Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frank De Boer

khala

Öne çıkan mesajlar

eheuh
hayırlı olsun. Yanlız Andersson da çok büyük kazık attı bize. Bakalım lukunkuyla bi sene geççek mi?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

ay unutmuşum bi de şaban var :P[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olsam ben de Ajax'a giderdim. Eski takımı ve Şampiyonlar Ligi'nde de var zaten. Ama daha hiç bişey belli değil ShowSpor'a göre GS 1 milyon 600 bin dolar, Ajax ise yarısını veriyormuş. De Boer kabul etmiş Galatasaray'ın teklifini, karısını ikna etmeye çalışıyormuş.[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 10 July 2003 09:08 tarihinde demiş ki:
bugünkü sabah'ta kesin bitti diye yazıyo. normalde böyle yalan haber basmazlar kesin bitti diye.
herhalde oldu bu iş

şu herif yerine adam gibi bi adam alsalardı keşke ama neyse

inanma gazetelere... star 2 yıl önce "Del Piero ve Zidane Galatasaray'da" diye haber yapmıştı, geçen sene de Rivaldo ile ilgili buna benzer bi haber yapmıştı...[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Türkiye saati ile 12:00’da Frank De Boer ile anlaştı.

İki gündür Amsterdam’da gerçekleşen toplantıları bizzat yürüten Canaydın, sitemize yaptığı açıklamada anlaşmanın 2 yıllık olduğunu belirtirken, Barcelona’nın kaptanı Frank De Boer’u sarı kırmızı renklere katmaktan dolayı çok mutlu olduklarını da söyledi.

Frank De Boer Info

15-05-1970, Horn (Hollanda) doğumlu. 1.79 boyunda, 79 kilo ağırlığında. Ajax ve Barcelona'da oynadı. Defansın göbeğinde görev yapıyor. Aynı zamanda Hollanda Milli Takımı’nın da kaptanı.

Kaynak: Resmi site - www.galatasaray.org[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...