Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sır Dosyası

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

Evet cici bayanlar muhteşem bir türk yapımı X-Files olan Sır Dosyası'nın ilk bölümüğ dün starda 23:45 sularında yayınlandı.1998 yapımı olan dizi gerçekten de hem kurgusuyla hem de görsel olaylarıyla tekrar bizi kendine büyüledi türklerin gurur duyacağı bu mini-dizi (sanırım 4 bölümdü) 98'den bu yana bir çok kez yayınlandı.ancak yine de pek bir kişi tarafından bilinmiyor.ilk bölümü uzaylılarla ilgiliydi 2. bölümü de öyle olacak ve sanırım diğer bölümler de şunlar
Satanist Osman
Hayalet
Kül Kedisi
gerçekten süper bir dizi sakın kaçırmayın derim ben.ben bundan önce bi çok defa izledim ama yine de izliyecem![hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
The sky's gonna open
People gonna pray and sing
I can't feel a thing
I can't feel

[Bu mesaj Emaleth tarafından 17 July 2003 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muzik gercekten ho$tu :)

neden bitti peki o film?

satanist olayini izledigimde 12 ya$indaydim,cidden korkmu$tum[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

ben mini dizi olduğu için değil, yeterli rating almadı diye bitti 4 bölümde diye biliyordum vallahi.

fena değildi dizi, o zaman seyretmiştim ben de.
dün tv'de zaplarken görünce seyretmedim, o ayrı...

yine de hakkını teslim etmek lazım, bir türk prodüksiyonu olarak yeri ayrıdır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Oldukça güzeldi sadece aklımda kuyulu bölümü ve bir apartmanda geçen bölümü kaldı bodrumda birşeyler yapıyorlardı filan.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

abi onu fln bırakın Cumartesi akşamları 23:00 gibi "Kanıt Peşinde " yani "Crime Scene Investigation" var çok güzel ya şu kriminal labrovatuarlarında geçenolaylar vs işte cinayetler,kazalaraı çözüme bağlıyorlar vsvs çok hoş dizi hep izleirm ama izleyen az paticikde[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrMedia, 17 July 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
Cumartesi akşamları 23:00 gibi "Kanıt Peşinde " yani "Crime Scene Investigation" var

anladığım kadarıyla bütün kanallarda eş zamanlı gözteriyolar bu diziyi. kanal verme gereği duymamışsın da o açıdan diyorum :lol:[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

TRT 1deki diziyimi diyosun Mrmedia?

eğer o diziyse süper cidden
adamlar hiç umulmadık yerden kanıt buluyolar

aslında o dizi türk yapımı olsaydı suç oranı belki düşerdi çok azda olsa :) ( hani yabancı yapım ya adamlar türkiyede bu kadar gelişmemiştir teknoloji diye pek sallamazlar ) insanın gözü korkuyo eğer suç işleyeceği varsa
Sosyal ağlarda paylaş

bi tane oraklı bölü mvardı
bi yerde bunalr kaçılıyordu dewamı yoktu ama galiba beyaz koridorlarda bitiyordu..
şeytanlı köyde kuyu muyu olayları vardı.. :D
hairka dizi..
Müziği ayrı güzeldir..[hline] horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

bütün bölümlerini izlemiş "off ne güzel dizi" diyordum
sonra tgrt x-files ı vermeye başladı, sır dosyası aklıma geldikçe "iyi çalmışlar" dedim içimden
başroldeki amcamı da mulder a benzetmeye çalışmışlar olmamış
yerli dizilere bakıldığında daha kaliteli ancak x-files faktörünün yanında adı bile anılmaz
yayınlandığı kanal yüzünden midir bilinmez ama saaddettin teksoy stilinde bir dizidir, cindi , şeytanın yumurtasıydı...[hline][i]Transpose ! [i]
Sosyal ağlarda paylaş

bence saadettin teksoy mantığı değil (:
genelde x-files uzaylıymış vs vs niçin çünkü amreikan halkının bi şeysi var uzaylılara (:
bizde niye cinmiş, hortlakmış (: bizdede cinci hoca fln da filanda çok (: yani kültürüne göre ayarlamışlar hehe[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki bu işler hep kültüre göre
eskiden insanlar beni şeytan kaçırdı şeytan çocuğum olacak diyorlardı şimdi uzaylılar kaçırdı uzaylı çocuum olacak diyorlar

x-files'ın yanında sır dosyasının kafı edilemez doğru ama sır dosyası gerçekten ayrı bir yer kaplıo kalbimde

bu arada bi bilgi X-Files'ta mulder'ın dublajı ameriakaya gönderilmiş çok beğenilmiş orjinalinden neredeyse daha iyiymiş

bu arada sır dosyasının müziklerini bulmak isteyenlere bi bilgi müziği demir demirkan yaptı[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
The sky's gonna open
I can't feel a thing
I can't feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bivrip, 18 July 2003 08:38 tarihinde demiş ki:
bu arada bi bilgi X-Files'ta mulder'ın dublajı ameriakaya gönderilmiş çok beğenilmiş orjinalinden neredeyse daha iyiymiş
[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
The sky's gonna open
I can't feel a thing
I can't feel [/quote

Bi ara tgrt yanlışlıka 10 dakika dulbajsız vermişti.. Aman tanrım ne kadar ruhsuz konuşuyolar anlatamam. Ne bi heyecan ne bi korku. Hiçbişey yok. Rezalet Mulder ve Scully'nin normal sesleri. Dublajı gerçekten ÇOK iyi.. Türkiyede gösterilen çoğu kalitesiz (x- files bunların arasında değil gerçi) yurt dışı prodüksyonu dizileri zaten dublaj kurtarıyor, ama farkında değiliz.[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...