Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halle Berry'li Catwoman

Bone

Öne çıkan mesajlar

"Esinlenilmişdir" demek , "filmin içine zıçtık bu kulbu uydurduk" demekten öte gitmiyor bana kalırsa
Yani düşünün esinlenmek ne demektir? Olayı iyice araştırıp, kendi düşüncende ondan farklı ama izler taşıyan yeni bir yapıt yaratmaktır. ha sen gidip 3000 senelik hikayede olayları aynı temele oturtup kafana göre değişiklik yaparsan o "Esinlenme" değil, "Filmin/Romanın içine etme"dir. Ben tabii Troy için konuşuyorum ama P.J'e de kızgınlığım da bu yüzdendir.
Ha Kedikadın'ı sorarsanız Halle Berry'den olmaz derim. Çizgi romanda okuduğumu görmek isterim ben, yönetmenin kendi fantezisini değil.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

storm ve bishop zenci..
arasan daha zenci adam bulursun..
dediğim gibi, rus var, alman var, ingiliz var, afrikali var, kanadalı var, çinli var, japon var..
2 tane zenci çıktı diye ırkçı demek bence komik.
o kadar değişik ırktan adam toparlamışlar...

ki bu adamların hepsi amerikada kahramanlık yapıyor..[signature][hline]Hangi "de" ayrı yazılır, hangi "de" bitişik yazılır, bir okuyalım bilgilenelim, forumlarda da dikkat edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Kedi Kadın Berry'nin dublörü bir erkek çıktı

Kedi Kadın-Catwoman adlı filmde daracık kostümüyle oradan oraya zıplayan, herkesi şaşırtan bir kıvraklıkla kedilere taş çıkartan Halle Berry'nin yerine bu hareketleri bir erkeğin yaptığı ortaya çıktı.

Internetteki askmen sitesinin haberine göre, Berry!nin dublörlüğünü üstlenen 29 yaşındaki Nito Larioza!nın bu göreve, Berry ile aynı renk, uzunluk ve görünüme sahip olduğu için seçildiği ifade edildi. Filmin özellikle Kedi Kadın'ın akrobatik figürler yaptığı tehlikeli sahnelerinde Berry'nin yerine geçen Larioza'nın, görevini alnının akıyla başardığı belirtildi.

Kaynak: Hurriyet

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 03 Ağustos 2004 16:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 03 Haziran 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
storm ve bishop zenci..
arasan daha zenci adam bulursun..

X-Men 3 te Bishop olursa oynayacak tek adam var:

Wesley Snipes!![signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında film için ilk Michelle Phifer' a teklif yapılmış ama kadın kabul etmemiş(Bence büyük akıllılık etmiş). Şu anda film eleştirmenler tarafından yerden yere vurulmasının yanında kariyerinde hızlı ve emin adımlarla yükselen Halle Berry için kariyerinde düşüş ve yaptığına da büyük aptallık diyorlar.
Yazık etti kendine Halle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
O ayak parmaklarına en okkalı bir çizme ile basıp nasırlarını acıtasım geldi..
Nasıl duruştur öyle?
Kustum...
Sinemada gitmem için üzerine para vermeleri gerek :p[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya filme sövmek istiyorum ama küfür etmek dışında bir şey kalmamış bize. :)

Halle Barry Storm'a da pek yakışmamıştı bence.
(O filmde Pro.X dışında kimse kimseye yakışmamıştı. :-P)

Ha bu arada Bonec çizgi romancılara göre yapmıyorlar demiş, onlara göre yapsalar sadece onlar gider büyük ihtimalle.
Ama onlara göre yapmayınca hem diğer insanlar hem de çizgi roman hastaları gidiyor.
Ha ama yine de ayıp oluyor. :-)[signature][hline]Hayat sövünce güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayak parmaklarında değildi olay , filmde genel olay catwoman o kıyafetler içinde , bir sağa bir sola diye yürürken arkadan çekim yapmaktı :=P
Çizme varmı yokmu insan farketmiyor ehe
--

Filmle gittiiğime ise başka bir topicdede belirttim bin pişmanım o derecedir.[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...