Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gamze Seninleyiz...

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

said:
Muhallebi, 19 Eylül 2005 13:27 tarihinde demiş ki:
said:
Apache, 18 Eylül 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
ben istemeden gamzeyle olup 1 hit daha verdim.keşke basıpta check edilen bir sistem gelseymiş.
[signature][hline]if you lost your everthing,you can do everything...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeter fenalik geldi Gamze'sinden ya.. Elin kadini ne zaman cekildigi bile belli olmayan goruntulerle iliskide goruntuleniyor, bariz bir sekilde de ya cok sarhos ya da uyusturucu almis, yani uyutulmus veya baygin degil. Allah bilir biriyle yatmaya saglam bir paraya razi oldu da bunu yasamak istemediginden hissetmeyene kadar icti. Ustune kalkti once ben degildim diye, sonra bayiltilip tecavuze ugradim diye yalan soyledi, en sonunda da gitti eski sevgilisine iftira atti. Hala da Gamze'ye destek, sahip cikalim, bilmemne. Boyle bir insana niye sahip cikiyoruz ve neden boyle bir konu haftalardir gundemden inmiyor, anlamak mumkun degil artik.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

Seninleyiz gamze nedir ya :)
Seninleyiz gamze deyip counter koymuşlar. İnsan bir açıklama yapar...
Seninleyiz gamze nerden ne manada seninleyiz kardeşim? Benim sex kasedim yok valla[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

kız 2 erkekle otel odasına çıkıo hap mı alıo esra mı içio bilmyrm kafayı buluyo bide sevişiyo..biz niye onunla oluyoruz anlatcak varmı?[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

haa ok o zmn..tmm bn de gamzeyleyim=)[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...