Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Güzel transfer. Eksik yerimiz oraydı gerçekten iyi bir defansımız oldu.
Hayırlı uğurlu olsun.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol Takımımız’ın Brezilyalı dünyaca ünlü transferi Jose Kleberson Pereira, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen törenle 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşmeye imza attı. Kleberson 15 numaralı formayı giyecek.

Kleberson ise Beşiktaş’a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek “Bugün Manchester United gibi çok büyük bir takımdan Beşiktaş gibi başka büyük bir Takım’a geldim. Tüm yöneticilerimize ve taraftarlarımıza bana gösterdikleri büyük ilgi için teşekkür ediyorum. Yapabileceklerimin en iyisini yaparak Takımımz’a katkıda bulunmak ve sezon sonunda Şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bana bu şansı verdikleri için tüm Beşiktaş Yönetimi’ne teşekkür ederim” dedi.

[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
2002 Dünya Kupasında Brezilyayı taşıyan isimlerden biriydi.
Mükemmel oynuyordu.
Umarım hala öyledir...

2002 dünya kupasında Türkiye 3. oldu . O zaman hakan Şükür'ün ekürisi türkiye'nin yıldız forveti kimdi?? Sen ver cevabını. Simdi Ankaragücünde . O kadar da büyütmeyin. MU dünyanın en zengin klübü. Para için kendi fubolcusunu 2.6M Euroya satmaz heralde vardir bi bildikleri.Siz asil Carew'e yanın.Gül gibi adamı verdiniz bir müzmin sakat bide tosun aldınız hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Zegna bırak abi takılsın onlar anlamadım.
Adam diyor ki süper bi adam olsa man. niye satsın.
Appiah süper bi adam olsa Juve niye satsın ?

Adamlar diyor Roy Keane ı kessin eheueu =)

Kleberson sakatlanmış adam oynayamaş.25 yaşında süper adam.Tam geleceğe yatırım.
4 sene bizde.
2 sene içersinde eminimki onu çok büyük rakamlara tekrar büyük kluplere satar beşiktaş.
Sonuçta şimdi kendini gösterecek vizyon yapacak.

Viera>Keane denklemin sonucu Appiah>Klberson gibi görünüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Sie zekana hayran olmamak mümkün değil.Gerçekten çok mantıklı açıklamalar yapmışsın.

İlhan nın kendi seçimiydi Kore ye gitmek.Üstelik sakat halde.Kendi istedi.BJK yönetimi sordu o da gitmek istedi.Çok yabancı olduğun dilini bile öğrenemiyeceğin bi ülkeye gidermisin.
Kleberson dünyanın en güzel ülkelerinden birine geldi.Takımlar burada üst düzey.Hertürlü olanak sağlanıyor.
Kleberson sakatlık yüzünden oynayamadı Roy Keane ı da kesemedi.Bu yüzden gönderilmesi istendi.Yerine daha iyi bir adam alırlar sonuçta Manch.
Adam vizyon yaratmak için şimdi Türkiye de.Avrupa da kendini gösterebileceği iddalı bir klupte.
Üstelik genç inanıyorumki 1-2 sene içersinde çok büyük paralara satılır.
Anelka gibi patlamaz.
Neyse izleyip görücez.Daha maç izlemeden yorum yapmak cahillik olur. bakalım ne olucak...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

yahu durduk yerde anelkaya saldırmanın mantığı nedir.. adama fenerin aldığının üstünde para teklif ettiler.

saldırmayalım konuyu saptırmayalım. ayrıca juventus appiah ı vieiray aldığı için satarken manchester ın böyle bir aksiyonu olmaksızın satması haklı olarak insanların kafasında soru işareti yaratıyor. yani kiralayıp bjkde forma soktuktan sonra oynatabilirdi de sonuç olarak..

benim düşüncem bunlar değil ama bunların düşünülmesi doğal arkadaşlar burda kompleks yok.. onun için yazdım. sakin :D

daha önce de dediğim gibi kleberson şu an sağlamsa başarılı olacaktır yüksek ihtimal[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Anelka ya saldırmadıkki.
Patlayan futbolcu örneği gösterdim.Büyük umutlarla geldi 2.yarı hiçbirşey vermedi.
Bayılıyorsunuz ya patlayan futbolculara örnek gösteriyim dedim.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

fener anelkayı sezon başında da alabilirdi ama sadece %90 lık bir şampiyonluk ihtimali olan türkiye liginde uyum sürecini atlatsın die kadroya katıldı.. hiçbirşey vermediği yalan. ikinci yarının sonlarında Saraçoğlu'nda nasıl bir zevkle izlediğimizi biz biliyoruz. Bou Campta maç izledim şamp ligi finaline gittim sürekli maçlara giden bir insanım ama sahada şimdiye kadar onun duruşuna benzer bir oyuncu görmedim. Sahaya yakın olan koltuklarımızda bizi mest eden çalımlarını saymıyorum bile..

uzun lafın kısası patlayan futbolcu orneği böyle olmaz. Anelka için bu sezon başında Fenerbahçe'ye önerilen parayı hepimiz bilioruz. fenerin geçen sezon verdiğinin üstünde..
kleberson futbolu 2 gün sonra bıraksa dahi büyük bi patlama yaratmaz zira ücreti çok yüksek deil gibi...[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

bir insanın kafasında soru işareti bırakıyorsa eğer sebeplerini sıraladım sadece. sonuçta bırakması doğal klebersonun başarısı garanti deil nitekim avrupanın biçok kulübü bjkye koklatmazdı garanti olsa..

ama tekrar söylüyorum bence başarılı olur[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman appiah da koklatılmazdı vs. vs.
ayrıca avrupa'da yabancı kontenjanı artık aldı başını gidiyo. italya'da ispanya'da vs. heryerde artık sınır koymaya başlandı. kleberson'un kendine göre başarılı olabileceği bi ligi seçmesi yanlış değil.[signature][hline]Dextra, 29 Ekim 2001 00:40 tarihinde demiş ki:
Minoc'da fisherman'e Igor buy dedim. Göctük.
Sosyal ağlarda paylaş

appiah koklatılmazdı deil. appiah fenerden sekseydi hazırda bekleyen ingiliz kulüpleri üstüne atlayacaktı. fenerliler görüşürken otelde ingilizler yan odada hazır bekliorlardı. sonuç olarak fener 8 milyon avro verdi.

kleberson da kişisel olarak seçim yaparken beşiktaşı tercih etmiş olabilir ama yanılmıyorsam man utd bu adama 10 milyon avro vermişti. 4te 5te biri fiyatına vermiş olması insanlara haklı olarak garip gelior tabi talibi var mıydı bilmioruz illa ki vardır.

ispanyadan bilhassa[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 08 Ağustos 2005 18:29 tarihinde demiş ki:
fenerliler görüşürken otelde ingilizler yan odada hazır bekliorlardı.

:D

Ayrıca ;

Ben türkiye Liginde oynadığı maçları gördüm.Hiçbir maçtada birşey yapmıyor.
Sen konuşuyorsun daha doğmamış çocuğa don biçiyorsun.Varsayımlar üzerinden konuşuyorsun.
Anelka iyi adam olsaydı buralara kadar düşermiydi sence ?
Kısasa kısas yapıyorum işine gelmiyor LoL[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...