Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok kötüyüm..Canım yanıyo..Hayat neden bu kadar acımasız??

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Herkesin başında var bir bela.Neyse boşver diyeceğim biliyorum unutamayacaksın ama sen genede kendini bozma burada vicdan azabı yok.[signature][hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

[Bu mesaj Moncain tarafından 12 January 2004 19:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimcikkkk, bir kız için değmez diyeceğim hiç bir anlamı yok. Bunun nasılsa unutursun diyeceğim, esas bu lafı unutacaksın. Yaşadığın acıları birebir biliyorum diyebilirim çünkü bende birisi ile 5 yıl birlikte olduktan sonra ben evleneceğiz diye bakar, hangi gün olsun diye düşünürken ayrıldık ve bir daha da barışmadık. Şu koca hayatımın en kötü 6 ayı hangisiydi dersen hiç tereddütsüz ayrılıktan sonraki o altı aydı diyebilirim. Hatta şu an şans eseri yaşıyorum bile diyebilirim. Barışma çabalarımdan bir seferinin sonunda yüzüme geri atılan çiçekler ve kovulduğum evden sonra arabayla E-5'de son hız slalom yaparken içimden bir anda direksiyonu kırmak geçti ve bunu yapmama ramak kalmışken cep telefonum çalmaya başladı. Arayan oydu ve gel konuşalım diyordu. Sonuçta gittik konuştuk falan filan... Aramasaydı şu an burada bunları yazıyor olabilirmiydim bilmiyorum, direksiyonu belki kırardım belki kırmazdım ama kırmaya cidden çok ama çok yakındım.

Şayet cidden onu çok ama çok sevdiysen onu hiç bir zaman unutmayacaksın. Ama tek bir şey varki ne olursa olsun yaşamaya devam edeceksin. Bir süre sonra aşk acıya, acı öfkeye ve zamanlada öfke sakinliğe yerini bırakacak ama içinde o çok sevdiğin haliyle o her daim yatacak ve bütün kadınlarda onu arayacaksın ama bulamayınca mutsuz olacaksın. Yeterki bununla başa çıkmayı başar...[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Fedaykin warya çok doğru konuştun..
Çok iyi anladın gerçekten saol...
Söylediğin gibi gelişiyo herşey..Çıktığım kızlarda gözüm onun özelliklerini arıyo..Aşk, nefrete dönüşüyo...

Bu arada bu ilgi için saolun...
Paticik ailesini sefiom...
Sizde olmasanız...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
Mix Online Gaming Community
www.mix.gen.tr
Mix Yönetim Kadrosu sNaKe
Cray Totem
-------------------------------------------
voic3, 26 December 2003 23:34 tarihinde demiş ki:
onur shard geri alıdnıysa biz hala küsüz? hadi kavga edelim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-overdose-, 12 January 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
Cray im Koray ım Totem im kardeşimsin sıkma canını, andaval andaval da konuşma ole canımı almak fln geliriz kapına dikiliriz.

Bak over arada bi Hellraiser ile bu tarafa gelin özledim sizi...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr
Cray Totem

Sosyal ağlarda paylaş

bu dunyada a$iklara i$ yok...
seven s....,
s.... sevilir...
her zaman unut derler sanki kolay gibi,
bende cok ya$adim dostum! ilk zamanlar cok koyuyor ama, bir zamandan sonra kirac'in $arkisinda soyledigi gibi:

'donuyor aman dunya ba$im duman... batiyor ama acitmiyor senin sevdan...'[signature][hline]- never too old to learn!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aşığım arkadaşlar boşuna topic kirliliği yaratmamayım dedim şu anda acıdan vodka + portakal suyu içiyorum..(kokteyl) seviyorum huleyn.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 12 January 2004 23:03 tarihinde demiş ki:
Bende aşığım arkadaşlar boşuna topic kirliliği yaratmamayım dedim şu anda acıdan vodka + portakal suyu içiyorum..(kokteyl) seviyorum huleyn.

Aşık olmak ayrı...Aşık olduğun kızın gözünün önünde başkasıyla yiyişmesi ve eve gidip azımı açmak isemedğim şeyler yapması ayrı...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr
Cray Totem

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada vodka gibi salak salak şeyler içmeyin...
Tek dostum en iyi dostum sabah akşam biraaaaa...
Günde 5-6 saat başı bira..Hiçbirşey bu kadar keyif veremez , gevşetemez ,mutlu edemez...
Senin dediğin vodka kafaı buldurur...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr
Cray Totem

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 12 January 2004 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 12 January 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
birada göbek yaptırır.

Ehuuuuu biliyorum ben birayı çok sewiyorum...
Bu yüzden hafif göbeğim war...
Kilo yok ama göbek war surat falan incecik çok garup...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr
Cray Totem

Sosyal ağlarda paylaş

Ne demişler Erkeğin göbeği ewin balkonu gibidir...
Balkonsuz ewmi olur??
Erkak adam göbekli olur..Bide kodumu oturtur..Hede Hödö...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr
Cray Totem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nizsaints, 13 January 2004 01:35 tarihinde demiş ki:
çok canım acıdı çeksene elini !

lol!

Neydi o ya.. Ama ayılık var senin hamurunda! haehauhskfqowu

koptum gece gece töbestafurullah.[signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 13 January 2004 01:40 tarihinde demiş ki:
1. bira kafa yaptırmaz öyle, bi birayla kafa olan adam görmedim, çakırkeyf olan da görmedim. ha gördüm. ama ne biliyim bi birayla çakırkeyf olacaksam kolonya koklarım.

2. unity+1, sabo+1

3. dmx; sansürlesen de küfretme, ayrıca o şarkıyı kıraç değil yaşar söylüyo, bela sevdan.

Amaç kafa olmak deil gevşemek bence...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
www.mix.gen.tr
Cray Totem

Sosyal ağlarda paylaş

ne demiş bilge bir Türk büyüğü aşka adamı vurur döner döner vurur vuruldukça dönersin döndükçe vurulursun bu kadar basittir o zaman yapılacak tek şey vardır aşık olmayacan.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...