Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir Türk Heavy Metal grubu

Bone

Öne çıkan mesajlar

Hmm benim de şimdi haberim oldu. Belki daha önceden vardı bu grup:

DreamTone

Geçen sene müzik sınıfındaydım. Bizim sınıfın yarısı koroya giderdi. Ordan duydum Dilara'yı. Koroda epey şarkı sölemişliği var yani.
Güzel kızdır ama kaşardır.
Orasını geçelim, sesi çok kalındır. Sesini duyarsanız erkekliğinizden utanırsınız sesiniz o kadar kalın değil diye.
Orasını da geçelim. Heavy Metal hiç sevmem.

Tek kurtardığı yanı güzelliği. Grubun logosu da kötü. Beğenmedim. Heavy Metal dinleyen varsa bulsun müziklerini çeksin. Ve güzel mi değil mi bana söylesin...

Havyanlar alemi diye bir grup vardı bir sınıfta. Blues seven bir arkadaşla new york new york çalmışlardı koroda. Bence hayvanlar alemi daha güzeldi.[hline]Aşıksan korkuyorsan kayıp
Sevip de susuyorsan ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

Heavy Sux DEATH rockS!! bırakın böle heavy falam sallama lame leri ya...karıyıda beğenmedim...kaşar sux :sadasdas[hline]Karanlık bir gecede göğe bakarken.Niye gözlerimin dolduğunu kimse anlayamayacak Gizli gizli, Ruhunu okşarken.Dudaklarını okşadığımı kimse bilmeyecek.Ve yaşadığım güzelliği....

Onları; senden, benden kimse alamayacak
Bunlar bizim sırlarımız, gizli.. Kimsenin erişemeyeceği, karanlık duygular...
Herkes seni uzakta bilecek İçimde ki sesim, soluğum, ruhum olduğunu sezemeyecek.Her renkten, siyaha uzanan şiir müziğimi duyacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...