Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik'inde suyunu çıkardınız

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Her duyduğuna inanma öyleyse red. Biraz araştır soruştur ondan sonra yaz.

Black sende her mesajıma yada bana laf söyleyene atlayarak egonu tatmin etmeye çalışmaya devam et, senin gibi kişilik bunalımı yaşayan ortamlarda kendini kanıtlama çabası içine giren çocukları çok gördüm ben.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Tjutg, diger topicde ayarın kallavisini alınca dengen bozulmuş diger topiclerdede kendıni gösterip hırs fırtınası ıcıne gırmıssın.

Buradaki herkes senın ne oldugunu cok acık ve net olarak gordu.
Şu noktadan sonra sadece ve sadece acımak düşer bize senın gıbı bırıne.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk tarafından 31 Ağustos 2005 15:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Black hangi ayardan bahsediyorsun sorması ayıp? Bone tabiki paticik i savunacak. Paticik forumlarında 20k mesaj atmış birinin, nebula hakkında gram bilgisi olmayan birinin, yorumlarımı anlamasını kimse bekleyemez. Hala paticike laf atıyormuşum gibi olayı çarpıtmış Bone da ki otuz kere söyledim kime laf attığımı, buraki insanların kibirli olduğu konusunda da herkes hem fikir.

Ayrıca diğer forumlarda kendimi gösterip hırs olayına niye gireyim, ben senin gibi çocuk muyum? Hangi forumda bir mesajım varda böyle bir kanıya varıyorsun, yine demogoji yapmaktan başka çaren kalmadığı için saçmalıyorsun.

Bana saldırmaya çalışmayı bırak da o topic de "lamerler nebulaya mal edilemez, onları nebula yaratmadı" diyen insanlara cevap ver kapasiten yetiyorsa. Savunduğun şeye karşı çıkan insanlar var ama sen onlarla tartışmak yerine olayı çarpıtıp benim üzerime oynuyorsun. Tabi senide anlayabiliyorum, verecek cevabın yok, o yüzden işine geldiği gibi davranıyorsun.

Sana benim mesajlarımı adımı kullanıp boş mesajlar atarak forum kirliliği yaratma dedim ama kapasite meselesi tabi 40 50 kere söylemek lazım. Rica ediyorum artık sus ve bir şey söyleyeceksen öm kullan, kullanmasını bilmiyorsan da öğretelim.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu konuyu kapatalım istiyorsanız. Tjutga son derece saygım var gerçekten saygılı ve seviyeli bir adam. Son yorumlarına hiç katılmasamda kaliteli birisi oldugunu biliyorum bu tartışma yanlış anlaşılmalardan nerelere kadar vardı ısrar edildi belli sabit bir görüşü savunacağım diye... Boş yere birbirimizi kırıyoruz bence kapatalım artık bu tartışmayı, laf atmayı.[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tjutg, 31 Ağustos 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
Hala paticike laf atıyormuşum gibi olayı çarpıtmış Bone da ki otuz kere söyledim kime laf attığımı, buraki insanların kibirli olduğu konusunda da herkes hem fikir.

hangi herkes evladım. hangi herkes?
bilim topiklerindeki gibi "herkes yaratılış teorisine inanıyor, evrim yüzlerce kez çürütüldü, siz çok safsınız" demeye benzemez bu.

hala kibirlisiniz, götünüz kalkık diyorsun. götümüzün kalkık olmaması için forumlarda küfürün serbest mi olması lazım?
insanlara yardım etmememiz mi lazım?
buluşma düzenliyip yeni üyelerle tanışmamamız mı lazım?
yeni gelenler bölümünü kapatıp yeni gelenleri dışlamamız mı lazım?
kibirli olmamak için ne gerekli onu söyle sen bana?

herkese götü kalkık, kibirli diyorsun, sonra gelip benim 20k mesajıma laf ediyorsun.
eğer paticikteki herkese laf ediyorsan, bu beni de ilgilendirir.
en çok mesaj atan kişilerden olduğum için, bu laf özellikle bana, ve benim gibilere edilmiş sayılır.
bildiğin gibi mahkemede herkese kendini savunmak için söz verilir.
ben de burda kendimi, özellikle paticiği savunmaya çalıştım. herkesin götü kalkık olmadığını anlatmaya çalıştım.
ama sen çıkıp 20k mesajım var diye kendimi savunmamın gereksiz ve boş olduğunu iddia ettin.

kim savunabilecek peki? 1 gün önce kayıt olmuş ve paticik forumları veya kullanıcıları hakkında herhangi bir bilgisi olmayan kişiler mi?

bana söyler misin? ben şimdi gidip nebula forumlarında "hepiniz pezevenksiniz" dersem özellikle eski kullanıcıları sinirlenmez mi?
peki sen ne hakla gelip burda paticik kullanıcılarının götü kalkık diyebiliyorsun?

tekrar ediyorum, burdaki kişiler nebula forumlarındaki veya nebula yöneticilerindeki insanlara lamer dememiş. sadece soldat serverlarında çok fazla lamer olduğunu söylemiş. sen "nebulaya lamer diyemessiniz" dedikten sonra da bunu tekrar belirtmişler.

ama sen çıkıp sırf bu laf yüzünden boşu boşuna polemiğe girmişsin.

