Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sistem Shrouded Islands icin...

Gilth

Öne çıkan mesajlar

Baylar o kadar ugrasmama ragmen almanyada dukkanda satilan sadece Daoc bulamadim hepsi Gold version ve de shroud isl ile birlikte. Simdi benim sistemim p3 700, 64mb Geforce2, 256ram , win98.Simdi rami 512 yapicam sanirim bi kac gune kadar. Bu sistemle shrouded isl kaldirirmi ? yani takilma yasarmiyim yada bilgisayar cok mu kasar? bu benim oyunu oynamami engellermi?Keske sadece Daoc shrisl'siz bulabilsem yada en son care gold versionu alip sadece daocu yuklucem shrisl'i da napicam bilmiyorum.

Evet cevaplarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler...

ps: almanyada yasiyorum yani ping dolayindan sorun birsey olmaz, sadece sistemi soruyorum...

[Bu mesaj Gilth tarafından 26 June 2003 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Gilth tarafından 26 June 2003 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gilth almanya'da daoc gold edition ne kadar? En uygun nerden gördün ya da?

Ben bir iki hafta sonra gelcem sanırım Almanya'ya, gelmişken bir paket kapcam. Bilgi lazım bana biraz.

Idar-Oberstein'a geliyorum bu arada.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

minimum p4 1.6 256 ddr ram ge force 4 64 yada 128 mb

li bi sistemde si i sorunsuz oynarsiniz

benim makina 128 rd ram oldugu icin loadinglerde baya cile cekiyorum en kısa surede boardi ve ramleri degistircem[hline]50 Shaman
43 Shadowblade
35 İnfiltrator
40 minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum sistem ve önerilen sistemleri söylüyorum (camelot-europe'a mail attim ve iste cevap) :

The Minimum system requirements are:
O/S: Windows 98/ME/XP (Windows 95/NT/2000 are not officially supported) with DirectX 8.0 or later installed
CPU: Pentium III 1.4Ghz or AMD Athlon equivalent
RAM: 256MB of RAM
Video: Requires compatible 3D-Acceleration Card with 32MB Video RAM
An Internet connection is required
-----------------------------------------------------------------------------
The Recommended System Requirements are:

O/S: Windows 98/ME/XP (Windows 95/NT/2000 are not officially supported) with DirectX 8.0 or later installed.
CPU: Pentium 4 1.4Ghz or better
RAM: 384MB of RAM or better
Video: NVIDIA GeForce 4 Ti series 3D Video Card with 64MB+ Video RAM or equivalent
An Internet connection is required

--The most important thing for good performance is your video card. Upgrading your video card will give you the biggest boost to Shrouded Isles game performance, and could allow you to run the game on a slower CPU, etc...

--The second most important thing for good performance is system RAM. Upgrading your RAM to 384 MB or higher will give you a good performance boost.

--Finally, your CPU definitely plays a factor in Shrouded Isles performance. You will achieve better load times and performance from a faster CPU.

What this means is that if you are running a PIII 733 Mhz system with 256MB Ram and a GeForce 4ti video card (or other similar combinations of components), you will probably have fine performance playing Shrouded Isles.
Sosyal ağlarda paylaş

Daoc Gold sipariş ettim avaturkten. aras kargoya telefon ettim 11 gibi bu öğlen gelecek arabamız dediler bakalım benim pc ne yapabilecek si client ile umarım oyun sırasında lag yapmaz.
p4 1.6
128rdram
32mb geforce 2 mx 200
64kb kablonet
Oyun elime ulaştığında verdiği performansı yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet çalışıyor hiç bir sorun yok sadece teleport yerlerine girince load ederken 15sn boyunca hdd ışığı sürekli yanıyor, aynı olay oyundan çıkarkende oluyor sonra geçiyor oyun içinde hiç bir lag vs.. ile karşılaşmadım fıstık gibi çalışıo şikayetçi olduğum tek sorun ss boyutları nedense fazla 200kb olabilecek şeyi 650kb olarak yapıo onun dışında bişi yok.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | 2 |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

valla dostum iyi bir ekran kartı ve kuvvetli ram'in olsun...
Sİ düşük configirasyonlarda çalışır çalışmasına ama reflective suyu ve gölgeleri göremez, derinliği algılayamazsın.(ben uyduruk bir 128 mb gforce 4 ile bile göremiyodum) DAOC ile Sİ arasında dağlar kadar grafik farkı var. bunların hiç birini farkedemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Si yi geçtim normal daoc 256 mb ram p3 450 asus 16mb tnt de çalışırmı oyunu oynamak için minimum upgrade bana kaça patlar?[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...