Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ranger

nek2004

Öne çıkan mesajlar

Zorlanmak degil de solo yapamazsin diyelim, ya da bir tank kadar cok downtime yersin, tepende '' yazmayacagi icin de millet ranger deyip gene grubuna almaz pek, evet cok zorlanirsin yani. 77 puan icin degmez.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nek2004, 20 July 2003 13:15 tarihinde demiş ki:
bir de ben açınca auto trainlerin hepsini kullanıncaya kadar (47. level a kadar oluyo sanırım) hiç bow vermemeyi düşünüyorum. böyle yaparsam level alırken çok zorlanır mıyım?son oto train den sonra da 45 falan yeterli olur sanırım bow için yoksa 50 mi yapmak lazım?

mavi sololarsin,ondan $uphem yok,sonra 2 dk downtime yersin hp geri gelsin diye,sarida hic $ansin olmaz vs..lvl 30 dan sonra maviden gelen xp hic ho$una gitmeyebilir

sormu$sun,cevaplayayim,evet iki elimdede piercing sinifindan olan silah var.[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nek2004, 19 July 2003 17:40 tarihinde demiş ki:
bence pierce de luri ninde başarılı olması muhtemel dex str toplamları celt le aynı ve qui konusunda 20 fazlası var ki bu da ataktaki zaman aralığını düşürmez mi? sakın yanlış anlamayın ranger konusunda deneyimim yok ama sadece fikir yürütüyorum. tabii celt in cons daki üstünlüğü yatsınamaz ama yine de en azından bowda luri daha etkin olur sanırım. 15 cons 5 dex 5 qui iyi bir karakter olmaz mı luri için yani. ya da şöyle sorayım celt açarsam kazanacağım +5 cons (tabii stat dağıtımından sonra diyorum ve celtte cons a hiç vermediğimi varsayarak) çok birşey değiştirir mi çünkü luride de + damage ve +qui ile adamı yada mobu daha çabuk indirme söz konusu.

hangi class olursa olsun genelde cons alınır ve aradaki fark boylece 15 e cıkar ve buda nerdeyse aug cons lvl 3 e bedel :)[hline]Gladric lvl 50 Mercenary rr4 - Kay Server
Yettimgare lvl 50 Thane rr3 - Merlin Server
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nek2004, 20 July 2003 13:27 tarihinde demiş ki:
bir de şunu sorucam saracenler 80 dex ve qui ile mi başlıyo yoksa avaturk te yine yanlış mı yazılmış? bana biraz fazla gibi geldi de.

Saracen 80 dex / 60 qui. qui kısmı yanlış yani.[hline]Borges
chanter
lvl41 Verdant Animist
lvl41 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...