Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tanrım..Daha Fazla Bulanıklaşıyorum...

Villians

Öne çıkan mesajlar

Kafamdaki bulanıklığı şimdi daha şiddetle hissediyodum. Hayalimdeki görüntüler de bu bulanıklığa karışmaya başlıyordu. Sevmediğim
kısma geliyorduk işte!
Bir anda ortaya çıkıvermişti. İhtiyacım olan tek şey oydu belkide. Her nasılsa beni kendi boşluğumdan çekip çıkaracağını düşünüyordum. Ama daha sonraları..
O bilmiyordu benim gizli tapınağım olduğunu ben biliyordum ya! Rahatlatabiliyordum kendimi, belki ileride öğrenebilirdi. Ama şimdi kurulmuş
olan düzeni bozmaya hiç hakkım yoktu!
Rollerimizi oynamaya devam edebilirdik.
Her geçen gün benim için daha da oyun halini alıyordu. Replikleri ile tam tamına bir oyun işte!
Hiçbirşey isteyemezdim. Sahneye sonradan çıkmalaraı sevmem. Belli bir zamanı olmalı ve bunu anında hissedebilmeliyim. O benim düşüncesizliğimi hak etmiyor.
Sanırım bir şekilde yaşamaya devam edebilirim. Hep böyle olmamışmıydı zaten?
Yalan hayatımı ve yalan beni yaşamak hergün elime yüzüme çamur batırmak gibi birşeydi.
Yıkıyorsun, yıkıyorsun ve hala pis hissediyorsun...![signature][hline][b][u][i]Dark Elf

[Bu mesaj Villians tarafından 02 Eylül 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Villians tarafından 02 Eylül 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatım güzel olmuş, klişe bir anlatım tabi ama tiyatro ve sahne en güzel tasvirlerden biri hala...
Eğer hikayen buysa, kendine dikkat et. Fazla kaptırma ya da boşluktayken seni çıkarmasına izin ver kimsenin/nesnenin...
Türkçelere gene dikkat diyoruz, 6/10 veriyoruz ;)
(çok fena not kırarım türkçeden)[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Hastalıklı olmuş en son, en güzeli de o zaten. Kendi ellerine bakıp bakıp, tiksinmek.

Türkçe konusunda biraz ihtimas gösteriniz Villians'ıma. =)
Daha eğitiyorum, ilk yazılarına bakıp gelişimini görün yeter.

Ama burada dendiği gibi birini tapınak ilan etmek. Çok iyi verilmesi gereken bir karar. Çünkü şu dünyada bu denenleri hakedecek insanlar o kadar nadir bulunuyorki. Çoğu zaman gözün körken laf ediyorsun ve sonra mabedin yıkılınca, hüzünle taşları eşeliyorsun. Ama kayıp gidenler geri gelmiyor.

Ayrıca okuyunca o samimi ve sıcak havayı bize rahatça hissetiriyor. Bu içtenlik önemli bir artı; bence anlatımı kuvvetlendiren bir şey.

Ben burdayım işte. Notumu vermiyorum ama şimdilik.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog

[Bu mesaj Loras tarafından 02 Eylül 2005 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Uzunkuğu Veya Akıcılığı Benım İçin Önemli Diil İçime İşledi Yazı...[signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyin özü zamanlama değil mi?doğru zaman, doğru yerde, yanlış kişi bile çok şeyi değiştirebiliyor.. çok güzel bir yazı, çok içten. loras benden önce davranıp söyleyeceklerimi söylemiş yine :)[signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...