Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magelere Uyarı!

Why

Öne çıkan mesajlar

heralde degişir, resist varmı yokmu o da çok onemli bide level farkı var unutmamak lazım ::D Nasıl unuttum ya manyak bir bir püf noktasıda rüzgar faktörü tabiki bunu unutmamak lazım[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 15 Eylül 2005 20:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 15 Eylül 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
heralde degişir, resist varmı yokmu o da çok onemli bide level farkı var unutmamak lazım ::D Nasıl unuttum ya manyak bir bir püf noktasıda rüzgar faktörü tabiki bunu unutmamak lazım

ya abi bırak şu mage'i sen kafayı kırmaya başladın ...eskiden 900 vurduğun adama şimdi 300 vurmak psikolojini bozdu..[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 15 Eylül 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
heralde degişir, resist varmı yokmu o da çok onemli bide level farkı var unutmamak lazım ::D Nasıl unuttum ya manyak bir bir püf noktasıda rüzgar faktörü tabiki bunu unutmamak lazım

4-5 biradan sonra resist mesist dinlemem. Ayrıca göbek +10 ( arada bira harici GM den rakıda alıyorum) Anca efes belt belki durdurur beni biraz.

Cz. Pardonya CZ ye giremiyince benim mage ile işi geyiye vuruyoruz biraz.:)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Yokla abartma sende n00b ettin bize kaşla göz arasında daha sali gunu valla savaşta baktım kaç vuruyorum die ::Jelly:: 'e 782 vurmusum nova ile yagmasakta gurluyoruz yani çıtırdan... (Jelly atlar şimdi hemen)... Gormesin yazdımı valla topluluga atış yaptım arada o da varmıs napıyım... Valla olayın geyik dozu artıcak ama bu KE geldiginden beri oynayasım yok ve damage vermek vermemek ile alakalıda deil böle bir soguma oldu bende akşam savaşında orclar aldı... İnvaded oldu kocaman haritada Orc arıyoruz bu ne kardeşim ya... Birisi gelin asgalar dio gidene kadar kimse sonra az once burdaydılar valla durumu... [signature][hline]Name: HuRR1CaNe

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 15 Eylül 2005 20:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yokla bizim ::Jelly:: ile muhabbetimiz iyidir çok konustuk onunla moradonda falan... Sen vurma bende vurmıyım durumları falan, Czde çok oturup kalkmışlıgımız vardır... Varya zaten nerdeyse Cz de orcların tamamıyla oturup kalkıyoruz maşallah o kadar çok tanıdık varki... O yuzden Np dusuk benım biraz LoL... Ona vurma bunun kardeşi, ona vurma kanka, buna dokunma arkadas, bundan uzak dur muhabettin var...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

yaw neyse bana böle geldi...sizde su ko ranking formunun adresi varmi..varsa bizahmet verirmisin topic acmak istedim aradim yokdu..format attim pc ye simdide adress aklimda deil..tesekkürler.

Edit:ok buldum saolun arkadaslar..

[Bu mesaj Warum tarafından 15 Eylül 2005 20:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 15 Eylül 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
Magelerin cz de ataklari gayet iii yaratiklara karsi o bug olabilir ama karsindaki player lara gayet ii vuruolar..aRtik bence bu geyik oldu yok magelerin damgeleri öldü felan die..!

Aynı oyunumu oynuyoruz ????

Ne vurması ben anca okşuorum adamları, maskara ettiler bizi millete.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 15 Eylül 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
said:
Warum, 15 Eylül 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
Magelerin cz de ataklari gayet iii yaratiklara karsi o bug olabilir ama karsindaki player lara gayet ii vuruolar..aRtik bence bu geyik oldu yok magelerin damgeleri öldü felan die..!

Aynı oyunumu oynuyoruz ????

Ne vurması ben anca okşuorum adamları, maskara ettiler bizi millete.

+1:D kısa yol bırakmak....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 15 Eylül 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
o adam hatırı sayılır bir biçimde 65++ ve +8 mp bonuslu armorlar giyiyoa rtık ve hatırı sayılır bir +8lyconu var ztn serverda 8 kişide var +8 bunlardan biride warpasta...

ve +sölemeyei unuttum artık cz seti değişti adamın amulet of magic power(15magic bonus),2x crstal ring(2x10magic bonus)
2x crstal earning(2x8 magic bonus...)bide paper olduğu için....magic bonusla beraber 300ü aşıyo MP...[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

KoRn3RoTh hocam zaten dün 1 2 saat takıldım czde aga bu dediğin adama (nasıl bi resist warsa) benim attığım damage (thorn ile) 350++ yani 400ü geçmiyo ama adam bi çaktımı feleğin şaşıyo walla çok sağlam vuruyo...[signature][hline]Nick:Arxchill
Job:Paper Mage
LvL:5x
NP:7xx ( :D en sonunda yapıtım acık )
Clan:Yok
Server:Ares
Nation:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

o adam vurmasında benmi vurem adam duruma göre unqiue değşitiriyo paso ıron neclage, ıron belt,ressit için mage çoksa ROC bile var adamın çanatsında...o adamdaki item kimselerde yok ztn..tek başına town rush yapıyo ve bu adam servera sonradan katılan bir adam...yani merlin ,lord_mozrd ve joey gibi baştan kasmış bir adam deil...[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadın lord_mozard lvl 69 ztn, joey ,hesbollah,merlin1st bunlar hep baştan kasmış adamlar server ilk açılır açılmaz...ancak warpas sonradan giren bir adam ve olayı aştı bile bu adam np listte ilk 3e bile girerdi ama şimdilerde yavaşladı...[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 15 Eylül 2005 21:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...