Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Atağı

KucukHusamettin

Öne çıkan mesajlar

Google earth, google talk, google desktop derken bir baktım bütün bilgisayarım google olmuş :) Devamının gelmesi dileğiyle çok işime yarıyorlar[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 29 Ağustos 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
ama google'ın hazırladığı tüm programlar windows için, hiç biri linux için yok. ayıp. hem de google gibi bi firma..

mayfer googlenin tüm programlarının daha beta olduğunu hatırlatırım![signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazarlarsa çok çok büyük ihtimalle unix veya linux based olur.
baştan kernel falan yazmazlar yani. eğer öyle yaparlarsa bi de hardware uyumu için çok çok uğraşmaları gerekir. firmalar google OS için ayrıca driver yazmak zorunda kalırlar ki popüler olmadığı için uzun bi süre eminim ki yazmazlar, ve kimse kullanamaz falan da filan..

sonuçta sıfırdan işletim sistemi yazmazlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

www.google.com domainleri haric hic bir urunu sevmem ve desteklemem cunku yaptigi tek sey insanlarin yaptiklarini calmak ve aynisini taklit etmek cinlilier gibi :) ornek gmail
yahoo dan dolayi kuruldu ornek google talk skype den ozenildi ornek google earth buda nasanin world veiwer programindan cekildi ve inanin hic bir farki yok :) ayni ozellikler ekleme de yok :) bu yuzden google i desteklemem bu benim sahsi dusuncem .. ve veriler hakinda gerceklik arastirmasi istiorsaniz www.google.com arasitirin..[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alis, 29 Ağustos 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
www.google.com domainleri haric hic bir urunu sevmem ve desteklemem cunku yaptigi tek sey insanlarin yaptiklarini calmak ve aynisini taklit etmek cinlilier gibi :) ornek gmail
yahoo dan dolayi kuruldu ornek google talk skype den ozenildi ornek google earth buda nasanin world veiwer programindan cekildi ve inanin hic bir farki yok :) ayni ozellikler ekleme de yok :) bu yuzden google i desteklemem bu benim sahsi dusuncem .. ve veriler hakinda gerceklik arastirmasi istiorsaniz www.google.com arasitirin..

Ama her zaman birileri ilk olur, diğerleri "ondan iyisi" için çabalar...[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...