Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc Satan ?

kermit

Öne çıkan mesajlar

ya bilgisayar oyunları bölümüne yazdım ama kimse bakmamış
ya 2.el :) daoc satan varmı
ben baydım oynamıycam artık yetr diyenler varsa özel mesajdan bana ulaşabilirmi lütfen
yeter artık çok oynadınız birazda ben oynaıym :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Eğer sadece boş account için alıyorsan sipariş ver netten diğertürlüsü hem güvenli değil hemde boşuna para vermiş olursun.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yüzyüze görüşsende birşey fark etmez çünkü gidip adamıda suçlayamazsın daha sonradan şöyle anlatayım.Orjinal box gelince reg code yazılır web sitesine ve sana bir ana şifre verir sub pass bu şifre değişmez ve ana şifredir oyun şifreni vs vs bunlan değiştirirsin.Eğer ilerde karakterinin silinmesi veya itemlarının uçması tarzı bir olasılık olursa adamımı suçlayacaksın yoksa kendi bilgisayarınımı gözden geçireceksin.Bunun yanında Daocda yasal değildir account alıp satmak.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

istediği kadar yasak olsun
oyunu oynamayan biri benim karakterimi bi tarafına mı sokcak
karakter silme olayına gelince benim alacağım kişinin kişiliğine bağlı o olay
ama sen bu olaydan bahsediyosunki yapmışsın yani[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 14 July 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
Yüzyüze görüşsende birşey fark etmez çünkü gidip adamıda suçlayamazsın daha sonradan şöyle anlatayım.Orjinal box gelince reg code yazılır web sitesine ve sana bir ana şifre verir sub pass bu şifre değişmez ve ana şifredir oyun şifreni vs vs bunlan değiştirirsin.Eğer ilerde karakterinin silinmesi veya itemlarının uçması tarzı bir olasılık olursa adamımı suçlayacaksın yoksa kendi bilgisayarınımı gözden geçireceksin.Bunun yanında Daocda yasal değildir account alıp satmak.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

ehe us sistemi oole degil i$te :)[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Laraok Deadsoul Kay's sexy necromancer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 15 July 2003 10:07 tarihinde demiş ki:
senın gıbı dusunen cok kısının charı sılındı kermıt[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc

abi anlıyorumda şimdi mesela ben senin gibi birinden alsam silmez heralde yani
silersende senin insafına kalmış bişey
char silinse de önemli değil zaten benim amacım eğlenmek
türklerle geyik yapmak vs vs işte silinse ne olurki
app lik her zaman zevkli :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 15 July 2003 09:12 tarihinde demiş ki:
ama sen bu olaydan bahsediyosunki yapmışsın yani

Sen cok mu salaksin yoksa cok mu ukala, sana yardim etmeye calisan birine bu lafi ediyorsun?

Acc trade olayi YASAKTIR ve (EU Acc sistemine gore) GUVENLIGI SIFIRDIR. Bu oyun Uo gibi bisey degil ayrica, asil zevk oyle applikte heberede degil 50 olunca yapacagin RvR'de, 1-2 ayini verip de 50 yaptigin char silindiginde boyle 'ehehe' modunda gezemezsin ortada.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

ben böyle zevk alırım
beni bilen biliyo app likten hoşlanırım
50 oluncada direk bayarım zaten mesela dün anarchy online da yeni char açtım onu oynuyom baya bi eğleniyom yani level 3 olmama rağmen[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

sorun suki daoc da applik diye birsey yok :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DF--->Hamstring spammer & auto-runner's pa on the way nigthmare :P)

Sosyal ağlarda paylaş

kermit'cim;
senin yaşını bilmiyorum ama daoc Turk oyuncu kitlesinin ortalama yaşı 24.Hepimiz forumlardan birbirimizi takip ederiz. 'virus' a yazdığın cevaptan sonra gireceğin serverdaki turklerin sana yardım edeceğini pek sanmıyorum. ayrıca oyuna bakış açısınıda yazmışsın. bu bakış açaısı bizim oyun anlayışımızla pek örtüşmüyor. sanırım senin turkler arasındaki daoc maceran başlamadan bitti.
tabi hemen kendine gelip virüsten ve yaptığın çocukluktan dolayı diğerlerinden özür diilersen insalarda seni ciddiye almayı düşünebilir....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
copperelf, 15 July 2003 13:44 tarihinde demiş ki:
kermit'cim;
senin yaşını bilmiyorum ama daoc Turk oyuncu kitlesinin ortalama yaşı 24.Hepimiz forumlardan birbirimizi takip ederiz. 'virus' a yazdığın cevaptan sonra gireceğin serverdaki turklerin sana yardım edeceğini pek sanmıyorum. ayrıca oyuna bakış açısınıda yazmışsın. bu bakış açaısı bizim oyun anlayışımızla pek örtüşmüyor. sanırım senin turkler arasındaki daoc maceran başlamadan bitti.
tabi hemen kendine gelip virüsten ve yaptığın çocukluktan dolayı diğerlerinden özür diilersen insalarda seni ciddiye almayı düşünebilir....

