Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Kız 3 Erkek,Macera Günü![Resimli]

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Dikkat!
Yüksek Boyutta Resim içermektedir!

3 Kız 3 Erkek,Macera Günü

Doğa ile başbaşa,birbirine aşık olanalar,doğanın dayanılmaz tutkusunu bilirler.Karşımıza bir 30km
çıkınca dünden,Doğal olarak "kızlarla" gezmeye çıkma kararı aldık.Randevular verildi,Yarın buluşucaz
denildi...Ve;

Geceleyin uykum kaçınca ilk işim yarın ki güzel parkur gezintisi için gaz verici şarkıları indirip
kasede çekmek oldu(Büyük hataydı..)

Sabahın 6sında Hazırladığım süfer müzik arşivini anca bitirip uyuyamamış bir durumda sayıklıyarak ve
bir o kadarda uyukluyarak sızdım yataya yavaşca.Gün yeni başlıyordu ;)

Saat 4:00 da buluşma noktasına geldik ve biraz rötar-gecikme ile en sonunda hep beraber Saat 5:00da
hazır bir şekilde yola koyulduk.

Saatim 5:50 civarını gösterirken,beynim kaynarcasına patikayı teperek,tozu dumana yediriyordum(yiyordum)
Dünden yaptığımız "ufak" 60kmcik biraz yormuş olacak ki,tozlu yolları teperken bol bol su içmek için
durmak zorunda kaldım(aslında fotoğraf çekmek içindide bahane :)) Kaskımın havalandırma kanalları ufak
olduğu için beynim "Güneşte beyin buğulama" yada "Güneşte beyin ızgara" gibi çeşitli yemeklere dönüşüyordu
ufak ufak...Belkide Gres yağımda az olduğu için(Bahane 2) çıkamadım 1-2 yeri ;)

Yeni aldığım dijital kameramın gerek "bişi olmasın" korkusu,gerekse sabah yemek yememek...Titreşimler;
Hız...Aşk...

"Yeter be amma konuştun be adam" diyorsunuz,biliyorum...Kenara çekiliyim ufaktan;

AŞKIMIN ve arkadaşların resimleri sizlerle...

1-Niye mi geride kaldım?REsimleri kim çekicekti? (Yorgundum kabul :P)

2-Sille Baraj gölü(kirlenmiş güzelim göl :( )

3-İlk molayı verelim bir..

4-Benim Güzel ülkem..Yok böyle diyar...

5-Gölüyle...

6-Yoluyla...

7-Bir bir pedallara yeniden,

8-Asılıp çıkmalıyız Güneşlere..

9-Alev ve HalfMumi..Canım Aşkım ;)

VEDA ETMEK İÇİN HENÜZ ÇOK ERKEN...

Taşlara,bu toprağa,bu çayırlara(çimen?),bu ...bu...sineklere,tezeklere,zorluklara,koyunlara(Çekil salak koyun)

Bir aşk bu...

ps:Parkur ile ilgili bilgi isteyenler PM atabilir.[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

elesso : bir kişinin değil 3 kişinin resimi vaR ;) sende çıkmıyor heralde...

Bone:Sağ kaldığım sürece,yokuş çıkmak var bide :>[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

ehe Silth nayır,altımızdakilerdi(bisletler(koyun?TövbE :D))

Bizim "kız"lar Naza gelmez...Dağıtır yani ;)

kaskın büyük ve sağlam olması önemli olan ;)

Düşüş anında yanaklarının dağılmasını önleyen sistem üst ve yan genişlik[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

bütün resimler, maceranız iyi hoş da biricik mumi'cim, şunları demeden geçemiycem kusura bakma: :)

yahu canın aşkınla senin resmin demişin de resmin neresindesiniz anlamadım, bulmaca mı bu? :-p

bir de resimlerin ölçülerini düşürüsen daha hoş olmaz mıydı, 1280x1024 çözünürlükte bile kaydır kaydır 4 parça gibi resim.. :lol:

son olarak da "seniseviyorumgökçe.kolayweb" adresine aşkın alev'in fotosunu (neresindeyse fotonun :D ) koymak biraz sakat olmuş bence.. ;)

ekleme: ben yazana kadar sen açıklamayaı yapmışın, bu da iyi.. :utaniem:[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

[Bu mesaj Sam tarafından 27 September 2003 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol Sam :)

,Resim 9 da ben varım (Alevde var ;)) Yani yanımda duran o

,Hostun adresi boşver ... Nasıl olsa ana sayfasında yazıyor yazacaklar..

Sağol yinede ;) Bir daha ki sefere düşültecem çöznürlükleri[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

No Panic!
:)

Fotoğrafların Çözünürlüğünü %70 düşürdüğüm için böyle kötü çıkıyor...700kb lık yüklersem kabul edermisiniz? :)
Cam gibi çıkıyor ayrıca,2048x bilmemneye kadar çözünürlüğü var fotoğraf makinemin,+Fotoğrafcılık kursundan geçtim Green ;]

Bi daha foto moto yok sise...hadi bakiim daalın.. Yazıyla yetinin ;)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Konyanın 15 km dış civarlarında
Sille barajına gelmeden polis atış poligonundan sola dönüldükten sonra başlayan parkur ;)

Zorluk derecesi 5+

Gelmek isteyen?

:)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...