Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Omerta Türkçe Version Çıktı!

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar msn ekleyin beni: [email protected][signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

ben lvl4 ü yarılayıp öldüm beyler aman dikkat ilk 48 saati çok iyi değerlendirin. lvl kasmaya çalışmak pek de akıllıca deil. 3. lvlde bütn seti (zırhlı lincoln + 2koruma + silah + zırhlar + motorsiklet) toplayın ve sadece araba çalımından para kasın ilk 48 saatte full oynayıp lvl4 ü yarılarsınız belki daha fazla olursunuz neyse, 48 saat bittiği anda artık oyun başlıyor asıl. saat başı şehir deiştirmeniz lazım. yoksa yaşatmazlar.

ilerki lvllerde arkadaşlarınızla şehir dışında yollarda arabalı baskınlar yapabilrsiniz arkadaşlarınızla ve bütün oyuncuların oylarıyla oyundaki en eğlenceli şey seçildi bu.

[email protected] ben de varım aile çete vs. herşeye

ama şu konuda emin değilim online iken saat başı seyehat yapmak tamam da. bence offline iken de adamı sığınakda bırakmak lazım. acaba offline iken ölme ihtimalimiz var mı?[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi

[Bu mesaj muzcu tarafından 22 Ağustos 2005 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe biz MoMo ile e5 baskını düzenliyoruz. ilk baskınımızda her ne kadar beceriksiz olsakta, ikinci baskında güzel seyler yapıcas[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...