Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mmorpg sitesi

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Euheuh baya mmorpg tanıttım dedim ki neden kendi sitemi açmıyroum :P bende bir mmorpg sitesi açtım (ben değil tcpip hazırladı bana verdi ^^) Site daha tamamlanmadı yavaş yavaş oyunları incelemeleri ile yazıyorum. Yakında tamamen biter. Ama şu anda açık yardım alablirsiniz oyunlar yavaş yavaş ekleniyor sadece :P Herkesi beklerim ^^

Sindarin.gen.tr Mmo sitesi[signature][hline]www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

daha gelişme aşamasında düzelcek onlar zamanla :P ve 100 lerce deil 1000 lerce mmorpg var ^^ . Bu arada sindarin adını tcpip sayesinde aldım. Hediye etti bana gibi bir şey :P Bi düzgün rpoje ile kalamadı :d[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

Kaç yüz tane var. oho... uyuyonuz siz :-P

Şöyle söyliyim Kendi tarzında (Klonlar saymazsak yani aynı emülator ile yapılmamaş vs) 50 60 a yakın oyun oynadım.Hala oynamaktayım... En son irth online denedim Ekran kartım desteklemiyormuş :( sildim...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

çok daha içerikli çok daha şık olacak tabi zaman alacak daha bu sabah kurdum siteyi çok normal.

Baktım Bellow iyi çalışıyor yapam ona bi site dedim.
Bu arada incelenmesini istediğiniz oyun olması durumda yada bana bi oyun bulun ya diyesiniz geldiğinde sitemizin forumlarına da bekleriz :-)

çalış bellow çalış[signature][hline]Günlük Münlük
Sindarin Online Oyun Merkezi
Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

Sitemize 35 tane oyun incelemesi eklendi ve ingilizce yazılar düzeliyor. Bu arada forumlara multiplayer diye bir bölüm eklendi ordan aradığınız server veya playerları bulabilirsiniz :P

Sindarin Multiplayer bölümü nedir ???[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

Bende Bellow arkadaşıma yardım için bu sitede mod oldum.Hepinize şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar bellowada yakışan buydu zaten MMORPG ci :D[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sorj, 02 Ağustos 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
Kaç yüz tane var. oho... uyuyonuz siz :-P

Şöyle söyliyim Kendi tarzında (Klonlar saymazsak yani aynı emülator ile yapılmamaş vs) 50 60 a yakın oyun oynadım.Hala oynamaktayım... En son irth online denedim Ekran kartım desteklemiyormuş :( sildim...

ragnarok ve gunzdan sonrası yalan oldu be kanka :D[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

Uğraşmışsın güzel olmuş onlar belli ama incelemeler biraz kısa olmuş. Hadi paticik mmocuları olarak el atalım stratics gibin bişey olsun burası da.[signature][hline]Lopeth, 06 Temmuz 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
benimde aklıma takılanlar var.
Mesela ninjalık günah mıdır ? G3nklemek günah mıdır ?Düşük lvl kesmek sübyancılık mıdır ?
All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

valla çok güzel olur. göndereceğiz her şeye ihtiyacımız var gerci bellow da az muz calısmıyo değil 50 tane yi aştı gidiyor. incelemeleri uzun tutacaz hatta onları bi güzel sınıflandıracaz.

halen kodlama aşamasındayım bi kac değişiklik gerekiyor sitede.[signature][hline]Günlük Münlük
Sindarin Online Oyun Merkezi
Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...