cok doru soylemi$sin..[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
thanatos, 15 July 2003 10:08 tarihinde demiş ki:
ehe us sistemi oole degil i$te :)[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------

Tamam thanatos US serverları süper olan üstü ben böyle server ne gördüm ne işittim ne saat sorunu var ne birşey bizim sub sayfası 1gün boyunca bakım aşamasına uğruyor sizinki uğramıyor.Patcler bize 1ay 2ay sonra geliyor ,size ilk geliyor.Oldumu?Alakalı alakasız her topice yazıyorsun.EU ya gelen adam bana para ödemiyecek US ye gidersede para kaybetmiyecem umrumdada değil.Püf lol[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

$imdi kermite olan sinirinle bana laf sokma us'de account i$lemleri web sitesinden degil client den yapiliyo saat problemide umrumda degil kimseninde degil hunda mutluyum mutlular. bu topicde zaten kavga alani oldu herkes birbirine catiyo.. gereken yapilsa bari..[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

BARIŞIN GIPRAŞMAYIN! vede app olayı= oyun öyle bi düzenlenmişki yüksek lvlda yaptığın şey düşük lvlda yaptığının güçlendirilmişinden çok farklı. düşük lvlda herkes yawaş yavaş tadını çıkararak veya hızlıca daha zevkli olan RvR ye gitmek için lvl atlamaya çalışır. ayrıntıları :arkadaş edinip hergün grp olunabilir, zor durumda olanlara yardım edilir, yardım edildiği kadar zor duruma düşünce yardım gelir, herkes yardım eder.yani lvl atlarken yardımlaşmak öğrenilir. orta lvllarda battlegroundsa gidilip karakter nasıl gelişiyo acep RvRde nasıl ii olucakmı diye gözden geçirilir, bg da kale kuşatması çok güzel anılar bırakabilir, vede düşük lvllarda ne yazıkki bu kadar kalıcı anılar mümkün diil, düşman olunca dostun değeri daha iyi anlaşılıyo (düşman dediimde oyun icabı yaw)yüksek lvllarda pek bilgim HENÜZ yok (ee konuşma o zmn)ama bildiğim kadarıyla karakter lvl 50 olunca herşey bitmiyo; item toplama zamanı geliyo (öle diilmi) karakterler karizma oluyo parlak zırhlar, orası burası (:P) yanan asalar , utanmasalar lightsaber bile koyucaklarmış zaten ona benzer bişeyler var (böyle Frodonun kılıcı sting gibi mavi mavi parlıyo çok hoşuma gitmişti ilk gördümde) artık burda yardım şart millet epic armorumu almama yardım edebilirmisiniz falan diyo başka yüksek lvllara (epic armor gördüm ama nasıl alındığını hiç bilmiyorum biri yazabilirmi?) asıl RvR züfer diyolar hakkaten saldırı yapmışlardı bütün hiberniayı toplayıp; arada lvl 15ler bile kaynıyodu karambolde :D bende lvl 22 yerimi almıştım gittim,öldüm, geldim ama o kadar hibby olunca tabi hemen alıverdik kaleyi yani bunu niye anlatıyorum!? işin sırrı birlik olmakta üç beş kişi hehu ben aşmışam kale nerde çabuk getirin alalım diye gidince olmuyo o yüzden LÜTFEN ŞİMDİ BARIŞIN ARKADAŞLAR[hline]trees and I are one

Mirluin lvl 16 student in Kadıköy (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 15 July 2003 11:44 tarihinde demiş ki:
ben böyle zevk alırım
beni bilen biliyo app likten hoşlanırım
50 oluncada direk bayarım zaten mesela dün anarchy online da yeni char açtım onu oynuyom baya bi eğleniyom yani level 3 olmama rağmen[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

Valla gorurum seni lvl 50 bi infilin olsun full mp set mp silahlar vs vs rr6 civari silindigi zaman eheeh yapabilecen mi bu Ultima degil şole oyunu bilmeden konusmalar yapma 2 haftada 7x char yapmaya benzemez u is kasarsında kasarsın silindigi zaman ise hayat durur nerden mi biliom valla tanidigim 3 kisinin silindi tiplerini gordum....
Bence yeni bi acc al[hline]Konhart 50 necro abl exal
mosqi 43 infil alb exal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...