Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Butterfly Effect

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Efem dün gece galasına gittim yani nasıl desem mutlaka izlenmesi gereken bir film ancak bir o kadarda insanı ulan bölemi biter be dedirtiyor.

Senaryosu bölümlere ayrılmış halde filmin üç bölümü mevcut önce merak ettiriyor arkasından merakınıza çare oluyor arkasındanda ulan... olmadı be dedirtiyor. Konu süper orjinal bir konu değil fakat uzun zamandırda işlenmemiş bir konu dolayısı ile insanı beşyüz kere işlenmesinden dolayı bayıltan Hollywood konularından değil.

Neyse izleyin yorumlarınızı beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

başroldeki oyuncusu ashton kutcher ile ister istemez bi önyargı oluşturuyo film fakat yapılan yorumlara göre ilginçmiş
konu ve atmosfer açısından da donnie darko'yu andırmakta

ben görmek istiyorum valla bu cuma sinemalarda[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

afişinden gördüğüm kadarıyla sonuyla ilgili çok pis sallama yapıcam

adam yarı kelebek oluyo ama 1 günlük ömrü olduğu için hemen ölüyo ehueh[signature][hline]fedaykin, 02 Nisan 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
Bu ve bunun gibi bir çok sebep sonucu gerçekleşen milyonlarca yıllık evrimin dışa yansımalarından biriside uzaktan kumanda kullanma hızı olarak bize geri döner
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
jankis, 08 Nisan 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
başroldeki oyuncusu ashton kutcher ile ister istemez bi önyargı oluşturuyo film fakat yapılan yorumlara göre ilginçmiş
konu ve atmosfer açısından da donnie darko'yu andırmakta

ben görmek istiyorum valla bu cuma sinemalarda
hehe ben önce mesaj atsam böyle birşey olurdu herhalde
perşembe izleyeceğim, umarım güzeldir[signature][hline]oyunuzu bana verin!
Sosyal ağlarda paylaş

gordum, begendim. yani ashton a bakip dandik bir film bekliyorsunuz[ referanslar:dude, where is my car?, just married], ama iyi bisiyler yapmislar. guzel espriler var. iyi bir atmosfer var. gidin gorun, ama bir donnie darko beklemeyin.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

bu "kelebek etkisi" nin özel bir anlamı varmı ?
Yani bi ara The Bank diye bir film vardı onuda türkçeye Banka:Kelebek Etkisi diye çevirmişlerdi (çünkü başka bi banka isimlitürk filmide vardı ondan böyle çevirdiler ismini) özel bir anlamı varmıdır ? bir borsa terimimi nedir bu ?[signature][hline]I Love Lıv Tyler (Aşkım Liv için)
BedaXa.Com
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

kaos teorisine verilen bir nick :)

ekonomide kullaniliyor. acik ekonomiye sahip en alakasiz bir adada bile[ornek] gelisen en ufak bir olay[bir ekonomik aktivite yada ekonomik aktivitelere yol acabilecek toplumsal olaylar] dunya ekonomisine yon verebiliyor.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 20 Nisan 2004 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Film çok güzel son zamanlarda gittiğim kaliteli filmlerden bir tanesi. Gerçekten bende de önyargı vardı ben bu ashtonu görünce gülerim olayı biter filmin diye(Punk'd yüzünden).Düşündüğüm şey oldu ,ilk gördüğüm sahnede güldüm adamı görünce dayanamadım ama sonradan rollere çabucak alıştım ve çok güzel bir seyir oldu benim için. Herkese gitmesini tavsiye edebilirim gerçekten güzel senaryolu güzel yönetimli bir filmdi.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı zamanda zaman yolculuğun imkansızlığına delil olduğu öne sürülür, tek bir insanın nefes almasının bile zamanın bütün gidişatını değiştireceği düşüncesi ile.. (şahsen katılıyorum)[signature][hline]Paticik.com Freelancer Klavye Delikanlısı; Overworking and underpaid..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 20 Nisan 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
... tek bir insanın nefes almasının bile zamanın bütün gidişatını değiştireceği düşüncesi ile.. (şahsen katılıyorum)

abi işte bu kelebek etkisiymiş bende baktim google da , herşey birbirine bağlı, karşı kıtada bir kelebeğin kanat çırpmasıdna çıkan rüzgar çin de bir fırtınaya sebepmiş vs vs öle bişey (: böle açikliyo[signature][hline]I Love Lıv Tyler (Aşkım Liv için)
BedaXa.Com
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

ben olsam daha ıyısını yapardım dedırten fılmlerden...
konu senaryo oyuncular guzel hersey hos ...
fılm bıtınce bıraz kafa kullanınca (OHA oluyosunuz)(ne demekse ?) burun kıvırıyorsunuz ...
acıkcası begendım ama spoiler olmasın dıye soylemıyom yanı olayı cok rahat cozebılırdı cocuk bu kadar geyıge gırmeden ...
son kısımdakı seyler hostu guzeldı anlamlıydı ama neyse ...
kımdı ha amy smart --> google -->pics -->amy sm...
ha ney (aa televızyon acık kalmıs cat) ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olsam önemli bir yatırım yapmadan önce günlüğüme not düşer terslik olursa düzeltirdim.

Ama herifin hallet çözümü tek doğru çözüm.
Yani onu yapmasa giderek daha çok boka sarıcaktı herifin beyni patlıyacaktı.Adamın beyninde 5 kişinin hayatı var boru değil ;).

Beraber gittiğim kız her ani sahnede dirsek atmasa daha güzel olabilirdi kanımca neyse...

Bu arada herifin babasının ne yaparsa yapsın onu boğmaya çalışacağını öğrendik.
Ve o boşlukların aslında boşluk olmadığını öğrendik.

Sonuçta Predesigned Destiny olayını destekliyor film.

Film olarak güzel ama Kaderci olmadığın için batmadı değil ;).

Izlemeli mutlaka izlemeli.[signature][hline]Benim tanrım yok.Ben varım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...