Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inanamadım Bunu kablonet mi yaptı?

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
Virus, 16 July 2003 15:49 tarihinde demiş ki:
Kesilmeyecek sadece tekelcilik bitecek tek yetkili kişi konumunu yitirecek.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry

yanı daha berbat bir net olucak ???[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Erutan, 16 July 2003 17:10 tarihinde demiş ki:
said:
Kesilmeyecek sadece tekelcilik bitecek tek yetkili kişi konumunu yitirecek.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

Hayır daha iyi olacak şöyle düşün yanliş hatırlamıyorsan ilk turkcell vardı ozamanlar ben hattımı 60milyona almıştım ilk çıktığında bide ozamanın parasıylan şuan bedava veriyorlar sanırım ama bunun nedeni bizi sevmeleri değil zorunlu olmaları yoksa müşteriler diğer kuruluşlara kayacaklar.Ama şuan net konusunda tek söz TürkTelekom astığı astık kestiği kestik.Ayriyetten Telekom denenince akla sadece net ve ev telefonu gelmesin herşey tekelcilikten kurtulacak misal Telsim diyecek Turktelekomun servisini beyenmiyorum kendi ağımı yabancılarlan ben yapıcam ve bu olayı ilk elden yaptığı için eskisinden daha az para ödiyecek.Şuan Türktelekom neden en çok vergi ödeyen kurum sanıyorsunuz.(özelleştirilen ve yarı özelleştirilen)[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yanlışım yok 60milyondu.Veya bir kampanya vardı telefon+kart hatırlamıyorum okadarını.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 17 July 2003 09:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
delikanlı bi şirket alsa su ihaleleri ve dese ab ye girme adımlarında nbirinide biz atıyoruz avrupadaki gibi standart 512k adsl hizmeti sunuyoruz (minimum 512k lık yani) ve ayda 50 milyona ...
avrupada yanlıs hatırlamıyor isem, isveç te 512k 35 dolar dı ...[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Günahın özüyse seni sevmek, cezam cehennem olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 16 July 2003 17:10 tarihinde demiş ki:
said:

daha ucuza daha kaliteli bir bağlantı ve güler yüzlü müşteri hizmetleri olacak.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

kısacası bir sorun çıktığı zaman telefon ettiğinde bu sorun neden kaynaklanıo neden böyle oldu bıktım vs.. dediğinde beğenmiyorsanız iptal ettirin diyemiyecek kimse evet haklısınız vs... diyecekler ve sizin dediklerinizi önemsiyecekler.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kampanya tam bi tuzak... Ben olsam üstüne para verseler bile 2 senelik bi anlaşmaya girmezdim.

2 sene az bi süre değil o zamanda neler olabilceğini kimse bilemez... 2 gün sonra şimdikinden çok daha hızlı bi internet bağlantısı ucuz fiyatlarla sunulmaya başlarsa o zaman daha çok üzülürsünüz bence.... genede her koyun kendi bacağından asılır tabii[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...