Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CD hazırlıycam yardım

Bone

Öne çıkan mesajlar

İki kere CD hazırladım ama ikisi de çok bayık geldi bana. Birer Yavaş ve Hızlı şarkıların olduğu CD hazırlamıştım.

Hızlı diye koyduğum şarkıları dinliyorum 1 aydır. Ama dün limp bizkit (chocolate star fish) ve mortal kombat 2 (soundtrack) cdlerimi uzun bir süreden sonra tekrar dinledim, ve "Hızlı" cdlerim (2 taneydi) çok yavaş kaldıklarını farkettim.

Hızlı'da daha çok gaza getirici şarkıları, Yavaş'ta ise romantik şarkıları koymak istedim.

Birkaç arkadaşıma sordum ama doğru dürüst birşeyler bulamadım.
İki gündür düşünüyorum ne koysam ne koysam diye. Ama bir türlü karar veremedim. Hızlı şarkıları koydum, ama kaliteli ve gaza getirici, lakin azcık yavaş kaçan bazı şarkılar liste dışı kaldı.

Bana 5 hızlı şarkı söyler misiniz?
Örnek: Dungeon Keeper 2 Intro (Leave you far behind, limp bizkit rollin)

Ayrıca 5 romantik şarkı söyler misiniz?
Örnek: Funda Arar - Seni düşünürüm (Six pence - kiss me, Blind Guardian - Bard's Song live)

Yalnız içinde darling geçtiği için Metallica - Die Die My Darling gibi şarkılar koymayınız, koyanları uyarınız.

Ş,imdiden bu anlam karmaşasına katlandığınız için teşekkürler.[hline]Aşıksan korkuyorsan kayıp
Sevip de susuyorsan ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

ROmantik şarkı mı olacak illa, yoksa duygusal olması yeterli mi?

Anathema - One Last Goodbye
Opeth - To Bid You Farewell
My Dying Bride - Two Winters Only

bu yazdığım 3 şarkı ağlamama neden olurlar, MDB de çok az ağlarım ama ilk ikisinin yeri ayrıdır.

Gaz istersen Anathema - Judgement (bayık gelebilir başları, önemli olan yeri o zaman son kısımları olur)
Cradle of Filth - Beneath The Howling Stars
Liquid Tension Experiment - Acid Rain (bu gaz değil, ama ritmik ve melodisi seni canlı tutar 6 dk lıına)
BUlabilirsen audio şeklinde Mike Portnoy'un ünlü bateri solosu (Get ready to rumble diye başlar, arada gitarlar eşlik eder)[hline]I do dream of escaping...
Sosyal ağlarda paylaş

Gaz:
Blade Soundtrack - Operation Blade(Bir süre sonra melodi bayıyor ama olsun)
Limp Bizkit - My Way

Romantik:

Shania Twain - From this moment on
Shania Twain - You're still the one
Vonda Shephard - The End of The World[hline]Ey yumurtaya can veren Allah yeşil biberi nasıl yarattın?
Sosyal ağlarda paylaş

Hızlı:
pod-boom
rob zombie-superbeast
rob zombie-scum of the earth
rage against the machine ın bilimum sarkıları
Yawaş:
HiM in bilimum sarkıları
Lamb-Softly
U2-With or without you

bu kadar geldi aklıma vala[hline]Sazanlıyorum öyleyse varım
-Sazan Kral Aegean
Sosyal ağlarda paylaş

yava$ olaraktan,
muse - unintended bi de bryan adams - heaven (live).[hline]"Son, a woman is a lot like a... a refrigerator! They're about six feet tall, 300 pounds. They make ice, and ... um ... Oh, wait a minute. Actually, a woman is more like a beer. They smell good, they look good, you'd step over your own mother just to get one! But you can't stop at one. You wanna drink another woman!" -- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

gaz:
korn - blind
fear factory - zero signal
rob zombie - superbeast
godsmack - awake

ve tabiiki slipknot - sic

slow:

sixpence non the richer - kiss me
louis armstrong - a kiss to build a dream on
filter - take a picture
opeth - harvest

ve tabiiki rosey - love[hline]The camera fades to black as the monitor fades out with a low electrical hum and a small white dot in the centre of the screen

End program
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
slow :alanis morisette...
iron maiden - como estais amigos
coşuk: soad - science
soad - innervision
koRn - dead bodies everywhere
koRn - alone i break(or make it go away)
**RAM..
iron maiden - look for the truth
**marilyn manson - beautiful people (mukemmel otesiiiisi..)
metallica - no leaf clover**
metallica - devil's dance

[Bu mesaj sughnuk tarafından 08 Şubat 2003 01:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

como es yavaş... onu gaza getiriciler arasına koyabilirsin, hatta daha çok yavaştan hızlıya geçiş...
liquid tension exp.'in acid rain'i volf'un dediği gibi hızlıdır, iki kulağında yankı izlenimi yaparrrr. bi sağdan bi soldan, bi sağdan bi soldan...

sezen aksu - vazgeçtim, öldürür...
king crimson - epitaph, cesedinin üzerinden ekskavatörle geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 07 Ocak 2003 18:18 tarihinde demiş ki:
ROmantik şarkı mı olacak illa, yoksa duygusal olması yeterli mi?

Anathema - One Last Goodbye
Opeth - To Bid You Farewell
My Dying Bride - Two Winters Only

bu yazdığım 3 şarkı ağlamama neden olurlar, MDB de çok az ağlarım ama ilk ikisinin yeri ayrıdır.

Gaz istersen Anathema - Judgement (bayık gelebilir başları, önemli olan yeri o zaman son kısımları olur)
Cradle of Filth - Beneath The Howling Stars
Liquid Tension Experiment - Acid Rain (bu gaz değil, ama ritmik ve melodisi seni canlı tutar 6 dk lıına)
BUlabilirsen audio şeklinde Mike Portnoy'un ünlü bateri solosu (Get ready to rumble diye başlar, arada gitarlar eşlik eder)[hline]I do dream of escaping...
yahu neden yazdin sunu Opeth - To Bid You Farewell dinliyesim geldi agladik gene off[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 07 Ocak 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
büeweaa; demin yazmıştım silinmiş.

ormantik şarkılar;
grizu - bira ve kahve
[hline]Let me in, I'll bury the pain

aloo fizzz
ben o sarkıyı cok sewerim bana gondersene yaf
kazaadan falan dl edemiom bulamıo arkidiş. bulsada cekemio :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...