Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fedaykin sürülmüş

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Yakaladık tabii ki yoksa bizim askerlik bitmezdi. O akşam nöbetçi onbaşı ben değildim ama yinede başım çok ama çok ağrırdı. Zaten o salak firar ettiğinden beri bütün gece nöbetleri bana yazıldı, geceleri uyumadan ayakta kalan tek nöbetçi onbaşı olarak yüklenin bakalım yüklenebildiğiniz kadar.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

eheh walla ben abim gibin askerlik isterim en güzelinden izmir nato'da yapmıştı o buna depo sorumluluğu vermişler nöbet yok o yok bu yok adam gibi iştima yok zati nato çok daha rahatlar amerikalarla basket oynarlar gece kasa birasına poker elinin altında depo olduğu için subaylarlada arası kıyaktı ohh mis di walla paso dvd izliyolardı turnuvalar vs bi dolu atraksion tatil gibi askerlik yaptı bide ayda epii bide para aldı.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ŞaFaK 22 :-) yoktur ötesi.....

Dün 3000 koştuk bu günde 4000 koşacağız dediler bende yuh şafakmı kalmış diye isyan bayrağını çektim ve sonunda spor faaliyetlerine sadece kendi isteğimle katılmam konusunda anlaştık ve ben şu an koşuda değil sörfdeyim, daha bir zevkli spor türü :-D Mıntıkadan ve bazı defterlerin doldurulmasından da düştüm sadece bir defter ve gece kollukjları kaldı ondan da zaten vaktimin çoğunu bilgisayar da dune2000 ve midtown madnes (galiba ismi buydu) oynayarak geçiriyorum kısaca artık keyfim yerimde. Geçen sefer internet kafeden çıkarken uzmanlardan birisine yakalandım. Ne iş dedi bende "Komutanım içeride gürültü seviyesi fazlaydı bende asayiş berkemal mi diye bakmaya girdim. Valla bunu ben yedim sizde yerseniz..." dedim :-P Adam uzun bir süre yüzüme garip garip baktı, olayı yorumlamaya çalıştı sonra gitti :-) Ehehee artık en üst devre ve şafağı cart curt demiş birisi olarak keyfim kısaca gıcır...[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

heyt beah fedaykinden beklenir bunnar :) dayan dayan bitçek inşallah (!) sende 2 gün sonra firar etmeye kalkma :D[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 26 August 2003 11:41 tarihinde demiş ki:
..."Komutanım içeride gürültü seviyesi fazlaydı bende asayiş berkemal mi diye bakmaya girdim. Valla bunu ben yedim sizde yerseniz..."

lol

Sana fazla bulaşmayada çekiniyorlardır zaten =]

Hadi artık ama, bak Bush başıboş kaldı.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bulaşmaya çekiniyorlar zannediyordum ama 2 gün önce bulaşmanın allahını gerçekleştirdiler. 3-4 ay önce görevli olarak ankaraya gitmiştim. O sırada hazırlanan izin kağıdını idari izinli değilde normal izinli olarak hazırlamışlar. Tam teskereler hazırlanacak senin 3 gün iznin kullanılmış sen 3 gün geç çıkacaksızn dediler. Önce espiri yapıyorlar zannettim ama iş ciddiye binince elimdeki bütün görev kağıtlarının fotokopisini filan ortaya çıkardım. Ama yeni gelen (adam birliğe katılalı daha bir hafta oldu, bütün birliği birbirine kattı. Benden önce başka birisine çattı, çocuk zaten sorunluydu elinde bıçak kendini doğramaya kalktı) perloj astsubayı beni hiç bir yazı bağlamaz senin iznin kullanılmış hem 3 gün geç çık ne olacak ki dedi. Haliyle ufak çapta delirdim. Bağırma - bağırırım, bağıramazsın - bağırırım şeklindeki olay hakkındaki fikir mütalamız da sonuçsuz kalınca bende bölük komutanına çıkıp durumu açıkladım. Sağolsun o da adamı yanına çağırıp, "Ne yaptığınızı sanıyorsunuz siz, çocuğu 3 gün geç çıkaracaksınız da elinize ne geçecek" diye fırça kayınca izin kağıdımı ve yazışmalarını yırtıp gerekli ayarlamaları yapmak zorunda kaldı. Kısaca şafak 16 :-)))))))))))))[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

ehueu
forum askerleri yavaş yavaş dönüyor ne güzel[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Yol vermezse 18'i sabah, yol verirse 17'si sabah yola çıkıyorum. Birde şöyle bir durum var ki ben gececi olduğumdan benim mesai içtimadan sonra 09:00 itibari ile bitiyor. Ben bu günü yani ayın birini bu sebepten bitmiş sayıyorum.

