış gibi buralarda salınmasın... Bende DUPE den ban yedim, GM le birebir Msnden konustuk ODIN ile, ve bana ROM dupe dedi (Ama dupe ama deil) ben onu Greyhawk dan almıstım... Banını açıcam dedi, ama staff, ROM ve np yi silicem bumu adelet eşitlik... Greyhawk kim (ben sonradan öğrendim) bilmeyen mi var bu oyundaki en manyak dupeci oldugunu aylardır dupe yapıyor 1 kere banlandımı... Herkes çok biliyor çok konusuyor, ama aslında kimse bişey bilmiyor... Lütfen biliyorsanız konusun alim sansınlar, bilmiyorsanız lafa atlamayın susun adam sansınlar....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 24 Eylül 2005 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eeeee ne oldu şimdi????

Daha dün vik vik ağlıyodu burada elemanın teki,vay efendim hiç bilmemkim dupe yaparmıymış,aman işte SoulSlayerla,Kellyi dötdöte tokuşturmuş,3 kere yatırmış ta ondan banlanmış diye...Bugün sesi soluğu çıkmıyor hiç...

Dün ona hak verenler,yok edendim bu adamlar dupe yapmaz diyenlerin bir kısmı da,bugün şekil değiştirmiş,efendim dupe yapııyorlarsa ne olmuş,Bobert ta yapıyo,yabancılar da yapıyo,maksat biz Türkleri ezmesinler kıvamına sokmuş olayı...

Hele ki kendi yediğiniz haltları bir biçimde punduna getirip,Türklere karşı oyunda birşeyler yapıyorlar havasına sokup,milli dava kalıbında milleti gaza getirmeye çalışmıyormusunuz,hastanız oluyorum...

Ben de hep hayıflanırdım dual ROL üm var diye,iyi itemlara sahibim,o yüzden insanları kesip,iyi NP yapıyorum,aslında bu NP ler beceriden değil diye,içten içe canım sıkılırdı,adil dövüş değil neticede bunlar diye...Meğersem millet olayı aşmış,biz kendi itemlarımızı aç tavuk kendini buğday ambarında sanır misali bi mok sanırmışız...

Ama hırsınıza helal olsun...Way efendim beni Bobert kesiyo da,kesemesin ben hemen bi IN+4 yapayım,hemen bi ROL+3 patlatayım...Way anasını yaaa...

Bu oyundaki Türklere karşı bir hareket var diyenler....Bunun tek sebebi sizlersiniz !!!!!!!!

Sm00thu en azından açıkça evet yaptım,banlanmayı da hakettim diyebildiği için tebrik ederim...Hala yalpalayanlara da güler geçerim....

Ek olarak : Aswan klanının çoğu dupeden nasibini almış...Official forumda yazdığına göre...Vik Vik edip,dün insanları cihat açmaya davet eden arkadaş,sen hangi klandaydın sorması ayıp...

[Bu mesaj Dandanakan tarafından 24 Eylül 2005 01:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dupe yapti illegal program kullandı dıye burdakı bırını de karalamaya gerek yok oyunu bılenlerın %80 i kohack dupe tarzı illegal durumları abuse ettiler sımdı cıkıpta birbirinize saldırma mantıgınızı anlamıyorum yaptıysa kendıne yapmadıysa kendıne banlanmayı goze alan gene yapıyor ayrıca arkadasında belırttıgı gıbı herkes esit degilki bu oyunda yuzlerce edit item ve char var sen onlarla sidik yarısına gırebılmen zaten mumkun degıl en iyisi uo herkes eşit adam gıbı oyun valla tek gecerım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sm00th, 24 Eylül 2005 01:10 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım yazdıklarına saygım var ama lütfen AswaN clanın çoğu gibi kelimler kullanma sadece 2 kişi var orda. Biz clanda 15 kişiyiz. Bu sölediğin olmuyor. Benim yüzümden başkalarını şuçlamayın.

Ben kafadan atmıyorum ki bunu...
Senin itemların gösterildiği forumda aynı konuda yazanı söylüyorum...Senin itemlarını gösteren adam,bunları görecek yetkideyse herhalde uydurmuyordur...Okursan görürsün "most of the Aswan clan" demiş adam...

