Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya Modemi Döveceğim Ya Da Türk Telekomu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Çıldırma evresine girdim . 2 haftadır sanırım siteleri adam gibi açamıyorum . Patiden başka siteye nadiren girebiliyorum , bazen pati bile açılmıyor . Önemli işlerim oluyor yapamıyorum şu anda ciddi kızardım sinirden artık . Aynı sorun penth'de de varmış . Herkes aynı problemi yaşıyorsa türk telekomla ters ilişkiye gireceğim , yaşamıyorsanız da modemi duvar süsü olarak kullanacağım .

Daha önce açıldı mı bilmiyorum . Açıldıysa da açıldı bu ''link pls burda'' diye atlayanlar gazabıma uğrayacaktır .

Teşekkür ederim .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara , 1 haftadır adsl de gözle görülür bi yavaşlama var .[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Giden 1 milyon küsur gelen 5 milyon küsur . Oyunlarda , downloadlarda hiç bir sorun yaşamıyorum sadece siteler . Hayır türk telekomu her aradığımda ekmek parası çıkarmaya çalışan teknik destek elemanlarını hayata küstürmekten sıkıldım aramıyorum artık tutamıyorum çünkü kendimi .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaşlamanın yanında bahsettiğin gibi bazı sitelere 2. seferde girme sorunu var. Ama yavaşlık sadece sitelerde gibime geliyor, oyunlarda pek bir problem yok. Ankara'dayım bu arada ben de.[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi...
Sosyal ağlarda paylaş

artık 512 ye geçsek yaw :) 256 sıktı beni :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zyxel Prestige 600 kullanıyorum . Sorun biraz daha devam ederse apache data/fax modeme dönüş yapacağım .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...

[Bu mesaj Xaenin tarafından 18 Eylül 2005 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi de msn'den mesajlarım geç gidiyor baya (1 saat kadar önce attığım mesaja cevap 5 dakka önce geldi) ve aynı şekilde geç geliyor . Ciddi birazdan arıycam telekomu kötü olacak .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Sosyal ağlarda paylaş

ota,boka "spyware var,tarat","bozulmus,format at" demekten vaz gecip dogru duzgun cozumler uretmeyi ogrenmenin bi zamani gelmedi mi sizce?
DNS Server Ayarlayicisi.Zira TT nin DHCP Serverleri harika calisiyor,tebrik edecegim kendilerini bir ara.Program sorununuzu cozecektir, 1 aya yakin suredir ben ve cevremdeki cogu kisi kullaniyor.[signature][hline]"A mind stretched by a new idea never goes back to its original dimensions."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaenin, 18 Eylül 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
Doğru ben nerde yaşadığımı söylemeyi unutmuşum sinirden

İstanbul/Zekeriyaköy .

bende zekeriyaköydeyim, gayet iyi çalışıyor internet, bir spy olması kuvvetle muhtemel.[signature][hline]"Eğer insanları gerçek değerlerinden satın alıp, onları,onların kendilerine biçtiği değerden satabilseydim dünyanın en zengin insanı olurdum."
-Oscar Wilde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leath, 18 Eylül 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
ota,boka "spyware var,tarat","bozulmus,format at" demekten vaz gecip dogru duzgun cozumler uretmeyi ogrenmenin bi zamani gelmedi mi sizce?
DNS Server Ayarlayicisi.Zira TT nin DHCP Serverleri harika calisiyor,tebrik edecegim kendilerini bir ara.Program sorununuzu cozecektir, 1 aya yakin suredir ben ve cevremdeki cogu kisi kullaniyor.

indirdim şimdi,denedim, space.com u açmaya uğraştım,yarım saat sürdü. kapattım onu başka bir site açmaya çalıştım(unuttum şimdi) canavar gibi açtı. biraz daha denedim ve beğenmedim. Hatta yavaşlamış gibi geldi.[signature][hline]"Eğer insanları gerçek değerlerinden satın alıp, onları,onların kendilerine biçtiği değerden satabilseydim dünyanın en zengin insanı olurdum."
-Oscar Wilde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Drigeolf, 18 Eylül 2005 23:27 tarihinde demiş ki:

indirdim şimdi,denedim, space.com u açmaya uğraştım,yarım saat sürdü. kapattım onu başka bir site açmaya çalıştım(unuttum şimdi) canavar gibi açtı. biraz daha denedim ve beğenmedim. Hatta yavaşlamış gibi geldi.

bu durumda baglanmaya calistigin sayfa tabanli ve/veya yurtdisi cikisindan oturu gelen bir sorundan dolayi giremiyorsun,zira seni en hizli DNS adresine bagliyor.(TTnin DNSleri)[signature][hline]"A mind stretched by a new idea never goes back to its original dimensions."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...