Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni sitemiz // Bebek üzerine sanal satis .

narin

Öne çıkan mesajlar

Peki almayı denesem böyle 4-3 milyonluk şey gelicek mi evime ?[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

ben mi pazarlama işinden anlamıyorum yoksa başka bir şey mi?

neden bu arka temalar vsler böyle canlı canlı, öcüklü böcüklü, çocuklara göre? yani bu siteyi ebeveynler takip etmeyecek mi çocukları için? yoksa hatırlatması gaza getirmesi için mi? nedir?[signature][hline]ben BombaciMulayim
Sosyal ağlarda paylaş

topic'i açana kadar , net üzerinde bebek satan bir sitenin linkini veriyorsun sandım :)

site güzel olmuş, düşüncede güzel tutar bence.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 27 Temmuz 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Peki almayı denesem böyle 4-3 milyonluk şey gelicek mi evime ?

50 milyona kadar musteri kargoyu kendi oduyor ; 50 milyondan sonra biz ..
Bunlar standart'in altinda ; normalde bebek sitelerinde 75 milyon ..[signature][hline]s00 L33t : )
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel olmuş ama çok fazla comic sans kullanılması siteyi amatör gibi, güvenilmez göstermiş gibi. yani dışarıdan bakan bir müşteri gibi söylüyorum ben bu siteye kredi kartımı yazmazdım :) onun dışında altyapı içerik süper[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 28 Temmuz 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
çok güzel olmuş ama çok fazla comic sans kullanılması siteyi amatör gibi, güvenilmez göstermiş gibi. yani dışarıdan bakan bir müşteri gibi söylüyorum ben bu siteye kredi kartımı yazmazdım :) onun dışında altyapı içerik süper

yerinde bi tespit ; saol[signature][hline]s00 L33t : )
Sosyal ağlarda paylaş

legbra haklı

Yan taraftaki ürünleri '' Arial '' veya '' Times New Roman '' olarak ayarlarsanız iyi olur . Birde kampanyalar çok göze batıyor tamam kampayayı belirtmek istiyorsunuz fakat göz kirliliği diyebiliriz. Onuda başka bir yazı türü yapabilirsiniz.[signature][hline]|¯--> Dwn Tristallne <--¯|
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ AOTG ]
Death is just depth of chaos
DwN

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
narin; Liquid haklı. Site 6-10 yaş çocuklar için olsa bu temalar idare edebilir ancak daha üstruplu pastel tonlarını seçmelisin bu çok önemli. Liquid bilmiyorum demiş ancak ben az-çok biliyorum. daha önemlisi buna sanal satıştan çok internet üzerinden alışveriş deniliyor satmak kelimesi çok kaba (bu tür ayrıntılara dikkat etmelisin) Sonra referansını aldığın önemli markaları en üste koymalısın ki son müşteri güvenebilsin size. sitenin rengine dönüyorum yine arkaplan daha çok uçuk sarı, pembe ve ya mavi olabilir. düz olmasın küçük desenler olmalı üzerinde fazla göze batmayacak şekilde. sonra ürünlerin açıklamaları çok yetersiz. demişsiniz ki renk çeşidi fazla falan. hayır ana kucağı ne bileyim içinin kumaşından bahset mesela kışın sıcak tutan şu tür yünden yapılmıştır, renk daha arka planda olmalı bir ürün satarken. bu arada numara yanıp sönmesin mümkünse bir yere not edeceğini düşünsene müşterinin. haberler kısmındaki kampanyalar da daha yavaş akması gerek bence. neyse gezdikçe, buldukça yazarım. kolay gelsin.[signature][hline]Every Living Creature Dies Alone
-Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben begendim valla kucuk bi kaç duzenlemeyle oldukça guzelleşecegini dusunuyorum başarılar..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...