Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tabula Rasa

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

bu arada bilmeyenler için webde Tabula Rasa'nın ne olduğu hakkında ufak bir araştırma yapıp işin felsefesi hakkında biraz bilgi edinmelerini öneririm, böylece bir mmo sayesinde Tabula Rasa'nın gerçek anlamı hakkında bir şeyler öğrenmiş olursunuz

açıkçası ben detayını bilmiyordum ve iyi oldu, hayatım değişmedi ama neredeyse değişiyodu ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bence TR yerine Lotro oyna sen :) bir iki yorumda da rastladığım düşünceye katılmak istiyorum ben de; AO gibi daha düzgün bir sci-fi tercih edilebilir bence

harita sıkıntısına katılıyorum, bir yere vardığınızı sanıyosunuz meğer orası girişinin neresi olduğunu her tarafını dolanmadan bulamadığınız bir mağaranın ta dibinde bir yermiş vs vs

karakter gelişimini ben de tam kavrayamadım, yani tier falan tamam da bir yerlerde ne nedir yazmıyor, bir iki karakter deneyip ancak anlıyorsunuz bir şeylerin önemini

xp olayı questlerde müthiş, xp farm çok rezil ama, rewardlar idare ediyor karakteri ama yine orda da "acaba hangi skillere versem, hangi silah türünden gitsem" sorularıyla cebelleşirken bambaşka bir silah geliyor pişman oluyosunuz (respec vardır illa ki ama ben göremedim)

ben şimdilik arada bir girip oynuyorum ama fazla sürmez
Sosyal ağlarda paylaş

31 oldum, lvl 29 da 2.5k critlerken char bir anda lvl30 class spesific skilleriyle 13-14k critlemeye basladi (spy im), ama moblarin cani hala aynı.. yani lvl 29 mobun canı x kadarsa, lvl 30 mobun canida x+500 falan... dolayısıyla 1 shot yapıyorsunuz gelen gecen tum moblara.. tum zorlanmalar falan bitti oyunda direkt 30 levelını gecınce..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...