Ayrıca Jarlax kimin ne halt ettiği değil önemli olan,bir halt edip te zeytinyağı rolüne soyunmak,burada insanları aklısıra provoke etmek asıl sorun,olayı milli dava kalıbna sokmak...
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı senin yaptığın gibi 2 kişiyi clanın butune genellemiş adam eğer öle bir şey olsaydı clandan başkalarıda banlanmazmıydı sence? 2 kişyi banlayıp clanın gerisine göz dağımı verdiler.:D

Terkrar sölüyorum benim yüzümden başklarını şuçlamayın.[signature][hline]KOnline
TakeDowN - PriesT (Change)
Sm00th - Warrior (BanneD)

MuOnline
sdellenmis - BladeKnight - muo.reality
Sosyal ağlarda paylaş

Sizene kardeşim adamların düpe yapıp da banlanmalarından..
Böle ADmin ve GM ye böle muamele...
Yapabiliyosan yapcan kardeşim olay bu kadar basit....
Küfretmek istemiyorum ama böle ÇicekBöcek GM ve KOLadmin oldukça daha çok kişi düpe yapar.. Ve şu anda carcarcar konuşanlar yani eleştirenlerin %90'ı da düpe yapıyo.. Da burda gelmiş laf salatalığı yapıyo.. Bir nevi çekememezlik..Yapamayanların kuyruk acısı var sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dandanakan sesim solugum çıkmıyor degil bir kere 1 avuç serseri kendini insanlara laf atmaya adamış bebeler laflar ile atıp tutanların yok sen şusun yok sen busun diyenler kendilerini çok iyi biliyorlar ki geçmişlerinide biliyorlar benim bildigim kadar burada gelipte bıdı bıdı etmesinler.!!! Ayrıca sen birden bire çıkıp bu şekilde konuşmaya neyinde varda yada elinde ne kanıtın varda (Forumda yazan dersin kalkıp şimdi) sen busun sen şusun diyebiliyorsun haddin nedir sen kimsin?!!![signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca kimse karakter parçalamasın burada son noktayı koydum kendi adıma artık bu serüvende bitti o yüzden kimse kalkıpta kimseye sen şöyle yaptın diyerek suçlamada bulunmasın dünkü yapılan ukala ve şerefsizlikler yeterince haddini aştı.!!! Burada o lafları yazan adamlar önce yastıklarının altında tuttukları günlüklerini çıkartıp ben bugün bunu yaptım diyerek düşündükten sonra gelip burada sen şusun diyerek kanıtları varsa eger yaptın desinler. SS varsa ellerinde koysunlar. Burada kimse kimseye muhtaç degil Türkiyenin bilmem neresinden saçma sapan şeylerle kimse kimsenin karşısına çıkarak vaadlerde bulunmasın yada asparagas haberler ile gelipte suçlama yapmasın.!!! Oradan birisi çıkıpta ben seni tanıyorum yok şudur yok budur diyerek konuşmasın. Dün forumda ötenlerin ve saçma sapan nick açanların önceden EL Morad tarafında olupta sonra 1 adam için yalanmaya girip Karus kısmına geçtigini çok iyi biliyoruz. Bulundukları cafeden ne tür şeyler yaptıklarını çok iyi biliyoruz. Yok efendim AresMajere nin bulundugu cafede nasıl dupe yapılıyor ben gördüm yok efendim AresMajere nin +4 IN si var yok bilmem ne yeter artık bu kadarı çok fazla olayı kapatın herkes dalgasına baksın...[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Doru diyo...
Kimsenin yaptığı kimseyi ilgilendirmez.. sonuçta bu bir oyun ama sizler bunun farkında deilsiniz. Çünkü siz o kadar budala insanlarsınız ki kendinizi resmen oyuna kaptırmış sanki KE den başka bişey yok hayatta işiniz gücünüz bu sizin milleti eleştirmek dedikodusunu yapmak bunlar sizin gibi ezik sıfatlı insanların hoşuna gidiyo..
Devam edin böle yapmaya siz devam edin ....
Burda ötüceğinize gidin de KO forumunda ötün biraz da sizi adam sansınlar.. Ama siz burada ötüp ötüp laf yemeye alıştınız .. Bir nevi yalamalık ...

