Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik için server arayışı..

Laraken

Öne çıkan mesajlar

önceden karar verdiğimiz haumarush adlı psikopat realme girme kararımızdan vazgeçtik gibi.zira sıranın azalsa azalsa 800 kişi olacağında karar kıldık.şimdiki karar tüm paticik ahalisi olarak bir guildde buluşarak pop ve lvl 60 sayısı az bir serverda 0 dan karakter kasmak.

şu an bi 15-20 kişi varız.bize katılmak isteyenler,istediği serverı buraya yazarsa mutlu oluruz...

yanlız istisnasız herkes 0 dan kasacak.işte 1 den yani..[signature][hline]Aslında..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hep beraber oynamayı çok istiyorum ama Haumarushtan daha ilk günden yani çok erken vazgeçtiğimizi düşünmekteyim. Benim düşüncem bu realmda biraz daha ısrarcı olmamız. Bence burda bir oylama yapalım ve çoğunluğun kararına uyalım.
Oylama şu şekil olabilir:

haumarush horde +1

Herkes bu sekilde realm+ faction yazıp oylasın bence[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

"paticik için server arayışı" bu ne ben anlamadım.

zaten ilk baştan beri burning legion'ı seçmemiş miydik biz? sonra insanlar sıkıldı başka serverlara geçti. ama paticikten birçok kişi hala burning legionda.

bu olayı ogame'de de gördüm cidden sıkıldım.
her yeni server açılışında "bu serverı paticik serverı yapalım, ilk ben kuruyorum herkes gelsin" gibi yazılıyor.

daha önce toparlanmış server var, ama insanlar sürekli farklı yerlerde "paticik serverı" gibi düşünceler içerisine giriyor. madem paticiklerle bir olmak istiyorsunuz, burning legion var işte.

büyük ihtimalle de burning legionda bu kadar türk olmasının suçu da paticiktir :-P[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

laraken acaba kim vaz gecti sorabilirmiyim ??? biz hgayet kararlı giriyoruz eger tek basina biz kelimizisine kullanıyosun psikologa gorun ben servera girmek icib 12 saat harcamsim vazgecmem artik[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

valla bone ben o sizin bl kararlaştırdığınız zamanda wow oynamıyordum o yüzden yeni senden duydum.

bizim olaya gelince hammurabi başlığında toplanmış bi kadro var şu anda msn den konuşmaktayız15+ kişi ve daha gelcek olan varsa diye böyle bir başlık açtık.

orda paticiği temsilen bir guild kurmuyoruz sadece burdan gelcek arkadaşlarla birşeyler yapıyoruz.bilmem anlatabildimmi[signature][hline]name: :Misanthropic
race :Troll
class :Priest
server : Kor'gal
guild : Yok guild falan!!
Sosyal ağlarda paylaş

Göz ardı ettiğiniz önemli bir mevzu var. Hamoroş (yada hamuruş herneyse)'ta karakter açma sebebi oranın Blizz.'in tabiri ile "fresh" bir realm olması idi. Yani çoktan rank 14 olmuş lvl 60lar yoktu ortada. Sizin lvl'ınızda başkalarını bulmak kolay olacaktı ve instance için grup sorunu olmayacaktı. Ama ne yazıkki bu mükemmel (!) gerçeği tüm WoW EU oyuncuları farketti ve homoroşumuzu kalabalık (girilemeyecek kadar kalabalık) bir hale getirdi.

Bu yüzden bu insanların yeni bir karakterle baştan çabalama (kasma kelimesinden nefret ediyorum) merakıda (bir süre için belkide) suya düşmüş oldu. Başka bir realm'da yeniden başlamak için bir sebep yok yani.

Homorş 1-2 hafta içinde insacıl boyutlara gerilemediği taktirde bir özelliği kalmayacak ve diğer realm'larla aynı noktaya gelecek.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bone, 17 Ağustos 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
"paticik için server arayışı" bu ne ben anlamadım.

zaten ilk baştan beri burning legion'ı seçmemiş miydik biz? sonra insanlar sıkıldı başka serverlara geçti. ama paticikten birçok kişi hala burning legionda.

bu olayı ogame'de de gördüm cidden sıkıldım.
her yeni server açılışında "bu serverı paticik serverı yapalım, ilk ben kuruyorum herkes gelsin" gibi yazılıyor.

daha önce toparlanmış server var, ama insanlar sürekli farklı yerlerde "paticik serverı" gibi düşünceler içerisine giriyor. madem paticiklerle bir olmak istiyorsunuz, burning legion var işte.

büyük ihtimalle de burning legionda bu kadar türk olmasının suçu da paticiktir :-P

sıra beklemek isteseydik rusha devam ederdik. ayrıca ordaki lvl 60 sayısı akıllara ziyan.[signature][hline]Aslında..
Sosyal ağlarda paylaş

valla qui şu an homoroş realmiyle ilgili tartışmıyorz sadece o realm başlığı sayesinde tanıştığımız kişilerle ortak hareket etme çabasındayız.başka bir realmde başlamaya da bırak insanlar kendileri karar versinler.[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 17 Ağustos 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
laraken acaba kim vaz gecti sorabilirmiyim ??? biz hgayet kararlı giriyoruz eger tek basina biz kelimizisine kullanıyosun psikologa gorun ben servera girmek icib 12 saat harcamsim vazgecmem artik

psikolog?görün?
du msn nickleriyle yazayım..
oturan boga
silverpain
boach
raider
quardon
olorin
sercannn
shippy
obareyyyy
misanthrope
ha bide senin verebilecein başka 12 saatlerin varsa ne mutlu sana..
[signature][hline]Aslında..

[Bu mesaj Laraken tarafından 17 Ağustos 2005 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu başlıkta sapma yolunda
Hani oylama? Biz hamaurushta çoktan char açtık dienler o zaman gelsin burda oy kullansın da rushta devam edelim. Ama Yok siz nasıl karar verirsiniz yok ben çoktan başladım 3-5 saat sıra bekledim dierek bir yere varamayız. Ben kimseye laf söylemiyorum sadece bu yaklaışımın bir sonucu olmuyor ondan yakınıyorum. Bir karar almak bu yolla imkansız.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthropehus, 17 Ağustos 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
valla qui şu an homoroş realmiyle ilgili tartışmıyorz sadece o realm başlığı sayesinde tanıştığımız kişilerle ortak hareket etme çabasındayız.başka bir realmde başlamaya da bırak insanlar kendileri karar versinler.

İyi de Qui sadece fikir belirtmiş bizim yerimize karar almıyor zaten. Bence gerek yok fikir deiştirmenize demiş.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni

[Bu mesaj Truwan tarafından 17 Ağustos 2005 21:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 17 Ağustos 2005 21:33 tarihinde demiş ki:

Başka bir realm'da yeniden başlamak için bir sebep yok yani.

sadece bu söylediğine katılmadığımı belirtmek istedim.sonuçta burda bir şeyler için uğraşıyorsak sebebimiz var demektir.[signature][hline]name: :Misanthropic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...