Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge/ranger

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

valla arkamı en son dönüceğim adam caotic natural bi rogue dur abicim :)

bu arada o bunu kullanamaz bu şunu kullanır tarzı yaklaşım yanlış bu olaylar dm e bakar belli bi mantığa oturuyosa herkes herşeyi kullanır bu kadar kuralcı olmayın bence fazla kurallı oyun çok sıkıcıdır mantığın sesini dinlemek daha iyidir...[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun kuralcılıkla alakası yok ki, mantıkla alakası var zaten. Eger mantık cercevesinde oluyosa acıklanabiliyosa neden olmasın? Bi ranger'ın katanasının olması degil olay, en cok deger verdigi seyin katana olması. Bu bi kural degildir, ama eger oyleyse ranger degildir zaten. Yani diyosanız ki aman ranger fighter ne farkeder, o zaman fantastik bi dunyada gecen GURPS oynayalım class yok iste =) Ha olmadı ben yanlıs anlamıs olabilirim ama arkadas burda "katanaa!!" diye seediyodu iki saat ben de oyle anladım iste.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldebaren, 07 Eylül 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
valla arkamı en son dönüceğim adam caotic natural bi rogue dur abicim :)

bu arada o bunu kullanamaz bu şunu kullanır tarzı yaklaşım yanlış bu olaylar dm e bakar belli bi mantığa oturuyosa herkes herşeyi kullanır bu kadar kuralcı olmayın bence fazla kurallı oyun çok sıkıcıdır mantığın sesini dinlemek daha iyidir...

1. olarak kaotik nötr dür...

İkinci olarak Katana eğer Faerun da isteniyorsa bu iş biraz meşaketli olur...[signature][hline]Sırlar aldatır. AA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Venator, 07 Eylül 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
Bunun kuralcılıkla alakası yok ki, mantıkla alakası var zaten. Eger mantık cercevesinde oluyosa acıklanabiliyosa neden olmasın? Bi ranger'ın katanasının olması degil olay, en cok deger verdigi seyin katana olması. Bu bi kural degildir, ama eger oyleyse ranger degildir zaten. Yani diyosanız ki aman ranger fighter ne farkeder, o zaman fantastik bi dunyada gecen GURPS oynayalım class yok iste =) Ha olmadı ben yanlıs anlamıs olabilirim ama arkadas burda "katanaa!!" diye seediyodu iki saat ben de oyle anladım iste.

evet orda haklısın bu katana sevdasını anlayabilmek için paticek seans yapıp gothic'in çocukluğuna inicez... :D[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...