Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç bir gün..

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Bu sabah sakaryada ist ye gelmek için 8 otobüsüne bindim yanıma bi amcam oturdu ben kendimi hızlı konusuyo biliyordum halt etmişim benim yaklaşık 4-5 katım hızla konusuyordu amcam ve herkese laf yetiştirmeye calısıyordu. otobüste amcamı anlamak için ya cab sarfedip her dedigine cevap vericektim yada uyucaktım
e dogru yolu tercih ettim uyudum sonra harem e geldik harem e gidiş yolunun tersinde bi otobüs bole beklerken yoldan baska araba geçmiyordu bi anda otobüsün sağından bi araç yukarı gazladı ve fren yaptı yolda 180 derece dondu otobus le buurn buruna bi sekilde yolda durdu 2 sn içinde nasıl hızlandıda oyle fren yapıp dondude falan anlamaya calısırken (ki olayı gordum ama saba hsersemligi noluyo ya modundayım)
yanımdaki amcamda olayıgormedi arabanın en son hali yola ters durusunu gorunce heralde ters seritten girmiş diye yorum getirdi ve bagıra bagıra anlatıyo otobuste hey allam dedim onuda geçtik

bindim kadıköy servisine kadıköy vatan hastanesine gittim mr cektirdim malum dizim stajda sakatlandı diyordum ya bikaç haftadır halı saha maçı yapcaz katılamıyodum onun için.
mr aksama belli olur dediler bende cıktım hastaneden kadıköy minibüsüne bindim ,( en ilginç olay simdi gerçekleşcek )
en arka koltuk sol tarafa oturdum yanımada bavulu aldım , minibüste heryer dolu bi yanım bos ondan sonrada sağ cam kenarıdna 2 kisi vardı. bi bayan bindi yası 27-28 falan gosteriyo once minibüsçüye para verirken aa bakın şu şansa tekrar karşılaştık dedi bende hmm diye izliyorum. sonr ageldi yanıam oturucaktı ben bavulu uzaga koyayımda rahatsız olmasın diye ileri itiyorken elime dokunup yok yok ben rahatsız olmam diyip geri eski yerine koydu iyi dedik oyle gidiyos
arka koltuk sırası
ben-bayan-sap-sap

yanıma oturur oturmaz
-aa yolculuk nereye dedi
ben "yok ben yeni geldim zaten dedim ",
-askerligi yapmısmıydın sen dedi.
(bende noluyos lan modunda düşünüp cevap veriyom saf saf..)
"yok ogrenciyim ben dedim"
-nerde okuyorsun dedi
"sakaryada dedim"
ohh cok guzel falan dedi orda bikac laf daha etti acaip acaip simdi hatirlamiyorumda ben yuzumu cama cevirdim etrafı izliyorum, bu sirada bu ara sira koluma dokunuyo yakinlasip omzunu koluma yasliyo geri cekiyo sonra falan

bir ara kapi tarafindan disarda nbi ses gelince ister istemez o tarafa cevirdim kafayi o anda hemen
-valizleri degistirelimmi? dedi
"nasi yani anlamadim dedim"
-valizleri degistirelim canim istemezmisin
"nasi degistiricez anlamadim "
-ya bendede valiz var ama bundan buyuk deri siyah renk evde duruyo gel degistirelim
"hmm heheh
-inecek var

ve kadın pat indi ben gulunce
sonrada onumde oturan kadın dondu bana,

*bak bak senden yuz bulamayınca sinir yapti indi, yazık boleleri de, sonu kotu bunun

noluyo ya diyom bende indim minibüsten kadıköy - eminonu iskelesinde, bindim vapura geçtim bizim tarafa oh be ayak bastıgım gibi gittim balık ekmek kendime geldim biraz turlayıp trene ordan bakırköy ne biim şans falan derken gittim 2 sayısal loto oynadım sonrada eve,

