Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Kurulumu ile ilgili tüm sorunlarınızı buradan paylaşın.

Jabba

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşım süpersin tmm Launcherde 2 saatte yarıLamadı biLe a.kduum ama bunu indirdim naabcam şimdi ben amk herkes oyunda kafayı yicem 45 büyüsünü görmem gerek artı nova deişmiş esLanta 60+ giremiomuş beyaz peLerin çıkmış ya görmem gerek çatLıcam[signature][hline]Fukara
Diez
Karus
ELEMENTAL LORD
6x
Sosyal ağlarda paylaş

Jabaa sağol adamım link çalıştı flashget ile çektim; direkt olarak sağ tıklayıp extract dedikten sonra KO klasörünü seçtim.Oyuna girebiliyorum ve eski charlar duruyor.DC ve Login sorunları hariç başka sorun da yok..[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
NP : NotProblem
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

KE tam sürüm downloadı için

Linki buradan aldım

"Download hızı yavaş bile olsa, eğer bar hareket ediyorsa lütfen iptal etmeyin ve yüklemeye devam edin" yazıyor.

Yüzlerce kişinin tek serverdan dosya çekmeye kalktığını düşününce bu linkin arada sırada çalışmaması yada yavaş download etmesi bana çok normal geliyor...

Sabredin biraz. Sabırlı olun...[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

lonely kardeşim werdiğin(ki belirttiğin üzere resmi siteden aldığın bu) link çalışmamakta. bir gaflet sonucu kurulu olan ke yi kaldırıp tüm clienti indirme çabam uzun süredir başarısızlıkla sonuçlanmaktadır(sakın sizde bu duruma düşmeyin, lag mag idare edin).benim burada sormak istediğim resmi sitedeki full sürümü indirmeyi başarabilen bir arkadaşın olup olmadığıdır. eğer indirmeyi başaran varsa bunun bi sırrı var mıdır? :D bir de eğer bunu indirmeyi başaran bir arkadaşımız mevcutsa bunu internet ortamında bizimle paylaşma gibi bir durumu söz konusu olabilir mi? şimdiden teşekkürler................[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlarda akil - zeka zerrece yok.. kardesim madem belli senin sunucularinin bu yuku kaldiramayacagi sirf bu is icin design edilmis ve binlerce kullanicinin yaptigi download'i rahatlikla kaldirabilen sitelerden birine yolla upgrade dosyani , belirt official forumundada bu linkten indirin die insanlar ordan ceksin.. ya bu adamlar gercekten cok aptal yada bizimle oynamak hoslarina gidiyo.. ke geldi herifler web sitesini bile guncellemedi.. launcher'da hala ke is coming diyo... bu ne sorumsuzluk ya..
Sosyal ağlarda paylaş

KE Client Download (yani oyunu sıfırdan indiricekler bunu direkt çekiyor ve giriyor)

Arkadaşlar başka konu açmayın lütfen..Yoğunluktan dolayı çok yavaş ve bazen açılmıyor siteler sakin olun..Linkler değişirse mesajı editlicam yeni linkleri koyucam.

Şimdi Jabba senin verdiğin bu link'ten indirmeye kalktığımda full gibi gözüküyor ama 3,59 mb'lık bir dosya indirmeye başlıyor bende indirmedim tabii.
Alan Yetkililerinden birinin verdiği full client download'da yoğunluktan çalışmıyor. Anlaşılan bir kaç gün bekleyeceğiz.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

1299 yazacaktın herhalde. Bu patch'i yükleme bence. Çünkü resmi bir patch değil. Resmi olsa offical sitede yayınlarlardı düşünüyorum. Ben bu yazıyı yazdığım sıralarda yada bu yakın zamanda yayınlandıysa onu bilemem.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus

Jabba ben yazarken yazmışsın görmedim ama bu patch offical sitede neden yok. Varsa da ben mi körüm :)

[Bu mesaj Dexteriyus tarafından 08 Eylül 2005 09:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...