Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Geldiği filan yok, nerenizle izliyosunuz abi?
O en sonda gelen hunter exam elemelerinde yol gösterme görevindeki shapeshifter yaratıklardan biri, göstere göstere asıl formuna döndü bir de, ilk geldiği sahne haricinde de tamamen gerçek formunda gösterdiler.

Amane şaşırmış gözüküyordu ama Canary tepki vermedi, o ayarlamıştır herhalde. Killua Gotoh'un öldüğünü öğrenmesin diye de işaret ediyordu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Geldiği filan yok, nerenizle izliyosunuz abi?
O en sonda gelen hunter exam elemelerinde yol gösterme görevindeki shapeshifter yaratıklardan biri, göstere göstere asıl formuna döndü bir de, ilk geldiği sahne haricinde de tamamen gerçek formunda gösterdiler.

Amane şaşırmış gözüküyordu ama Canary tepki vermedi, o ayarlamıştır herhalde. Killua Gotoh'un öldüğünü öğrenmesin diye de işaret ediyordu işte.

olm ben onu şey sandım lan o shapeshiftr lar gotoh muş en başından beri dgfdfdsgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
animesini bitirdim az önce

ilk 90-95 bölüm gerçekten çok iyiydi. hisakoyla gon'un arenadaki dövüşü, greed islandaki voleybol kapışması filan direk efsane. sonrasında animenin kendi içindeki tutarlılığının içine ettiler. gon'un pitou'yu döverken aldığı ne idüğü belirsiz power up, aynı şekilde saçma sapan bir güce sahip başka bir karakterle iyileştirilmesi, o kadar ant king diye kastıkları düşmanın nükleer silah ve zehirle öldürülmesi... madem altından kalkamıcan verme en başından "bak bu adamlar çoh güçlü" imajını.

resmen onlarca bölüm buildup kastılar ant arc için sonra da şaka gibi ezdiler böcekleri. nuke salacaktın madem en başından bütün antlar dağlık arazideyken ataydın king falan doğmadan. ek olarak sürekli birileri ölecekken son anda başka birinin araya girip kurtarması falan... son bölümlere doğru iyice kabak tadı verdi.

bir one piece olur bu seri derken naruto ve dragonball çakması gibi gözükmeye başladı gözüme. mangasını takip edeceğim yine de, belki böcek arcdan önceki haline geri döner seri. ne güzel makul makul ilerliyorlardı yahu, nen kullanmayı filan öğreniyolardı kendi tekniklerini geliştiriyorlardı filan çok tutarlıydı her şey. yok gon her sıkıştığında aurayı salıp sonra da Killua'nın kardeşi iyileştirecekse top lel.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
http://i.imgur.com/RWugN3j.jpg

şu imaj iyimiş baya ahaha

özlemişim ya. mangada güncele geldim. bu arc çok güzel olacak gibi.

363

power struggle zaten direk yorknew city'i hatırlatıyor. hisoka, troupe falan ne zaman olaya müdahil olacaklar acaba. daha beyond, pariston bi sürü subplot var.

abov 362 direk nightmare materyaldi gece gece. junji ito tier mübarek.

https://i.imgur.com/YSmcOSq.png

benjamin de nen user çıktı. enhancer büyük ihtimal baya OP (kenshiro gibi göleğini yırttığı kısım lol) ama nen beastler olayı başka boyuta çıkarıyor. uvogin gibi moron çıkar sandım, akıllı çıktı. büyük ihtimal son kısımlara kalır, terrorsandwich bide bebeyle 3'ü.

yalnız SUTANDO değil mi bu nen beastler direk, kurapika's bizzare adventure oldu ya ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

364'ü çevirmişler ama manga panelleri yok henüz, sadece text olarak okumak isteyene.

http://www.bakadata.com/manga-spoiler/hunter-x-hunter-364-spoiler

364

emperor time'ın restrictionı baya kötüymüş. 1sn'si 1hr lifespan götürüyor.

kurapika subplot'undan sonra gidici gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...