2 saat sonra bi telefon babamdan
doktorun sekreteri aramıs ameliyat şartmış , gün belirlicekmişiz
ameliyat sabah 9 da olucam aksam 10 a akdar hastanede yatıcam sonrada 1 hafta evde yatıcam onda nsonra yurumeye izin veriyorlar. yatmasamda olurmus ama ozaman iyileşmesi uzuyormus ve riskliymiş.

sorun ise diz yan bagları yırtılmıs

babam la aksam tekra rkonusucam bayramda olursam daha iy igibi geliyo en azından derslerden kalmam . ama aciliyeti varsa ne bilim 1 ay gec olmak saglik acisindan zararlı olucaksa yarın sabah 9.30 da olucam artık
bu aksam konusup karara baglıyacaz ..

foruma bole bole seyler oldu bugun diye ilk yazisim ne bilim daraldim biraz bugunlerde rahatliyim dedim .
ohh bee[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hehe saolun
harbi ya bowling oynamak istedi canim gene :)
ya kadin sabah sabah nerden ciktiysa
hadi aksam olsa anlicam ne bilim ickilidir veya aksam yilisip da yuz bulup eve aticak erkek cok olur da gunduz vakti
6 saat uyuyup otobuse binip 1.5 saat yolda ordan 30 dk mr icin makinanin icinde bi ton ses vsvs zaten bunalmısım daha sabah sabah :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ya valiz isi sanırm surdan cıktı ben yolda giderken sag elim valiz ustundeydi surekli boyle hafif yaslamis gibi kasmis bi sekilde duruyodu kol
gerci hırka falan vardı uzerimde
sonra kapı tarafına donunce bi anda muhabet acayım dedi ve ben valize sanki cok onem veriyo gibi gorununce bole elim ustunde guvenli dursun gibilerinden bi anda muhabbet attı ortaya
birkaç sey daha soyledi de simdi hepsi aklıma gelmiyo[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 24 October 2003 18:50 tarihinde demiş ki:
ya valiz isi sanırm surdan cıktı ben yolda giderken sag elim valiz ustundeydi surekli boyle hafif yaslamis gibi kasmis bi sekilde duruyodu kol
gerci hırka falan vardı uzerimde
sonra kapı tarafına donunce bi anda muhabet acayım dedi ve ben valize sanki cok onem veriyo gibi gorununce bole elim ustunde guvenli dursun gibilerinden bi anda muhabbet attı ortaya
birkaç sey daha soyledi de simdi hepsi aklıma gelmiyo[hline]Grandmaster Hamburger

aklinami gelmiyo yoksa terbiyen mi el vermiyor?[hline] Beni taniyan herkeze selamlar.
Kendinize iyi bakin
Hosca kalin
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun kardeş. Bu bağyan da sakın seni saf bulup buzlu küvete yatıracak olanlardan olmasın? Hani elinde valizi, istanbula yeni gelmiş genç. Valizini de sıkı sıkı tutuyosun falan. Hehe senin aklın başka yerlere işlemiş ama senin gibi safları kandırıyolar zaten:)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsunda bavulda cidden bi suç aleti olabilirmiş :)[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
valla şöle başarılı bir operasyon sonucunda hızla iyileşmeye basladı simdilik düz kosular yapıyo gibisinden bi gazteye cıksak hiç fena olmaz :)

bu arada axe valla onuda düşündüm ha hatat evde kuzenle geyik yapıyoz

hatun < böbreklerinde taş varmı?
ben < yoo niye sordun
hatun< tamam gel ozm bize

hatun< sebze meyve yıkayıp mı yiyosun ?
ben< evet ne oldu ki?
hatun< tmm uzatma gel eve gel

neyse beyler en fazla yanımda otururken koluma falan dokundu ara sıra baska bişi olmadı sağlam kurtardım paçayı
:)

iyi bi deneyim oldu aslında hiç önceden bole bişi gelmedidi basıma sizlerede faydası olur :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

ooo fikirtepe delikanlı yer orda durcaksın :P

www.fikirtepe.cjb.net ten anlaşılacağı gibi[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...