Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MEMENTO !!

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
Draven, 10 November 2003 02:41 tarihinde demiş ki:
hah bende oyle dusundum, yani jankis diye biri yok, aslinda kendi. [hline]Donnie: Why do you wear that stupid bunny suit?
Frank: Why are you wearing that stupid man suit?

ben kendimim kardeşim ve ben de varım
paradoks yaratmayın =)[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış adamı öldürüyor çünkü doğru adamı çoktan öldürmüş..[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrusunu filmde göstermiyor
ilk öldürdüğü adam doğru adam
ama kesmemiş tabii.. adam macera adamı :P

hehe adam uğraşı kalmayacağı için her seferinde yeni tanıştığı birini kurban seçiyor, karımı bu öldürdü diyor nası olsa kısa süre sonra kendi planladığını unutacak ama vücudundaki dövmeleri ve kendisine bıraktığı foto ve yazıları bulunca "aha bu karımı öldüren adam,gebermeli" diyecek..[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra ...
mukemmel film:)

[spo1=izlemeyen bakmasın]telefonla konusurken kolundaki "telefona cevap verme" yazısını görünce adamın yasadıgı dumur görmeye değerdir[/spo][signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Şaheser diye nitelendirebileceğimiz bir film. Hikayeyi anlatım şekli gerçekten etkileyici. Herkesin aksine anlaşılması zor olmayan bir film olduğunu söyleyebilirim. Eğer dikkatli izlerseniz her şey yerine oturuyor.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
"Join the club" oldu :-)

Yeni izledim.. ne kadar zamandır duruyordu harddiskte.. Gerçekten efsanevi bir film. Filmde anlamadığım yerleri burda yazanlarla anladım. Sağolun.

[spo1=Sammy J.]Bu arada Sammy Jankins aslında kendisiymiş ama [/spo]

Gerçekten Sammy Jankins'i siyah beyaz karelerde oynayan adam da çok güzel oynamış.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Dün TRT2'de izledim, şok oldum... Hakkaten müthiş bi filmdi, milyon tane olasılık geçti aklımızdan ama son sahnede çözüldü herşey...

[spo1=Jankis]Sammy Jankis kendisi değil... Yani aslında Sammy Jankis diye bi adam var ama kendi hikayesini o adama uyarlayıp anlatıyo... Sammy Jankis var, ama filmde anlatılan hikayesi Leonard'ın hikayesi...[/spo][signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
BabacumMostors, 12 Ocak 2004 04:26 tarihinde demiş ki:
bu arada hazır kahveyi bulan adama teşekkürlerimi sunuyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
nası yaa?!

[spo1=ben şunu farkettim]Sammy Jankis bence kendisi. Siyah beyaz olan sahnelerden birinde sammy hastanedeyken sammy ile kamera arasından biri geçio, orda aradaki gittii anda bizim Guy pearce çıkıyo bi saniye... hemen geçio orası.[/spo][signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

Ahem...
[spo1=Sammy Jankis]Sammy Jankis'in varolduğunu düşünmemin nedeni, (filmin) en sonunda (aslında en baş oluyo,yani mafya elemanı öldürdüğü sahnede) polis (bkz:Ted) Guy Pearce'ı ikna etmeye çalışırken, Guy Pearce'da kendini savunurken, Ted'in en sonunda "Sammy Jankis'in bir karısı yoktu!" demesi... Yani aslında bir Sammy Jankis var, Guy Pearce kendi hayatındaki hatalarını ona uyarlayıp, kendini suçluluk duygusundan arındırıyo...[/spo][signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben

On the keyboard of life, always keep one finger on the escape key.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=o zaman]sana "yanlış anlamış olabilir misin?" diyeyim. Çünkü o konuşmada Sammy Jankisin aslında o olduğunu söylemeye çalışıyo eleman Guy'a. Anlamasını sağlamak için de başlıyo aralarındaki farkları anlatmaya. Onun karısı bile yoktu. senin vardı (sen kendi karını kendin öldürdün) dio...
yoksa ben mi yannış anladım? lol[/spo][signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...