Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Kurulumu ile ilgili tüm sorunlarınızı buradan paylaşın.

Jabba

Öne çıkan mesajlar

selam, buraya yeni üye oldum daha önceden okuyodum msj larınızı DARK SOUL kardeşim saolasın senin verdiğin şeyden indiriyorum şu an k.e yi %40oldu galiba anladım kadarıyla inen dosyayı knight dosyasına atacas sonra optiondan versiyon yerine 1298 yazacaz inşallah doru anlamışımdır:) başka yapılacak bişi varsa sölermisin .
ares de oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mert123456, 08 Eylül 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
ya abiler benım cara bısey oldu 1200 vurdum um skıll 600 vurmaya basladı manam oyunda ıken sımdı 3000dı daha anında - 15350 oldu ve potta ıcmıo

Mana - lere düştüğü zaman "shout" chat ile herhangi birşeye yazıp entera bas...[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
NP : NotProblem
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

az önce launcherdan indirmeye başladım ke yi,çok hızlı ilerlemese de ilerleme olduundan dewam ediyorum yüklemeye.launcherdan indirip problemsiz (dc,lag,login sorunları dışında) oynayabilen var mı şu ke yi?çnkü sanırsam doğru düzgün çalışan bi link bulmak zor ve olan tüm linklerde de bi şekilde bi sorun çıkıo.en garanti de launcher olur heralde.launcher bi kıllık yapıo mu bu konuda?bi de ne kadarlık dosya indirio bu launcher şuan?
512k dsl kullanıorum ne kadar sürer tahmininizce?[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle güzelce açıklama yapayım.
Dark ın verdiği adres doğru,indirin. Daha Sonra Zip İ açıp :

Name Type Mode ..... (path)'die bölümler var path e tıklayıp dizilimlerini sıralayın..

Daha Sonra El ile Seçip : Mesela Chr olan dosyaları c:programknight onli Chr nin içine elle atın.. Çünkü Bazı Dosyaları Değiştiricekmisiniz Diye Soruyor.. Sonra tümüne evet yada evet evet diyerek onaylayın.. yapmanız gereken tek şey doğru dosyaları doğru klasörlere atmak...

Sonra oyun alamadan c:programfilesknight online options a gelip onu açın, yukarıdaki versiyonu 1288'i .1298 yapıp current save save and start yapıp launcher ı açın daha sonra update complate dieceki. start tabiki.. oyuna giriyorsunuz..

Yeniliklere Gelince....
1. Köyler arası teleport 10.000 olmuş oha oldum..
2. Tüm Köyler Değişmiş Haritalar Yani..
3. Şehirler Town Mesela Panayır yeri değilde Harbi Kale Yapmışlar.. Burning Skeleton die bişey gördüm.. dora die bi yer var yeni şehir orda idi...

benim sorunum ise oyunaa giriyorum felan hepsi ok açıorum 2dk geçio knightonline.exe die hata verio kapatıo problem ne acaba bilgisi olan yazsın pls..
Sosyal ağlarda paylaş

dark ın verdiği link patlamış o yüzden indirilemiyor..ama launcherdan indirio ver.1298i..bi kez takılıp ilerlememezlik yapsa da şimdi ii gibi gözüküo yarıya yaklaştı..off yaa şu oyunu okllar açlmdn evvel son kez bi ağz tadıyla oynamak nasip olmicak heralde..keşke şu lanet ke haftaya fln çıksaymış..[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

bi kaç denemede girerse şükret . kendimden biliyorum en az 20 dk uğraştırıyo beni. sonra failed to loginler başlıyo 1 saat kadar. daha sonra dc from serverlar. daha sonra zone bozuluyo daha sonra ben çıldırıyorum. monitöre öyle bir kafa atıyorum ki camı çatlıyo. 19 " monitör boşa gidiyo , yedek 15" liği kullanmak zorunda kalıyorum. tekme atmayı düşünüyorum. atıyorum gibi. atsam mı ? bi yedeği de yok. hmm...[signature][hline]Kısalttım :D
Sosyal ağlarda paylaş

canavar öldürünce kutudaki paraya tııklayınca bazen paranın 2katı,10katı,50katı,100katı para veriyor ve yanan golemler var eslantta dts lerin olduğu yerde golemler var yani oyun iyice acaipleşmiş teleport parası filan 10 000 olmuş(köylere yürüyerek git daha iyi)
45 alanı filan meteor gibi

server:ares
name:parazit________
lvl:51 rogue elmorad
clan:TürkishTown
np:9000[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç arkadaş yazmıştı ama bulamadım.Ben sadece 1. serverları görebiliyorum bazı arkadaşlarım diğer serverlarda olduklarını söylüyorlar bu sorunun çözümünü bilen varmı?[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Eylül 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Bir kaç arkadaş yazmıştı ama bulamadım.Ben sadece 1. serverları görebiliyorum bazı arkadaşlarım diğer serverlarda olduklarını söylüyorlar bu sorunun çözümünü bilen varmı?

az önce girdim tüm serverlar göründü,şimdi deniyorum sadece 1. serverlar var.

pfffffff[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Eylül 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 08 Eylül 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Bir kaç arkadaş yazmıştı ama bulamadım.Ben sadece 1. serverları görebiliyorum bazı arkadaşlarım diğer serverlarda olduklarını söylüyorlar bu sorunun çözümünü bilen varmı?

az önce girdim tüm serverlar göründü,şimdi deniyorum sadece 1. serverlar var.

pfffffff

aynı sorun bende de war ya cozumu yok mu bunun oglen ares 3 e girdim cok mutlu oldum acılmıs filan die simdi goremiorum ares 3 u :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...