Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antisite!

-007-

Öne çıkan mesajlar

Yeni öğrendiğim bir uygulama. İnternetteki birçok büyük forum bu olaya destek veriyor. Tamamen güvenli ve şahsen kullanıyorum.

Buradan.

Lütfen bunu tanıdığınız herkese ulaştırın. Ne kadar çok saldırı o kadar başarı.

[signature][hline]Atam izindeyiz!

[Bu mesaj -007- tarafından 19 Ağustos 2005 00:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baktımda böyle bi olay wardom.org da da vardı belki aynısı olabilir bilemicem çalışma mantığı aynı çünkü aslında bende katılıyorum yardım yardımdır aptal bi siteyle haberlerini çok hızlı yayıp organize olmalarına karşıyım ve bunu dünya basınına duyurup BAKIN NAPIYORUZ demelerinide sevmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
torjan tarzı birşey olmasın bu :-p
siteye girince ip'mi yedekleyip bir listeye atacak daha sonra programdaki trojan server ile bilgisayarıma erişecek :)
yok aman kalsın. zaten birde arka planda çalışıp internet bağlantımı tüketecek.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

DDos saldirisinin mantigi cok kullanilicili, hedef siteye gereksiz paketler gondererek database'i, sunucuyu hantallastirir ve kullanici sayisina gore belki sunucuyu devre disi birakabilir. Bunun disinda bandwidth'da yer haliyle.
Ayrica Dela'nin dedigi gibi bazi hosting firmalarinin turkiye ip'lerini banlamasi olasidir. Bizim Turk kullanicilar da ise yaramayacagini dusunuyorum. Netlimiter ile bu programi acanlar falan. :-P Ne anladim ben bu isten? :-)[signature][hline]SeXeN6.Net [Internet Services]
FILES.GEN.TR [New File Center]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben bu programı önceden çekip kullandım,birsüre sonra kaldırmak istedıgınızde farkedeceksınızki kesınlıkle kaldıramıyorsunuz.habire baglantı tüketimine yolacıyor.microsoft antispyware de bunu zararlı olarak gösterıyor ama sılemıyor.yüklememenizi tavsiye ederim.[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tcpip, 19 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
sitelere saldırı amacı guden bir programı neden paticik olarak destekleyelim?

Bu adamların nerelere saldıracagı tamamen onlara baglı iken özellikle.

Sadece Turkiye ye zarar vermekten baska (gerek bw olarak gerek etik ve manevi olarak) bir işe yaramaz.

site den kastın ülkene saldıran bölücüler yalnız değil mi?
Türkiye'nin etik ve manevi değerleri bakımından da gayet başarılı gerekli bir uygulama. Teröristlerin internette organize olmasını zorlaştıracak bu sistemde katkım olmasını şahsen onurla isterim.
Ayrıca program sürekli çalışmıyor. İstiyorsanız açıyorsunuz ve nerelere ne yapıldığı da ayrıntılarla açıklanmış. Gelecekte de bir zararı olacağını sanmıyorum zaten yeni bir olay değil. ben yeni duydum.[signature][hline]Atam izindeyiz!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Divertissement, 19 Ağustos 2005 15:39 tarihinde demiş ki:
gayet türkiye karşıtı birileri de yapıyor olabilir bunu. güçlenince tdk.gov.tr,vs.. batırmayacakları ne malum? (abarttım mı bana mı öyle geldi?)

abarttın hem de çok çünkü yeni bi olay değil ve bunu yapan adamların sağlam adamlar olduğunu düşünüyorum yeterli mi[signature][hline]Atam izindeyiz!
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl zarar vermiyor ? Bağlatınızı s***** yor daha ne olsun ?
2....
Özgür düşünce engellemez. Neden düşünce özgürlüğü olmalıdır ? bunu burada tartışacak değilim. Sadece tarihden biraz ders alın.[signature][hline]Home Page
Yitirdiği yola kavuşan,ve o zamana dek boşuna dolaştığını anlayan biri gibi yürüyorduk ıssız vadide.
Sosyal ağlarda paylaş

saygılı olmak lazım. bana bölücü terör suçlularını düşünce özgürü gibi bir gerilikle savunma, yeri burası değil bu konu tartışılmaz. konu terörist sitelere zarar vermek için kullanılan bir yöntem. bu yöntem de bağlantını senin tercihine göre etkiliyor. Seviyeyi sen belirliyorsun. Bilip bilmeden konuşmamak lazım.

ancak cevaptan bağımsız olarak Türkiye IP leri konusunda belki soruna sebep olabilir de olmayabilir de ama bence olmaz.

edit: noktalama işareti
[signature][hline]Atam izindeyiz!

[Bu mesaj -007- tarafından 20 Ağustos 2005 01:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...