Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun tavsiyesi

Ahmuriel

Öne çıkan mesajlar

europa universalis 2 al, müthiş strateji ama aoe ya da starcraft gibi savaş alanı stratejisi değil, ülkeleri yönetiyorsun ama savaşları da hükümdar gibi yönetiyorsun "şuraya şu kadar asker gitsin kuşatsın, şuraya saldırsın" gibi. fakat en son yamasını yüklemelisin maksimum keyif için..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Bulabilirsen silver'ı edin mutlaka. Netekin çok güzel oyundur kendisi.

Yanlız kimse Fallout tavsiye etmemiş. Hrrr.

Oynamadıysan Fallout 1 - 2 oyna, oyna ve tekrar oyna derim ve uçar giderim bu diyardan.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Divine Divinity al eğer frp oyunlarını seviyosan bunu kaçırman büyük hata olur[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 11 July 2003 23:49 tarihinde demiş ki:
sims superstar al. ben bundan onceki hic bir exp packi almamis oldugumdan oynayamadim, oylece duruyor ama sende digerleri varsa oynarsin. oyle bi bakayim nasilmis diye aldim elimde kaldi yani =)[hline]blinded by fear of life

superstar icin exp packler degil the sims gerekiyo sadece ilk oyun yani..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...