Valla dönüşte anlatacak gereksiz derecede fazla anı birikti. Hadi normal bir birlikte olsam anlatacak çok aşırı anı olmaz ama bizim birlik sürgün yeri ve askerlerin 1/4'üne silah bile vermiyorlar tehlikeli diye. Sözde geceleri dolu şarjörle nöbet tutmak gerekli ama ben onlara vermiyorum. Dolu şarjörle bir kısmı mallıklarından kendini vurur diğerleride ya intihar eder yada başkasını vurur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 01 September 2003 11:30 tarihinde demiş ki:
Valla dönüşte anlatacak gereksiz derecede fazla anı birikti. Hadi normal bir birlikte olsam anlatacak çok aşırı anı olmaz ama bizim birlik sürgün yeri ve askerlerin 1/4'üne silah bile vermiyorlar tehlikeli diye. Sözde geceleri dolu şarjörle nöbet tutmak gerekli ama ben onlara vermiyorum. Dolu şarjörle bir kısmı mallıklarından kendini vurur diğerleride ya intihar eder yada başkasını vurur.

LOL! :D[hline]Laraok DeadsoulNecromancer of Kay/Hun
Abalith DeadsoulFriar of Kay/Hun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yol vermezse 18'i sabah, yol verirse 17'si sabah yola çıkıyorum. Birde şöyle bir durum var ki ben gececi olduğumdan benim mesai içtimadan sonra 09:00 itibari ile bitiyor. Ben bu günü yani ayın birini bu sebepten bitmiş sayıyorum.

eger gectigin 1 sene icerisinde izne gitmediysen, tezkereye gidiste 1 gun yol senin KANUNI HAKKIN. hede hodo vermem derlerse soke soke al, vermezlerse ses cikarma git sivilde bana bi gun fazla askerlik yaptirdilar de tazminat davasi ac 1 milyarlarini al.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Dönsünler tabi. Benim gitmeme daha çok var. Okula girdim gene ya hehehe. Bilgisayar programcılığı bitirmiştim. DGS ile gene bitirdiğim okulun Bilişim bölümüne girdim bu sefer hehehe. Büyük ihtimal dersler uymucak 3 sene okucam 4 senelik diploması alcam.

Geçen ayın 26 sında 23 bitti. Demekki 2006 aralık gibi askere gidicem. Mezun olduktan sonra hemen giderim tecil mecil etmem.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

e hoşgeliyorsun fedaykin, bizi aydınlatacak birileri lazım politik konularda.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Şafak 13.... Valla kalan gün sayısı azaldıkça günler uzamaya başladı. Ciddi anlamda uyuyamama problemi çekiyorum ondan uyku ilacı almaya başladım uyuyabilmek için. Bu arada kavga dövüş nöbetten de düştüm :-) Artık karakolda resmi olarak hiç bir işim yok, boş boş ortalıkta geziniyorum. Bİr saat kavga etmem gerekti yok kolluk tutacaksın - tutmam diye. En sonunda "Ben bu saatten sonra kolluk molluk tutmam, ne yapacaksanız yapın" dedim, kolluğu benden sonraki onbaşıya devrettim ve çıkıp yattım :-)))) Valla iki gündür kimse beni arayıp sormuyor, nöbet saatin geldi demiyor :-))))

Gel teskereeee gelllll......[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

said:

MAHAHAHAHA
YERLERE YATTIM[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay
Sosyal ağlarda paylaş

Son 6 gün kalmış bir sürgün daha yemek için elimden geleni ardıma koymuyorum :-D Yeni gelen astsubaylardan birisi Ahmet Kaya dinlemeyeceksiniz dedi biraz tartıştık sonra 3 kişi odaya çıkıp Livaneliden Böyledir Bizim Sevdamızı açıp hem söyledik hemde bangır bangır bütün karakola dinlettik. Ah ah 2/2 'ler gitmeden önce 4 kişiydik daha bi güzeldi o günler :(

Kırılsa da kanadımız
Asiye çıksa adımız
Duyan duysun bilen bilsin
Böyledir bizim sevdamız
[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

fedaykin sen çok garip bi adamsın ya. :)

askere gittikten sonramı böle oldun yoksa gitmeden öncedemi böleydin bilmek isterim.

kötü anlamda sölemiyorum.ama pek alışıldık değilsin[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...