Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes 3 [Multiplayer]

Holy

Öne çıkan mesajlar

bir başka konuda birazcık geçti muhabbeti ama pek yüzeysel oldu. Bu projeyi hayata geçirmek için ilk adımı atıym bari. Oynamak isteyenler müsait oldukları saatleri ve icq/msn lerini yollarlarsa en kısa zamanda ayarlarım.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Uzantı pakediyse orada da dediğim gibi şansım yok. Kayboldu benimki. Bende sadece ilk heroes var. Ama Kadıköy'deki o yeri biri tarif ederse gitiğimde alırım. Yada İstanbul'da bulabileceğim bir yer söyleyin :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Aha onunda yamaları mı var? Acaba bendeki cd çalışıyormu? Çalışıyorsa bugün bile oynayabilirim :) (yada oynayamam. sabah yola çıkıcam :D)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Restoration of erathia oynayacağız çünkü ek paketler herkeste mevcut değil.

Edit : oyunu yeni yükledim ve herkese uyması için ek paket veya herhangi bir yükseltme yüklemicem.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm

[Bu mesaj Holyman tarafından 16 Temmuz 2004 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşlar. Bilgisayarında yüklü olanlar silsinler ve tekrar yüklesinler. eee ne zaman oynuyoruz? (Bende atladım ama şu cd çalışıyor mu acaba? Lann! Cd nerede? Aha buldum.)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bende orjinal oyun var :) Aldığım tek orjinal oyundur kendisi :) Bu arada ne zaman oynuyoruz? Millete uygunsa bu akşam oynasak ya :) Ben yükledim. Update edeyimmi şimdi? Bu arada patch nereden bulacaz yaa? Update'i çalışmıyor bunun? PAtch bulmakda biraz zor gibi. malum kendi sitesi kapalı.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.

[Bu mesaj Solufain tarafından 16 Temmuz 2004 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben buldum. Bu arada patch'de buldum bir yerden. isteyen olursa link verebilirim. (sanırım yani. Dur bakayımkapatmışım pencereyi. Ama bi dakka bulurum şimdi.) Buldum tabiki :)
Ama herkes yükledim diyene kadar yüklemem. Sonra sorun çıkmasın. Yaa bu akşam oynasak iyidi. Yarın gidiyordum ben :( Bir hafta oynayamıcam :(
[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.

Bu mesaj Solufain tarafından utanıladan değiştirilmiştir. Bu mesaj kendini tamir edip tekrarlanacaktır

[Bu mesaj Solufain tarafından 16 Temmuz 2004 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın ben en üst mesajda ne yazmışım? Bakın bakın çekinmeyin.
Oynayabilecek olanlar bana özel mesaj ile ulaşsın demişim dimi?
Bu arada arkadaşlar cracklerden sorun çıkabileceği için Solufain'in bulduğu patch'i indirelim mi ne dersiniz?[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe dalgılığımıza gelmiş :) Bu akşam oynayabilirim herhalde. Gece 1 de yola çıkmaya karar verdim. (Bu arada uzuın zamandır oynamadıysanız multden önce bir kaç alıştırma yapın. Yoksa bana olduğu gibi bir kaç dwarf halledebilir ordunuzu :)) Bu akşam yapmak isterseniz hazırım ben. Ona göre Holyman'e özel mesaj atacaz.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu eski versiyon olan biri kurarsa belki diğerleride girebilir? Hani sadece harita değiştiği için Frozen Thorne gibi olabilir. Eski haritada eski birimler olayı.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...