Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geldi geliyor :)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Arkdaşlar ben gameloaded.co.uk den sipariş ettim oyunu. Acaba başka bu siteden sipariş eden var mı ?
Kaç günde gelir acaba?

Bi de ben scout olmayı düşünüyorum iyi midir? Yoksa minstrel mi olsam... Artık EU serverlarındakiler bana yardım ederler herhalde duyduğuma göre Lalunyalar varmış albionda ?

Va başka önerileriniz de varsa lütfen belirtin.

I'm a newbie :-p[hline]Unutma; daha çok bağırdığında daha çok dinlenmezsin... Gürültünün parçası olursun sadece !
Sosyal ağlarda paylaş

hocam scout oyundaki bow dmg olarak en iyi archerlardandir. ama midgard da hunter oynayan adamda var.. spear la bizim armslardan daha fazla dmg vuruyor.
gel bekleriz ama ben su anda almanyadaim ve 21 inde turkiyeye bodrum a geliyorum. ondan sonrada agustos sonuna kadar oynayamayacagim. :( ve bakalim belli bir sure sonrada midgard a gitmeyi dusunuyorum. neler olacak gorelim.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DF--->Hamstring spammer & auto-runner's pa on the way nigthmare :P)

Sosyal ağlarda paylaş

lalunya demesen be hocam.. hatun ismi gibi kaciyor :) Lalu de direk.
bodrumda 1 ay boyunca kiz arkadasimla saadet yasamayi dusunuyorum arada birde turkbukune inecegiz. gelirsen bulusuruz. icq var ama kullanmiyorum.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

valla haberlesiriz elbet bir sekilde. :P gel turkbukune sor lalu nerede diye gosterirler hemen :P[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...