Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu Bilinmiyor

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Her gün batışı değil miydi bu sözleri bana yeniden kazandıran?
Git! Git şimdi! Bana bu sözleri kazandıracak bir gün batışı gerekiyor...Anlamazsın...

Her satirin bir baslangici olur ya,buda bitisinin nasil baslayacagi bile belli olmayan bir satir.Bembeyaz sayfadaki ucuncu satiri olusturuyor su anda,sen okurkende ucuncu satir olup,degerinden bir sey kaybetmeyecek.Neden yazdigimi bilemiyorum bu satirlari,buyuk ihtimal icimden yazmak geldigi icin yaziyorum ama,ellerimide durdurmak istemiyorum
zihinimle beraber.Hatta su an gozlerim kapali yazmak istiyor ve yaziyorum baliklarin suda yuzmekten korkmadiklari gibi...

Martilara bak,ucuyorlar gidiyorlar uzaklara..
Baliklar kafalarini cikaramiyorlar denizden korktuklari icin o martilardan.Balikcilar aglari temizlemekle mesguller.Kenarda bir elma yanakli peri kabuslari hesaplarken uyuyor.Kulaklarinda walkmen,bir kedi kulaginda Jon Bon Jovi - Blaze of Glory dinleyerek geciyor...

Neler oluyor Allahaskina burada..Bir saniye,ben neredeyim?bunlar kim???

Gozlerim yoruldu.Ellerim yorulmadi ama nedense,nedense kaybettigim baska bir uvuzumda yoruldu...Uvuzlara hisleride eklersek,desene pek birşey kaybetmemişim be!

Ruhumu saymayalim..

Onu coktan kiyida kosede birakip,ucsuz bucaksiz daglara tirmanmak icin,dort ayagimin uzerine yurumeye basladim...

En yuksek zirvelere cik...En pariltili gunesi gor.
Ve bak oradan bulutlara...Anlatamazsin!Sigmaz bu satirlara.

Sigmaz dunyaya...

Kayip kenti ariyorum,lutfen yol gosterirmisiniz genc bayan,bir hice yol aliyorum!

H'05 - HalfMumi[signature][hline]i was born ready...Human not anymore..
5000 km back and i will not mercy!
Sosyal ağlarda paylaş

elegance kelimesinin tam türkçe karşılığı var mı bilmiyorum, ama tam bu kelime canlandı kafamda. çok şık, zarif ve özgün bir yazı olmuş, eline sağlık.resim de opeth'i hatırlattı bana, öyle bi ruh haline girdim sabah sabah :)[signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...