Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu tarz film önerileriniz..

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Butterfly Effect, The Jacket, Momento, Donnie Darko,Final Destination vs... tarzı izlemediğim filmler, ya da cube, hypercube vs... bu tarz güzel filmler lazım. ADSL boş durmasın ya :([signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final moment you say the words that I can't say...

SAKLI SOKAK | Yiyorsa tıkla!

Sosyal ağlarda paylaş

izlemediysen şunları izleyebilirsin anladığım kadarıyla biraz bilim kurgu tarzında filmlerden hoşlanıyorsun..

Time Machine
The Chronicals Riddick (bazılarının hoşuna gidiyor.. Ben sevdim misal-doğru yazmamış olabilirim ismi)
Island (bu da baya bi yeni geldi belki bulursun)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

Donnie Darko'dan sonra Neon Genesis Evangelion izle diycem de,
"aman aman o anime! ıyh animeler 0-5 yaş çocuk işi" diyenlerden değilsen kesin izle.
özellikle son bölümlerine doğru iyice depresif oluyor.[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.

[Bu mesaj Bone tarafından 06 Eylül 2005 16:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gus Van Sant'ın "Fil" filmi güsel sanatsal olarak.Eğer Hollywood filmi düşünüosan Long Weekendi fln yükle aga[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b][b]Frostman, 24 Ağustos 2005 01:20 tarihinde demiş ki:

Arkadaslar ben evden server kurdum ama cok dandık oldu.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Alakası yokki eğer o tarz filmlerden hoşlanmıosa american pie tipi filmlerden hoşlanabilir die düşündüm..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b][b]Frostman, 24 Ağustos 2005 01:20 tarihinde demiş ki:

Arkadaslar ben evden server kurdum ama cok dandık oldu.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
King_Tiger, 06 Eylül 2005 16:25 tarihinde demiş ki:
Sana Riddick Günlükleri'ni tavsiye ederim. Başrolde Vin Diesel oynuyor. Film, uzayda geçiyor.

oo uzay filmii :D :lol: :-P[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mr_Hand, 06 Eylül 2005 22:38 tarihinde demiş ki:
said:
King_Tiger, 06 Eylül 2005 16:25 tarihinde demiş ki:
Sana Riddick Günlükleri'ni tavsiye ederim. Başrolde Vin Diesel oynuyor. Film, uzayda geçiyor.

oo uzay filmii :D :lol: :-P
haha ben yazcaktım şimdi :) bu arada bu filme o kdr güvenme çok şişirme dizi-film gibi yapmışlar, seyredeni salak yerine koyuo. :-)[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chitzkoi, 07 Eylül 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
said:
Bone, 06 Eylül 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
Donnie Darko'dan sonra Neon Genesis Evangelion izle diycem de,
"aman aman o anime! ıyh animeler 0-5 yaş çocuk işi" diyenlerden değilsen kesin izle.
özellikle son bölümlerine doğru iyice depresif oluyor.

anime mi?

0-5 yaş çocuk işi hakkaten

sen pokemon digimon falan da izliyosundur anime diil mi sonuçta

al işte ya hayatında adam gibi bir anime seyretmemiş bir adam olarak 0-5 yaş grubu gibi cümleleri kurma hakkını kendinde bulabildiğin için seni tebrik ediyorum cidden (Edit: Adam gibi anime izlemediğini nerden anladığımı merak edecek olursan.. anime ile pokemonu kıyaslamandan)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death

[Bu mesaj Maxen tarafından 07 Eylül 2005 09:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben animenin çocuk işi olduğunu düşünmüyorum ama vizyona taşınmasını da istemiyorum burada sinemadan televizyondan bahsedelim anime sanatı zaten çizgi dünyası bölümünü doldurmuş durumda bide burayı animeler ile ilgili tartışma platformu yapmak yanlış bence özelliklede böyle alakasız bi topikte...[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...