[Bu mesaj VW__ tarafından 24 Eylül 2005 02:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana varsayımlarda bulunma yaşınızın adamı olun burada insanları karalamak kolay benim kim olduguma gelince bunu merak eden insan bu şekilde kıvranarak yada ahaliye kendini bir hipokrat gibi hikayeler anlatarak kimligimi ögrenemez!!![signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

kimin kim oldugunu herkes ii bilir, Bu dandanakan da kimdi ya
Neyse bahsine gerek yok...
Ewt arkadaşlar dupe diorsunuz ama bunların siz bi gm olsanız ve serverınızda dupe yapıldıgını bilmezmisiniz.Tabi bunu da engelllemek için uğraşırsınız dimi (İnanan varmı) hahahha gülüyorum dupe yapmak engellenemez değil engellenmez sen banlanmalısın çünkü Premium almadan banın açılmaz, paşa paşa ödersin.Ha bu arada kendini tertemiz zanneden veya üste çıkarmaya çalışan arkadaşlara oyunda dupe veya cheat herhangi biri yapabilirsin ama bunlarla 65 - 68 veya 70 lvl yapamazsın şimdi bana diceksinizki sağlam itemlerle olur, olmaz arkadaş sen bu itemlerle ancak np yaparsın Dahada ısrar edersen herhangi ortalama itemli bir char pekala kasılabilir ama arakadaş 65-67 ve 70 nasıl yapacaksın sabırla emekle ... ewt herkes şimdi burda bu bunu yapmış şu şunu yapmış dior tamam da biz hala tartışmayı bile bilmiyoruzki ukala tavırlarla hakaret derecesinde, e kardeşim sen dupe yapmadın ama hakeretle terbiyesizlik yaptın bu daha kötü çünkü bu kişilikle alakalı, her neyse dupe iyi değildir herkes bilir ama herkes bunu denemiştir. bana gelen herkes bana bu konuyu mutlaka sorar ve burda dupe'le alakası olmadığını soleyenler bile bana gelip saç baş yolduklarını bile yazmışlardı. Bunlarıda geçelim pekiii bide şunlar var ewt onlar asla dupe yapmadılar ama Ismarlama dupe itemleri rahatlıkla kullandılar sonuç olarak suçsuzlar bu insanlar değilmi. Ama ahlak tarafında dostlarnı böle sırtından vurmalarına ne demeli peki... Daha yazacaklarım çok ama şimdilik bukadar yeterli, yazamadıklarımıda sorabilirsiniz Kesinlikle cevaplicağımdan emin olabilrsiniz Tabiki Son derece terbiyem ve saygımla

[Bu mesaj GoD_OF_ROsES tarafından 24 Eylül 2005 06:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj GoD_OF_ROsES tarafından 24 Eylül 2005 06:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 24 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
özelliklede ben ezigim üzerimde bunlar var dien murtaza, senin ustunde zamanında nelerın oldugunuda biliyoruz...

Valla yazını hayretler içinde okudum. Bir oyun bi insanı nasıl bu kadar değiştirir bunu gördüm.

Daha önce de dediğim gibi, ben 3200HP 850 defans ile de Murtaza' ydım, 4300HP 1245 Defansla da Murtaza'ydım. Şimdi de Murtaza' yım.

Ha bi de şöyle bişe var, "ben eziğim" demedim hiç bi zaman. Cümleyi anlayan anlar anlamayan anlamaz. Şu an bu serverda 10 saniye içinde üstümü donatabilirim. O kadar zor bişey değil benim için... Ama daha önceden dedim ya, artık zevk için oynuyorum. "EYVAH BANLANIR MIYIM ACABA, silecekler mi üzerimdekileri" diye düşünmeme neden olacak bişe yapmıyorum... Dupe mu bahsediyosunuz? Kralını yaparım, +5 IN' a kadar oturup uğraşırım. kimsenin de ruhu duymaz. Bişey de yapamaz...

Tabi bunları "legit oynamanın farkına varmış birisi" olarak söylediğim için yapmayacağım. Bu halimle de oyundan zevk alıyorum. Sizin anlamadığınız nokta bu olduğu için bu kadar tartışma büyüyor. Ben bilmiyor muyum skill bug kullanmayı? 60 attack 60 defence 60 berserking ile gezmeyi? Yapınca elime ne geçicek? Hiç bişey... Yakalanırsam ne kaybedicem? Elimde bulunan Char' ı...

Bi de şöyle bi konu var - ki bu çok önemli - İnsan birilerini dost belleyip, abi belleyip bi yakınlık kurduktan sonra, ne olursa olsun "BİZ SENİN ŞU ZMANININA DA biliyorz" diye saçma sapan bişey duyunca ister istemez üzülüyorum...

