Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ranger

nek2004

Öne çıkan mesajlar

said:
Virus, 18 July 2003 14:56 tarihinde demiş ki:
lvl 50rangerin atackdmg kaç oluyor?

attack damageden bahsin kilic kalkancilik oynamaksa skilline gore degi$ebilir,fakat sari bir $ahsiyete 50-30 arasinda vurabilecegini soyleyebilirim,style ile bunu dahada arttirabilirsin(ama asla 80 i bir vuru$ta gecebilecegini sanmam,kazara crit vurmazsan)

arrowlarla vurdugun normal hasar lvl 50 de 250-200 normal atis,400-500 de crit shot'dur.(skillin 50 ise farkli olabilir tabi..daha fazla veya daha az,lvl 50 bir scoutun yazisinda 50 bow skilli ile 45 dekinden daha az crit vurdugundan yakiniyordu,ne kadar dogru bilemem)buradanda gorebilecegin gibi casterlere kar$i cok yetenekliyiz,ozellikle gelecek patchdan sonra BT sorunu da kismen ortadan kalkacagi icin patlati$lar artabilir.[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

leathas sen celt ranger mısın? ben diyorum ki luri açıp 10 dex 10 qui 10 da cons vereyim hem 50 cons da fena değil gibi. pathfinding ve iyi zırhla da iyi dayanır gibi geliyo damage shield ler falan baya yararlı. gerçi celtte de dex qui self buff lar işe yarar ama bana tekdüze gibi geliyo. bir de baggio firbolg ların çirkinliği konusunda hemfikirim(neden bu kadar tipsizler?)

[Bu mesaj nek2004 tarafından 19 July 2003 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

celt rangerim evet,luri acmani onermiyorum,gerci ufak tefeklikleriyle stealth halindeyken gorulebilir olduklarinda farkedilmeleri guc ve qui dex vs den iyi bonus aliyorlar ama ba$ina dert acarsin gibime geliyor,str ve const dan dolayi cok fazla $ey kaybedebilirsin,itemlerle vs duzeltebilirim diyorsan ve o kadar paran olacaksa bir$ey diyemem tabi..ama cok pi$man olabilirsin.[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

dogru demi$sin gladric,gesp'in rangeri ile duel yaptik(lvl 42),o blade de speclenmi$,ben ise piercede,dogru duzgun openingi evade olan styleleri rezil etmem di$inda yendim,pierce ozellikle cok hizli oldugu icin cok guclu oluyor dogru style kombinasyonlari ile.

celt olacaksaniz en ba$taki statlari con/dex/qui olarak bolu$turmenizi tavsiye ederim,her ne kadar ilerde sc li vs itemlerle hp nizi arttirabilirseniz de,rangerlerde const buff yok,benim $u anda pi$man oldugum $eylerden biriside bu,ba$ta hic const almamam[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir

Sosyal ağlarda paylaş

bence pierce de luri ninde başarılı olması muhtemel dex str toplamları celt le aynı ve qui konusunda 20 fazlası var ki bu da ataktaki zaman aralığını düşürmez mi? sakın yanlış anlamayın ranger konusunda deneyimim yok ama sadece fikir yürütüyorum. tabii celt in cons daki üstünlüğü yatsınamaz ama yine de en azından bowda luri daha etkin olur sanırım. 15 cons 5 dex 5 qui iyi bir karakter olmaz mı luri için yani. ya da şöyle sorayım celt açarsam kazanacağım +5 cons (tabii stat dağıtımından sonra diyorum ve celtte cons a hiç vermediğimi varsayarak) çok birşey değiştirir mi çünkü luride de + damage ve +qui ile adamı yada mobu daha çabuk indirme söz konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Statlar basladigi gibi kalmiyor, Dex Str'den fazla artiyor level atladikca, pierce daha iyi o acidan. Evade openingli stun style var ayrica mis gibi. Ben tipini begenmedigim icin pierce basmiyorum ama respeclemeye mecbur kalacagim anlasilan :)

Rangerimin adi Cowell bu arada.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Small shield kullanabiliyor ama skilli yok, %5 base chance ile idare etmek durumundasin, onun yerine dual silah kullanip %25 base chance sahibi olursun ve istersen cd de verebilirsin. (Genelde 50 specinde bosta kalan puanlar verilir CD'e ama, 7-8 gibi)[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

peki cd nin verdiği saldırı teknikleri(misty gloom etc.) iyi değil mi? bir de çift el kullanıp piercing e verirsem diyelim ki dragonfly yaptım bunu iki silahla birden mi yapacak ya da tek silah mı?ve de bu dual silahlar tek blade leri mi kapsıyor yose pierce de var mı?

[Bu mesaj nek2004 tarafından 19 July 2003 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel chainler dizebilirsin celtic dual sayesinde

misal:

evade ettin atagi
diamondback(piercestyle)=6 sec stun
blinding rain(celtic dual style)=bleeder
blizzard(celtic dual-opening blinding rain)=iyi dmg vurur

boyle bir chainle yanina gelmi$ olan ve %10 hpde olan bi du$mana kar$i bi $eyler yapabilirsin

12 celtic dual ideal gibi geldi bana,daha fazlasinin rangere bir yararinin dokunacagina inanmiyorum.[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)

Sosyal ağlarda paylaş

peki benim merak ettiğim asıl olay şu bilmiyorum belki açıkladınız ama ben tam anlayamadım. aldığım çift el piercing silahlarıyla piercing saldırılarını yapabiliyo muyum? yada yapıyosa tek silah mı çift silah mı kullanıyo? çünkü paticik piercing i
Piercing: Bu özellik, sizin tek elle kullanabileceğiniz tüm PIERCING tarz silahları kullanmanıza izin verir. Bu alandaki yeteneğinizi geliştirdikçe hasar aralığınız düşecektir ve yeni vuruş teknikleri öğreneceksiniz.
diye tanımlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

piercing de cift elli silah ben henuz gormedim,devasa bi silahi da bi insana dogru durtmek de pek olasi bir$ey degil
2 eline 1 silah alarak cali$irsan ve style kullanirsan sag elindekiyle vurursun,arada sirada karakterin iki elindeki silahida du$mana dogru sallar,burada celtic dual onemli,verilen hasar ona gore degi$iyor cunku[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)

Sosyal ağlarda paylaş

piercing sinifina giren silahlari kullaniyorum $u anda

genellikle dagger,hiz olarak cok buyuk avantaji var benim icin.kazara miss ettigim styleyi tekrar toparlamam zor olmuyor[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)

Sosyal ağlarda paylaş

bir de ben açınca auto trainlerin hepsini kullanıncaya kadar (47. level a kadar oluyo sanırım) hiç bow vermemeyi düşünüyorum. böyle yaparsam level alırken çok zorlanır mıyım?son oto train den sonra da 45 falan yeterli olur sanırım bow için yoksa 50 mi yapmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...