Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe yapanların son hali

zzzzzzzzz

Öne çıkan mesajlar

said:
HasMez, 23 Eylül 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
sonuç olarak istediginiz pisligi yapın kimsenin gözünde hiçbir deger taşımayacak insanlarsınız, hiçbir communityde(istedigim anlam bu diil ama neyse-community:topluluk) yer edinemezsiniz anca forumtr tipi yerlerde yazarsınız ama onuda dikkate almaz kimse. .

Arkadaşım ben sana hakaret edecek yazılar yazmıyorum bu solediklerin hakaret içeriyor lütfen saygılı olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 23 Eylül 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
Beyler son günlerde konu patlatma olaylarını iyice abarttınız. gereksiz mesajlar atıp konuları dağıtmayın!

Konu felan yok ümit ortada başlığı sil o zaman![signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

,[hline]Vatan Icin Kursun Atanda Kursun Yiyende Benim Icin Kahramandir,BU VATAN YA BIZIM'DIR YA KIMSENIN,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

[Bu mesaj Gothic tarafından 23 Eylül 2005 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Gothic tarafından 23 Eylül 2005 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

burda yazılanlar tarafmdan silinmiştir (zaten yeterince keyfim kaçtı) başka bi topic e yazmışlar banlanıyolar diye ama hiçbişey yaptıkları yok inanın bana ha bide gothic espirini anlamadım umarım komiktir...[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al

[Bu mesaj horten tarafından 23 Eylül 2005 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

korn susarmısın oraya birşey yazdım ve sonrada gereksiz oldugunu anladım ve editledim boş mesaj atılmadıgı için , koydum itirazınmı var yoksa,???? hem altı okumadın galiba bu mesaj değiştirilmiştir yazıyor baby ok[signature][hline]Vatan Icin Kursun Atanda Kursun Yiyende Benim Icin Kahramandir,BU VATAN YA BIZIM'DIR YA KIMSENIN,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sosyal ağlarda paylaş

YUHAAAA NE KARISMIS ORTALIK BEE :D
olm boşverin nasıl zevk alıyorsanız öyle oynayın :D
o şekilde oynanınca zevk alınacağını sanmıyorum. zaten tartışmakta saçma yapan yapmış sonrada banlanmış[signature][hline]tek basıma pelerin giymeden bırakmıcam
server =Ares
clan =KhanJAR_FunClub
lvl =60 +++++
np = np :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 23 Eylül 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
said:
Murtaza, 23 Eylül 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
+4 roc
+3 IN
+3 Warrior earrings...

bilmem suçlamamak lazım tabi ki...

Analadmığım suçlansa ne olur yada neden suçlanıyor ümit?Dupe yapan banlanır banlanacakta....Neden başlıklar açılıyor?Neden tartışılıyor şu dupe yaptı bu yapmadı o macro kullandı bu kullanmadı?

Böle sıkıntılı cevapların nedeni de anlaşılıyor..XD
Sosyal ağlarda paylaş

lol Banlı oldumu biliyolar zaten.Dupe yapan banlanır!!!Hasmez dupe yapanlara saygıdan bahsetmiş he o kendi düşüncesi,reelde tanımadığım adama ne derece saygı gösteririm orası tartışılır zaten...(Yakın arkadaşlarım yanlış anlamasınlar)

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 23 Eylül 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar alakasiz oldu ama cok okunuo die yaziorm buraya.KAldim ole kafeye gelip sabahlicam die otelden donush de yok.Eger gece oynamayacak areste guvenip de shardlarini bana sabaha kadar odunc werebilecek olan warsa pek memnun kalirm.kucuk bir ihtimal de olsa tanidik bildik birine rastlarm belkim..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
asdasdasda, 23 Eylül 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
Burial_TR bide utanmadan dupe yapan banlanır demişsin.Knightonline oynayan Türk oyuncuların neredeyse 90% ının buluştuğu bu sitede alan yetkilisiyim diye takıl, bide dupe yaptım banlandım ben de... rezil..

Kişisel sorunların varsa pmden halledelim arkadaşım.Ben kimseye nasıl dupe yapılıyor anlatmadım yada oyunda hileye özendircek bişi söylemedim hiç kimseye.Herkesin kendi seçimi dupe bilipte yapmayanlar eminim ki vardır.Dupe yapanda banlanır hepsi bu.Utanmakla ilgisi yok bunun vatan hayinliği değil bu.Bunun bir oyun olduğunu hatırlatırım.[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asdasdasda, 24 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
İşte arkadaşlar , burdan ne çıkarıyoruz ? , Şakşakçılık yaptığınız adamı iyi tanıcaksınız önce..Yoksa böle içinizde patlar..(Ben o dünkü fake arkadaşım, değerli alan yetkiliniz Burial_TR o accountu blocklamış.. XD)

Şakaşakcı haddimizi aşmayalım lütfen.[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...