TAbi bu söylediklerimi " abi soulslayer / F9Devil / krakatoa bana 327 kere üst üste vurdu, böyle adalet mi olur? gidicem Dupe yapacam, gidicem Kosp alıcam. NYchris / Latyz / 000000 bana 3000 dmg vurdu, gidicem bilmem ne yapıcam." diyenler anlayamayacak... Anlamalarını da beklemiyorum...

Bana zamanında gelip de " kanka bak program aldım saniyede 12 vuruş yapıyor, karşıma çıkanı yakarım" diye gelene söylediğim ilk şey "Yapma, banlanırsın..." lafıydı. " ya kanka ama görmüyo musun adam bana kaç defa vurdu. Ben de kullanıcam"... Peki sen bilirsin...

Neyse konuyu çok fazla dağıttık, tamamiyle anlamasanız da bi parça düşünmenize vesile olduysam, sevinirim...

Saygılarımla...[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

cık cık cık. kaptırmayıj şu oyuna bu kadar. myko da oynuyorum. serverın en iyi klanındaydım. pkul dolayısıyla aktif olmadaığım için çıktım. şimdi iyi bi klanın ally klanındayım. şimdiye kadar 100m kadar para kastım gittim tooth ss fln ne varsa kendi paramla aldım. bizim serverda savaş saatlerinde dupeün kralı yapılır hatta bi sefer kazara gob part dupelemiştim. nası lyapıldığını biliyorum yani. ama yapmıyorsam bu benim mallığım sayılmaz heralde...[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç bir noktaya laf atmak istiyorum.KE geldi server bitti eskiden varmıydı +3+4+5 unqiue itemler_?
server müsait edince GM'ler save almayınca(nedenini hala bilmiyorum illegal arkadaşları dupeyle +4+5unqiue yapsın diemi?)
en başta suçlu bence onlardır uygun ortamı kendileri hazırladılar ama şimdide banlıyolar neden ise... 8 aydır durmadan pre alan para yatıran adamı banlıyolar....suç oranı %50%50 aslında uygun oratmı yarattılar biz türkler veya herneyse gavurlarda dupeledik ve sonuçta ban...ama en başta onlar suçlu....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza neyi savunuyorsunki sen bana, dupe itemlerle gezip pk yapıp, level kassan sensin şimdi geçmiş ben zevk alıyorum, zevkine oynuyorum geyigini yapıyorsun burda biraz gerçekçi olsan diyorum... Ben herhangi bir şekilde degişmedim hele hele kıçı boklu bir oyun için, ama iğneyi başkasına çuvaldızı kendine batırsan diyorum...
Öle bir konusuyorsunki tertemizssin hep öleydin ve öle olucakmış gibi... Deki yaptım yada kullandım ama su anda kullanmıyorum... Seni duyanlar sütten çıkmış ak kaşık sanıcaklar buda yanlız bir anlatım olur... Olay şudur herkes keyfine gore oynuyor bu oyunu, seçim kendinin yargılamak kimseye duşmez...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıda yazdığım yazıda, ben dupe item kullanmadım şeklinde bi cümle yok dikkatli okursan... Kullandım, silindi...

konuyu başka yere çekiyo olmanı anlayamıyorum. Benim bahsettiğim zaman zaten şimdiki zaman. Ha o yüzden alınıcak gocunucak bişeyim yok... Burada kimseye bişe ispat etmeme de gerek yok...

Hele hele kalkıp da "herkes kullanıyor, ben de kullanıyorum" diyecek birisi değilim... Kullandım, hacklendim... Bitti gitti... Olayın bundan sonrasına bakıcaksın. Ha zaten ACAYİP ITEM DELİSİ olan bi insan olsaydım, zamanında itemlarımı geri vermezdim. Bilen bilir...

Bu arada Kasimpati_1 neyi savunduğunu anlayamıyorum. Svunuyo musun, saldırıyor musun?..[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar lıstede duck_ ısmı gecıor ancak charımızda ne ıtem kaybı nede np kaybı vardır halen olduğu gıbı duruor kı ztn charda 20k np yok 17k var efe geldığınde o gereklı acıklamayı yapar ama sabah ben kontrol ettımcharda herhangı bı sorun yok orada ısmımız bosuna duruor ıtem da np de duruor ne ban ne block var bilginize...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...