üstüne senin de nebulada "soldat serverları çok kalitesizlişti, ilgi bekliyoruz" anlamındaki mesajını link göstermişler.
buna karşın insanlara "boş kafalısınız, hep aynı şeyi tekrarlıyorsunuz, yazılanları okumuyorsunuz" gibi ithamlarda bulunmuşsun.

mave, trept... nolur bir de sen başlama.[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tjutg, 31 Ağustos 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
Black hangi ayardan bahsediyorsun sorması ayıp? Bone tabiki paticik i savunacak. Paticik forumlarında 20k mesaj atmış birinin, nebula hakkında gram bilgisi olmayan birinin, yorumlarımı anlamasını kimse bekleyemez. Hala paticike laf atıyormuşum gibi olayı çarpıtmış Bone da ki otuz kere söyledim kime laf attığımı, buraki insanların kibirli olduğu konusunda da herkes hem fikir.

Attıgı mesaj sayısına gore karakter tahlılı yapıp bılgılendırme sevıyesını bı kısının olcmeye calısmanda yıne kendı kısılık ve psikolojik bozukluklarının sinyallerini veriyosun sadece.

Sen söylenenleri anlayamayacak kadar kompleks sahibi bi insansın. Burada sana defalarca bir cok kisi tarafından anlatılamya calısılan olayları yanlıs anlayıp, hatanıda kabul etmeyıp, sureklı saldırma peşindesin. Hala gelmis paticikte ki insanlarının gotu kalkık oldugu konusunda herkes hemfikir yazıyosun. LOL ya yani hakkatten ciddi anlamda komik oluyosun ve sana sunu soyleybılırımkı emprovize tiyatroda gelecegi olan bi insanmıssın bunu anladım ben. ,

Nebula'daki lamerleri korumanı anlıyabılıyorum yani artık kendini onlara yakın hissediyosundur dogaldır ohalde. Savunmaya devam edip bizede götü kalkık insanlar demeye devam et bakalım ama sadece şunu bilki artık burdaki insanlar senle dalga gecıcek yakında yazdıklarının sacmalıgı karsısında şaşırmayı bırakıyorlar cunku.

İşte yine bakınız ŞEKIL 1-A:
Ben sana baska forumlarda kendını gosterıyorsun dedımmı?
Hah dön bidaha oku bakiyim benım yazdıgımı?

Ben ne demişim: "diger topiclerdede kendıni gösterip hırs fırtınası ıcıne gırmıssın. "
Topic=Konu demektir, Forum demek degildir. İşte buradada yanlış algılamada sınırları zorlayıp madalya sahibi olacak kadar başarılısın. İşte bu hatalarını kalkıp salakca inkar etmeye calsıtıgın icinde artık sana guluyorum sadece.
Heh cıkıp yıne demogoji yapıyosun dersende başka uzuvlarımla gulecegımden emın olabılırsın. Hani bukadar bariz hatalı olup bukadar bariz Ayar yiyip yine inkar etmeye calısan bi kisiye yapılacak budur zira.

Bana saldırmaya çalışmayı bırak da o topic de "lamerler nebulaya mal edilemez, onları nebula yaratmadı" diyen insanlara cevap ver
demissin. Bunu diyen jack daniels isimli şahıs oldu o topicde, (yanlzı dikkatınızı cekerım topicin anlamını burda dogru kullanmıs cumle ıcınde hahah)
Jack Daniels'ada gerekli cevap verildi, Kendisi Serverın kalitesizligini ve bunun nebula yuzunden oldugu hakkında actıgı topici yüzüne vuruldu. Cevap gayet verildi tarafımdan yani. Ama bunu bile anlayamayıp tekrar aynı seylerı tekrar ederek "hadi bunu yap hadi bunu cevap ver" zihniyetinle insanları kendine hayran bırakıyorsun. E bi alkısıda hak etmıyo degılsın tabi.

Hala sacma sapan benim üzerime oynuyosun benım uzerıme mesaj atıyosun diyosunda, dediklerin sacmalık boyutlarını coktan aştıgı ve artık komedi dalında eser olmaya aday yapıtlar oldugundan cevap yazıp alkıslarımızı topladıgını belirtmeden gecmek ıstemıyoruz.

Ha şunu soylemem lazım; Ayarları alıp, almamış gibi davransanda o ayarlar cok guzel bı sekılde senın muazzam yerlerinde mütemadiyen sabit kalacaklardır. Yani sen ıstedıgın kadar bana demogoji yapma de istedigin kadar inkar et durum boyle malesef.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk tarafından 31 Ağustos 2005 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorenEmmi, 31 Ağustos 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
Sıkmadı mı ? Birbirinize bok ata ata bi hal oldunuz.. Nerdeyse Her konuda bi posta laf atıyorsunuz birbirinize... Bitmez bu..!

sen sus çekil aradan
sarı çiyan[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkten ya 1v1 oynıcaklar die adamı soldattan souttular paso ban paso ban.Oynattırmıcaklar bise başlaamdn bitirdiler soldatımzı..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b][b]Frostman, 24 Ağustos 2005 01:20 tarihinde demiş ki:

Arkadaslar ben evden server kurdum ama cok dandık oldu.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...