Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kily GSde

jazzyjam

Öne çıkan mesajlar

Bi galatasaraylı olarak Yönetimden nefret ediyorum artık .. Geçen senede aynı şeyleri yaptılar .. Figo alcaz ,davids le görüşüyoruz diye .. bu senede pires,figo falan dediler olmadı Killy dediler Onuda alamadılar .. Vestel manisa bile Denilsonu alıcak ya yuh .. beşiktaş kimleri aldı ... Fener Appiah Anelka var .. bizde ne var? Cafercan ....[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BulletRide, 20 Ağustos 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Kily'ye rest çekmişler gelmezsen river'dan vatandaşın Zapata'yı getircez diye(Zapata,Kily'nin pozisyonunda oynayan daha enç bi arjantinli).Bakalım..

e madem daha genç onu alsınlar... çok komik yahu bizim gasteler..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
Hüsam - Level 50 Invul/NRG -(retired®)
Sosyal ağlarda paylaş

cidden öle McManaman ı falan getirirlerse ben artık yuh derim bunlara, 36 yaşındaki bergkamp ı bile zamanında getirmeye çalışan yönetimden her şeyi beklerim ben ,bu haberi ilk duyduğumda aklıma hep türk takımlarıyla ismi anılan zenden gelmişti ama o da liverpool da oynuyo,31 ağustos gelse de artık kurtulsak şu işkenceden[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Şükür'ün dediği gibi oturun oturduğunuz yerde.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
pollyanna, 20 Ağustos 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
EVET HER BALONLU FAKE DEGİLDİR.LÜTFEN HEM BALONUM HİC OLMAMISTI BENİM İLK DEFA BURDA OLDU BALONUM COK SAOLUN COK MUTLUYUM NE DESEM BOŞ YANİ.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi de marek heinz in peşindeler bu adam almanyada tam bi fiyaskoydu ama iyi bi özelliği var gelirse penaltılarda ve frikiklerde çok rahat ederiz çünkü sol ayağı çok iyi ama dediğim gibi sol kanadı tek başına sürükleyebilecek bi adam değil orta sınıf bi oyuncu[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw işte 1 eylül'e kadar böyle oyalayıp sonra süre bitti ocakta derler ocakta da noname adam getirirler olur biter.

yani zamanında uefa ile süper kupayı almış bir takımın bu halde gülünecek alay edilecek duruma düşmesi beni üzüyor.[signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...