Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magelere Uyarı!

Why

Öne çıkan mesajlar

Dün aksam sabah 5 gibi felan cz acildi ve girdik iceri..Neyse cz de Kunn0 adli bi mage yanlias hatirlamiosam elinde yanan bi staff vardi.Belliki bu arkadasin takilari tam deil..AmA sorun burda deil..Akillilik yapmis ve dagger defans giymemis.bunu 1 kere tenha yerde 1 kerede bi orc grubunun pesine takilmis giderken gördüm 2 kere daldim ve sonuc...

Kunn0 received 2023 damage
Kunn0 received 386(:) cani yok daha ondan alamio faza damg)

baska bi yerdeki sonucda böle

Kunn0 received 1948 damage
Kunn0 received 486 damage

Magelere burdan lafim su olcak.Dagger defans giymeyip akillilik yaptiginizi sanmayin o hayat kurtarir.oNU hic bir kosulda cikarmamaniz gerekir.cünkü her an Stealth halinde olan bi asasn bun size yapabilir :)

Edit:Bu damagi malice tournemet felan filan yemeden öle her baba yigitde atamaz ama neyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

32lik kalkan ve 24lük hemsiz gitmem czye. çantamda zaten spear ve arrow defense eşyalrarı da hep olur. 56 dagger defense olunca assassinler çok komik oluyo :D adam ağlıyo resmen. ben de arkadaşlar gelene kadar heal atıyom :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ııııııı şeyy :-) ben aresde değilim :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ıce blızard sonrada saydır flame 57 54 nova :d o zaman görurum asssaın ne sekılde cypher da olan varmı :d cz de orc lara selam skıll ayarlarını ii veren tabıkı en az 62 lvl olacak bı paper mage ve de pk ii yapabılyosa karsısındakının ısı zordur ıtemlerıde unıque olacak benım ölee valla :D[signature][hline]6x paper mage
np 29xxx
clan : rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım bende sana şöle bişi diyim yanında bi flame resist talia bulunudur nolur nolmaz olurda lord mozart la filam karşılaşırsın canın yanmasın ( ayrıca inan bana mageler neyi kullanıp neyi kullanmıcaanı senden daha iyi bilio )[signature][hline]( 10061 )
Lvl62
CamthalionTasardur
Elemental Lord
Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler şu anda stafflar gerçektende çalışmıyo arkadaşım eline kılıç kalkan almış ( ki bu bi mage) verdiği dmg staffla verdiği dmg dan daha fazla !!!! (stafıda +8 wood tu sanırım)
CZ de paper magelerin sadece kaçmak için bi şansı var ki o da takıları full hp olursa ve talia giyerse (herhangi bi talia giyse bile +8 hp paludrondan daha ii iş yaptıı kanıtlanmıştır ki zaten defansı çok sağlam arttırıyo sizde bilirsiniz) thorn atıp pot basıp direk town çekebilir(bunlar 1 sn içinde falan oluyo ama) tabi lvl 67 elinde dual +8 shardlı biri varsa biras zor oluyo :) özellikle bide tek yakalarsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

off bos boss konusmayin varmi ares de mage niz cz de bulim sizide kesim sonra ss koyarim buraya..nie arenada kapisiyimki arenada benim combo skillerim failed vario cok sık bastigim icin..bide nie yanima 5 tane pot alcamki..zaten ben görünmez geziom ilk darbeyi vurdummu ya keserim ya kacar mage..!
Sosyal ağlarda paylaş

senin ööle itemların olabilir ama bide lvl 70 magein itemlarını düşün mesela ....
paperları teketekte kesebilirsin kaçamazlarsa tabi lvl 70 paper kaçma ihtiyacı duyarmı bilmem :)
pet lightları teketekte kesemezsin hatta onlar seni keser yada kaçırır zaten bulaşmazsın muhtemelen :)
dagger def giyenleri hayatta kesemezsin rahat rahat kaçarlar hatta lvl i +62 ler kaçmaz bile ben kaçmam mesela :)
Sosyal ağlarda paylaş

70 lvl mesela dedim dostum ama cok rahat 64 65 lvl kadar mageleri teke tek yanliz görürsem asla kacmiorum direk dalarim..genelde hep mage kacmisdir suanda kadar daldigim hic bir mage den teke tek kacmam..!Neyse kendine mage olarak güvenen varsa Ares deim ben orc mage ismi versin bana kesince onu buraya ss koyarim..!Combo yapmayi ögrenmeden önce kaciordum ama combo yu ii yapmaya basladikdan sonra korkcak bise yok..

[Bu mesaj Why tarafından 12 Eylül 2005 19:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...