Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Denilson Türkiye'ye geliyor ama bir anadolu kulübüne!

desirous

Öne çıkan mesajlar

said:
Darksun, 18 Ağustos 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
Manisalı bir iş adamının kulübe hediyesiymiş, 5 yabancıyı siz alın sonuncuyu ben size hediye edeceğim demiş =P yuh yani... bizde hediye etmeyi seven işadamları istiyoruz lol
bjk de yıllardır sözde kalıyor bu şeyler...

Manisalı bir iş adamı dediğin adam Ahmet Nazif Zorlu, Vestel'in sahibi. Adam, ülkenin sayılı zenginlerinden. Öyle "manisalı bir iş adamı" denip geçilecek biri değil yani.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 18 Ağustos 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
Manisalı bir iş adamı dediğin adam Ahmet Nazif Zorlu, Vestel'in sahibi. Adam, ülkenin sayılı zenginlerinden. Öyle "manisalı bir iş adamı" denip geçilecek biri değil yani.

İyi de nedir bu agresiflik? Manisalı mı? Evet. İşadamı mı? Evet. Eh, o zaman manisalı bir iş adamı kendisi. Agresifliğe gerek yok.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 18 Ağustos 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
said:
elektrot, 18 Ağustos 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
Manisalı bir iş adamı dediğin adam Ahmet Nazif Zorlu, Vestel'in sahibi. Adam, ülkenin sayılı zenginlerinden. Öyle "manisalı bir iş adamı" denip geçilecek biri değil yani.

İyi de nedir bu agresiflik? Manisalı mı? Evet. İşadamı mı? Evet. Eh, o zaman manisalı bir iş adamı kendisi. Agresifliğe gerek yok.

İyi de kim agresif? Ben sadece adamın kim olduğunu söyledim. Adam babamın oğlu değil ki adamın onurunu kurtarayım, adam için niye burada kavga edeyim, agresif olayım. Bana ne, sen onu "manisalı bir işadamı" diye görüyorsun gör, ama o kadar basit biri değil, onu demeye çalıştım. Hatta sonuna bir :) koyacaktım, ama unutmuşum.
Birileri kendi agresifliğini, saldırganlığını çevreye maletmeye çalışmazsa daha güzel olur. Önce aynaya dönüp bi baksınlar.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

abi vestel işte, şampiyonlar ligine veya uefa ya girip bi iki birşey yapsa.. reklamın kralını yapar. zaten bir yılda tv ye verdiği reklam paralarının yarısı kadar para harcası 4. büyük olur yani o takım.. adamların yıllık ciroları milyarlarca dolar sonuçta. ben inandım gelebilir..[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 19 Ağustos 2005 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya herşeyi geçtim alsa nolucak ki denilson'u ?
o paraya kaliteli yerli oyuncular alır 3-4 tane daha sağlam bir takım olur. en azından küme düşmeme uğraşına girer..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce ntvde söyledi denilson ispanya basınına türkiyeye gitmeyi düşünmediğini söyledi ayrıca v.masina basın sözcüsüyle canlı bağlantı yaptılar sadece denilson ile betis arasında ufak pürüzler kalmış... Pazartesiye kadar belli olacakmış... ne kadar doğru bilemem[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
FC Barcelona
Şampiyon Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...